Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

 

Fajnie by było zebrać więcej świnek w jednym miejscu, może ktoś jest jeszcze chętny?

 

pozdr :)

Why not! Trzeba tylko dać wcześniej znać ;)

 

Będę obserwował temat zagęszczenia świnek w jednym miejscu ... ;-)

 

Generalnie w Poznaniu ''motoryzacyjnie'' dzieje się doś sporo-''nocna jazda''niedziela,''klasyki'' piątkowe,''mazdaspeed'' spoty niedzielne .Myśle że łatwiej się spiknąć gdzie już coś się dzieje.Osobiście uczęszczam na te ostatnie(czaasem połączone z ''nocną''  z racji długiego staż w tamtym klubie .Spoty są w niedziele na 5p malty ok 18.Przyjeżdza jeszcze jedno STI.Zazwyczaj kopanko w opone,czaem ognisko w kiekrzu,bilardzik,a  jak jest biało to wiadomo ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

SuperOes odpada u mnie ze względu na wydech.

Na płytę lotniska w Bednarach można sobie wjechać od tak, czy tylko jak są jakieś zorganizowane imprezy?

Szukam miejsca gdzie jak spadnie śnieg w weekend mógłbym poćwiczyć odruchy itp. niby nic wielkiego ale w samym Poznaniu takich dużych bezpiecznych miejsca nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy/Koleżanki z Poznania i okolic. Czy możecie polecić jakiś serwis do przeglądu przed zakupowego Subaru. Oczywiście w pierwszej kolejności biorę pod uwagę ASO, ale w sytuacji gdybym nie zdołał umówić dogodnego dla mnie terminu wizyty to czy znajdę jakiś inny zaufany serwis w okolicy Poznania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nie pisał, że chce otworzyć, tylko pytanie jest czy istnieje jakaś alternatywa.

 

Jak ci nie smakuje ciastko, to otwierasz sam piekarnie czy szukasz innej?

 

Więc nie pisz jeżeli nie wnosisz nic do dyskusji (Chyba że jesteś tajnym wielbicielem kocara albo jego wysłanikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem klientem, ktoremu jak cos nie pasuje to jedzie gdzies indziej, a nie uzala sie na forum. Porownanie z ciastkiem bez sensu, ponieważ nie ma innego aso w Poznaniu, a jak chcesz wrozyc z fusów to przyjedz do mnie. Powroze Ci za polowe stawki aso..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tak, ale odpowiedz bardzo tendencyjna. Jak juz chcemy byc tak buracko skrupulatni to przeciez jest to wątek o spotkaniach, a nie przeglądach i krytykowaniu/chwaleniu aso. I tak dalej mozemy sie przekrzykiwac na glupie argumenty. Ja koncze, ponieważ denerwuje mnie narzekanie (dlatego wcialem się w rozmowę) a sam narzekam na narzekaczy. Pozdrawiam i zycze wiecej luzu Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor , przeciez ja nawet w 5% mojej odpowiedzi nie byłem skrupulatny :-D

Gdy bym chciał być to wywalił bym referat na cała stronę i to tylko po jednej wizycie z przymusu ;-)

 

Nie narzekam na kocara bo nie ja płaciłem ;-) a sam nie musze korzystać z warsztatów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...