Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

manjur jaki czas?
2:01 na seryjnej oponie, ale coś było nie hallo z pomiarami. Nie dostaliśmy kostek tylko koleś w budce jakoś mierzył i np. koledze z Białegostoku, który był pierwszy raz w życiu na torze zmierzył 1:50 (Audi RS6), więc mało prawdopodobne, chyba, że jakiś megatalent się ujawnił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

niebieskiego GTka na zlotych kolach, PWL
pomyślałem ze to chojnego
ladnego
ale to go wyklucza :twisted: :razz:

 

Chcialem byc mily :> nigdy mi, pomidor, nie wychodzi

 

A maniujr pracuje w ktr ? to jest wrx ? nie zwrocilem uwagi, zwykle go widzie z daleka, jak stoi w korku na Mieszka nr 1.

 

chojny, jechalem honda accord i to kawalek od Ciebie, miales swiete prawo nie widziec :>

 

a dzisiaj obmachalem jakas chyba impreze w smochach, ktos sie poczuwa ?

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 7:10 pm ]

no wlasnie, zel byl istotnym detalem. chociaz lepiej byc zazelowanym niz kudlatym jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, to Ty mi kiwasz czesto rano z niebieskiego STi na Mieszka I ? Dzisiaj tez ? Pozdrawiam ! Piękne auto.
tak to ja, wyjeżdżam z domu ok 8 rano i często mijam bordowego forka :wink: pozdr
Auto maniujr-a podziwiam czasmi jak idę do pracy rano. Stawiasz na strzeżonym parkingu obok przystanku pestki...piękny :wink: ...
tak' date=' mieszkam na Z.Starego :wink:
maniujr Ty weź sie lepej za ogarnięcie jazdy wrx'em a nie tu jakies tjuningi robisz a la sti :wink: :mrgreen: ale ogolnie fura kozak :grin:
hehe' date=' uczę się uczę :wink: a co do STi style, to faktycznie moja Susie to WRX'06, a znaczki STi mam, bo i tak laik nie rozróżni, a nie chce mi się każdemu tłumaczyć różnic :wink:
A maniujr pracuje w ktr ?
skąd masz takie plotki :wink: Susie będzie niedługo oklejona na Komputronik Rally Team :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum napisał/a:

A maniujr pracuje w ktr ?

skąd masz takie plotki :wink: Susie będzie niedługo oklejona na Komputronik Rally Team :mrgreen:

 

Bywam dosyc czesto w KTR moim pierdzacym forkiem i mijam Twoje wrxowe STi wjezdzajac na parking. Pracuje tam sporo znajomych, bo zdarzylo mi sie robic dla KTR troche wdrozen - telefonia ip, callcenter i takie tam sieciowe sprawy.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam dosyc czesto w KTR moim pierdzacym forkiem i mijam Twoje wrxowe STi wjezdzajac na parking. Pracuje tam sporo znajomych, bo zdarzylo mi sie robic dla KTR troche wdrozen - telefonia ip, callcenter i takie tam sieciowe sprawy.
no proszę jaki świat mały :wink: jak co zapraszam do PM'ów na kawkę (pokój 14) :wink: a forek faktycznie fajnie gada, słyszałem na Mieszka1, chociaż przy moim Blitz'u wymięka :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto maniujr-a podziwiam czasmi jak idę do pracy rano. Stawiasz na strzeżonym parkingu obok przystanku pestki...piękny :wink: ...
tak' date=' mieszkam na Z.Starego :wink: [/quote']

 

hehe...ja zaraz obok na Chrobrego...

Widać teraz jak dużą popularnością zaczyna się cieszyć subaru. Mieszkałem 13 lat na śmiałego i marka subaru była prawie nie widoczna. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem 13 lat na śmiałego i marka subaru była prawie nie widoczna
na śmiałego stoi jeszcze biały sti bugeye kolegi Przemka (nie bywa na forum chyba). na batorego uamzim i vfts. w suchym lesie lata sti teardrop i znalazłoby się pewnie jeszcze kilka osób w okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...