Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

mojej zonie sie nie podobalo legacy ale juz nic nie mowi :mrgreen: A to fotele niewygodne a to Oplem lepiej sie jedziło ale juz mam spokoj w domu i jest zgoda,

bo ja głownie użytkuje auto.Mam Legacy 05 2.0 165hp kombi.

Jakbym czytał o sobie... :mrgreen: tyle, że moja Żona już podpytuje o zimę.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Moja dziewczyna też chciałaby żeby mi się zamarzyło Legacy czy Forester byle było wolnym ssakiem a mi się zawsze marzyła Impreza z wiatraczkiem i tego się trzymam i być może się na tym przejadę ale jak się sam nie sparzę to nie będę wiedział. Tak naprawdę chcę zrealizować marzenie z dziecinstwa bo kiedy pojawił się Colin Mcrae 2.0 (gra playstation) zakochałem się w SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oponki 17" i 18", jakby co. soes dzisiaj czy jutro ?

 

pozdrawiam kolege w srebrnym GT z BOVem, wyprzedzajacego dzisiaj na pasach w smochowicach.

 

Moi Drodzy, jakie zimowki 205/50R17 do imprezy kupic? Takie, co w miescie i pod M1 (w razie czego ) dadza rade.

 

Wolny, na asfalt sottozero mi odpowiadaly, na snieg nie bardzo - cos z wiekszym klockiem, jak te dunlopy, co tomek pisal albo to, co teraz mam na legacy - chyba conti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję demonstrację "Chcesz wolności - kup Subaru" i ślimaczym tempem objechać centrum. A potem ogień i do domu :-P

Będzie to zgodne z tendencją o wolności wyboru i słowa a przy okazji św. Mikołaja może sprzedamy na pniu za dobrą kasę nasze zabytki :-P

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie ;-)

 

jestem świeżym posiadaczem imprezy gt 99. 2 miesia ce temu sprzedałem swoje poprzednie auto (Mazda 323F) i zagościlo subaru. Co prawda subaru wymaga trochę pracy( sporwadzone po dzwonie) ale przyjajmniej mam co dlubać, choć w subaru jak na razie jestem zielony z mechaniką itp. Wiec za pewne będę miał niekiedy jakieś pytania.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia ;) GT'ki trzeba kochać jak alfę romeo, bo lubią po 13latach (zazwyczaj intesywnego użytkowania) lekko się czasem popsuć z własnej czy kierownika winy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...