Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

spotkałem dzisiaj 3x na piątkowie w okolicach wieży RTV (os.jagiełły) piękne niebieskie GT Coupe RHD na białych felgach. kto nabył to cudo i za ile mi sprzeda ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem dzisiaj 3x na piątkowie w okolicach wieży RTV (os.jagiełły) piękne niebieskie GT Coupe RHD na białych felgach. kto nabył to cudo i za ile mi sprzeda ?

 

wiem kto ma takie :razz: czeka w terminie na przekładke... nie GT Coupe tylko Type R :twisted:

 

maniujr dawno cie tu nie bylo?? szukasz sobie w koncu znowu porządnego auta ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz sobie w koncu znowu porządnego auta ?? :mrgreen:
coś tam ciągle szukam, celuję w fajne GT lub STi'03-05 jak zepnę budżet, auto typowo weekendowe/do upalania ;) a póki co mój TDi całkiem nieźle daje rady o czym przekonał się jeśli nie mylę nick'a kolega Peo na nowych zawadach last week :twisted: przypadkowy wyścig WRX vs Leon FR TDi był dość zaskakujący (a było mokro i do tego jakieś przeszkody w postaci TIR'ów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT lub STi'03-05

 

bierz STI

 

przypadkowy wyścig WRX vs Leon FR TDi był dość zaskakujący (a było mokro i do tego jakieś przeszkody w postaci TIR'ów)

 

Peo pewnie mial wbitą trókę :razz:

FR podkręcony jakoś?

 

odpowiedni bieg i obroty i WRX z każdym kopciuchem sobie pordzi .

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniur, odpusc sobie gtka lub sti 03-05 do upalania ;-) bezsensu opcja.. jedyna sluszna opcja to kupic RHD type R lub RA i zrobic pasztetowo przekladke z szybka przekladnia sti :) auto kompletnie inne od EU GT i sti

 

pozdroo

 

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 10:57 pm ]

TDI is for senior citizens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, mial takie STi, jak zawsze chcialem miec :)

 

nie ma grubszych, mam pospawane z szyn kolejowych.

wyobraziłem sobie Ciebie widzącego gdzieś na ulicy jakiegoś kierownika Subaraka gdy podchodzisz z tekstem "Cześć, Piotr jestem, jakiej grubości masz stabilizatory"

Wyobrażam sobie minę kierownika

:lol: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedni bieg i obroty i WRX z każdym kopciuchem sobie pordzi .

 

sprawdz sie z tym czymś Q7 V12 TDI, nawet jest zdaje się jedno w Poznaniu

 

499 KM i moment obrotowy 1000 Nm osiągany w zakresie 1750 do 3000 obr./min. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peo pewnie mial wbitą trókę :razz:

FR podkręcony jakoś?

no właśnie ja skopałem, bo startowałem z trójki, a nie z dwójki (kulaliśmy się i ogień), ale głównie dlatego, że na 2 bym trakcji nie złapał (padało) i oczywiście WRX dochodził mnie (pamiętam, że mój WRX na 2biegu zapinał 100km/h - Leon dopiero na 3), ale nie na tyle, żeby zjeść mnie jakoś okrutnie, a jak wpiąłem 4 to już różnica się zatarła. potem był TIRy i szybki slalom zakończony zwycięstwem kopciucha :twisted: co do setup'u: Leon II FR TDi 2007 (seryjnie 170/350), drobny wirus na 174/397 w bardzo fajnym zakresie (problemy z trakcją w FWD są jego największą bolączką). a co do WRX vs diesle - wystarczy juz pewnie BMW z 2.0d 177KM lub na 100% 3.0d w wersji 218 lub 286KM (535d) żeby objechać WRX'a. to samo z VAG np 3.0TDi 204 lub 230/240KM zwłaszcza jak są w quatro. oczywiście nadal jestem za subaru, bulgotem, gigantycznym spalaniem :twisted: ale TDi itp coraz lepiej dają rady, a przy spalaniu rzędu 8l/100km wybór jest oczywisty. "diesel do oszczędzania, subaru do upalania" taka moja dewiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...