Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Zaglądaj tutaj częściej to się wszystkiego dowiesz bo będziesz na bieżąco. A po drugie najpierw tu http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/ żeby się "zarejestrować" a dopiero potem namawiać do grzechu. Czort wie, może Ciebie Skoda nasyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądaj tutaj częściej to się wszystkiego dowiesz bo będziesz na bieżąco. A po drugie najpierw tu http://www.forum.sub...h-forumowiczow/ żeby się "zarejestrować" a dopiero potem namawiać do grzechu. Czort wie, może Ciebie Skoda nasyła ;)

 

 

Nie nie nie skody to sam szerokim łukiem omijam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucky,a potem na flaszkę do mnie.Bezdyskusyjnie.

 

bardzo chętnie chociaż ostatnia flaszka z Tobą w Poznaniu skończyła się wystawianiem drzwi aby mnie wydostać z łazienki :D :D :D

 

jadę z rodziną więc tym razem może być ciężko coś wypić ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

 

PS. Marty jak będę w pracy w poniedziałek i dostanę się do starego lapotopa to podeślę Ci pewne zdjęcie :D

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w tv ten wypadek. Dziewulski opowiadał,że ten Szwed po 50 m stracił panowanie nad autem( koenigsegg) i próbował się ratować,ale brak u niego umiejętności. Całe szczęście ,że nikt nie zginął. Wyglądało koszmarnie :( . Jutro wybieram się na tor P-ń obejrzeć z bliska te cacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarnie wygladalo. Najgorzej na tym wyszly dzieci :( (z tego co slyszalam)

Z tego tez co slyszalam kierowca koenigsegga juz na starcie mial problem z opanowaniem auta, jak widzial ze nie daje rady mogl przejechac spokojniej..

 

Niestety jak to sie mowi "wypadki chodza po ludziach" Trzeba bedzie czekac rok na kolejna tego typu impreze mam nadzieje ze nie 45 minutowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dwa lata temu na Baraniaka (wzdłuż malty) było blisko wypadku kiedy czarny gt-r i srebrne (poznańskie) m5 się popisywały. odgrodzenie ludzi tylko barierką to chyba słaby pomysł...

 

 

Ci kolesie słabo oragniają...

 

też dzisiaj będę na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nikomu z Was nic się nie stało. Ja unikam takich wieśniackich zabawa na publicznych ulicach bo zawsze niesie to duże ryzyko. Nawierzchnia takiej drogi nie jest przystosowana dla takich aut z tak ogromnymi mocami - zbyt twarda i brudna. Jest brak miejsca na dogrzanie opon, namalowane pasy farbami, które powodują, że są one wypukłe no i natrętni kibice, których ciekawość całkowicie rozbraja zdrowy rozsądek i - pomimo dobrych chęci ochrony - nic i nikt nie jest w stanie okiełznać. Trzeba też dodać chęć popisania się kierowców i przepis na nieszczęście gotowy. Poza tym nie zauważyłem żeby był przygotowany jakiś tor przejazdu. Wyglądało to trochę jak freestyle z tym że kierowca koenigsegg'a nie do końca miał pomysł jak zaimponować publiczności. Przez zbieg kilku okoliczności skasują następną imprezę motororyzacyjną w Poznaniu. Szkoda, że kosztem zdrowia ludzi i nieprzyjemnościami dla kierowcy - delikatnie mówiąc.

 

 

Też podjadę na tor gdzieś tak na 13.30 - 14.00.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w tv ten wypadek. Dziewulski opowiadał,że ten Szwed po 50 m stracił panowanie nad autem( koenigsegg) i próbował się ratować,ale brak u niego umiejętności. Całe szczęście ,że nikt nie zginął. Wyglądało koszmarnie :( . Jutro wybieram się na tor P-ń obejrzeć z bliska te cacka.

 

Akurat w wypowiedzi tego pana za bardzo bym nie wierzył :D bo stal jako chyba 13 w kolejce do wyjazdu a nie pierwszy jak to mowił w tv i zbyt daleko było do niego by gość w niego trafił choć wydaje mi sie ze przydało by mu sie to może by bredni nie gadal w TV :biglol: pomijam juz to ze z tej kolejki aut nie mogl widziec jak startuje koleś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w tv ten wypadek. Dziewulski opowiadał,że ten Szwed po 50 m stracił panowanie nad autem( koenigsegg) i próbował się ratować,ale brak u niego umiejętności. Całe szczęście ,że nikt nie zginął. Wyglądało koszmarnie :( . Jutro wybieram się na tor P-ń obejrzeć z bliska te cacka.

 

Akurat w wypowiedzi tego pana za bardzo bym nie wierzył :D bo stal jako chyba 13 w kolejce do wyjazdu a nie pierwszy jak to mowił w tv i zbyt daleko było do niego by gość w niego trafił choć wydaje mi sie ze przydało by mu sie to może by bredni nie gadal w TV :biglol: pomijam juz to ze z tej kolejki aut nie mogl widziec jak startuje koleś ;)

 

Dość często spotykam i rozmawiam z panem Jerzym na trackday'u. Upala corvettę, ultimę albo ariela atoma. Kręci dobre czasy, ogarnia, nie cwaniakuje, jest dość skromny i chętnie pogada. W tym co mówił o wypadku nie widziałem jakiejś przesady, a raczej całkiem zdrowe podejście: "to ma być parada, zawsze była dobrze odbierana, wyścigi są od poniedziałku na torze, niestety jeden koleś musiał przegiąć"

 

Nie bardzo kumam co się go czepiasz - bo w TV często jest ? jest znany, zna temat to go zapraszają, a zwłaszcza jak był uczestnikiem i naocznym świadkiem (nieważne czy stał jako 1 czy 13, ważne, że widział)

 

Właśnie wróciłem z toru: po raz kolejny Ci kolesie pokazali, że mało kto ogarnia. JD akurat nie było.

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...