Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=fE3FeYLv1pI&feature=youtu.be



nagrywane fofonem, więc jakość bez szału

i kilka fotek

https://picasaweb.google.com/106991083265121011374/GranTurismoPolonia2013 Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Poznania lub okolic dysponuje może kratą oddzielającą bagażnik do forka 2006 i mógłby pożyczyć mi na tydzień na początku sierpnia?

 

Myśle że temat jest do ogarnięcia :D i od mojego 04 podejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty Duch Pana Boga chwali! burzumku żyjesz? Ostatnio jak przejeżdżaliśmy z Chojnym przez Smochowice to widziałem Twoje auto w trawie. Kiedy wracasz do zabawy w Subaru? :lol:

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty Duch Pana Boga chwali! burzumku żyjesz? Ostatnio jak przejeżdżaliśmy z Chojnym przez Smochowice to widziałem Twoje auto w trawie. Kiedy wracasz do zabawy w Subaru? :lol:

 

CześćTomek :)

 

Ja caly czas jezdze subaru, ostatnio Ci machałem z Legacy... Tylko nikt nie zwraca uwagi na mnie. Ostatnio jestem nawet bardziej subaru niz dawniej, bo wywaliło mi uszczelke pod głowicą w LGT...

 

A forek niestety czeka na troche wolnego czasu, klatke, flok i inne pierdoły. Póki co, niestety niszczeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię ale następnym razem musisz mi zajechać drogę. Na pewno zauważę :biglol: Taki ślepak ze mnie. Czyżby stał w ASO? Coś mi świta, że jakieś 3 tygodnie temu widziałem jakiegoś Legasia bez silnika. Jak zwykle popsułeś ;)

Dłub Forasia żeby na zimę hulał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to chcę sprzedać Imprezę 2.0 WRX 05. Na razie wrzucam tylko tutaj. Cena 40tys, tel 601 744 120.

 

4x8e.jpg

 

 

rdi7.jpg

Straty przeniesienia napędu to 19-20%. Wykres czerwony to nowy pomiar, niebieski - poprzedni.

 

Pytania na PW lub telefonicznie poproszę,,, Najlepiej przyjechać, zobaczyć, przejechać się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...