Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

U nas to jest troche tak, że jest "stara" ( :mrgreen: ) ekipa, która do siebie dzwoni, i ta nowa, która chciała by coś poorganizować. :roll: Ja niestety chyba muszę plejady w tym roku znów odpuścić, ale myślę Piachu, że znalazło by się parę osób, które by z tobą z chęcią pojechały. :)

 

Ano stara. Latka lecą i już się nie chce stać przy trzepaku. Jakby co to ja chętnie na spota przyjadę, nawet autobusem a najchętniej tramwajem.

 

Chojny, dzięki za telefon. Sorka za zamieszanie ale termin przed albo po planowanym pierwotnie, BEZAPELACYJNIE aktualny :twisted:

 

Pawlus, Grysia, nie jedziecie na Plejady? A reszta Wielkopolan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pawlus, Grysia, nie jedziecie na Plejady? A reszta Wielkopolan?

 

Jak mi sie uda 16 kwietnia zapisac to jade, chyba ze na dzien przed ... yyy nie chce nawet o tym myslec :wink:

To co jakis wieczorny, weekendowy spocik gdzies w centrum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andremil, wiem 8)

 

Chojny, termin pierwotny jest znowu aktualny. Cud negocjacji :lol:

 

Pawlus, ucz się ucz, bo nauka to do pieniędzy klucz :wink:

 

grysia, nie sraj, nie sraj bo się zesra :wink: Miejsca będą. Spocik czemu nie, pod warunkiem że świnia będzie na chodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, termin pierwotny jest znowu aktualny. Cud negocjacji

 

U mnie się posypało ale bede wiedział wszystko, znaczy wiecej po weekendzie.

 

Narazie zasiałem ziarno/info wstępne przygotowując pole do działania aby wyjść z sytuacji z tarczą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, termin pierwotny jest znowu aktualny. Cud negocjacji

 

U mnie się posypało ale bede wiedział wszystko, znaczy wiecej po weekendzie.

 

Narazie zasiałem ziarno/info wstępne przygotowując pole do działania aby wyjść z sytuacji z tarczą :twisted:

 

Ja ci to "pole" przygotuje jak trzeba :twisted: , ja mam już na czerwono w kalendarzu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja tu skomplikowana intrygę z wielowątkowym planem działania, z kilkoma procedurami awaryjnymi układam a wy tak prosto z mostu jakbyście nie wiedzieli, że z siłami nadprzyrodzomi trzeba się zmierzyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team z pyrlandii na plejadach

 

Ja raczej do teamu MTS ale negocjacje trwają... chcą skrzynke wpisowego a jak mam tylko ćwiartke 8)

 

A mnie nawet solidnie zachęcili do współpracy i nawet jest coś z tą skrzynką na rzeczy, yhy :oops: więc jestem ździebko rozdarty :cry: Poza tym wolałbym przynieść wstyd Kocarowi :lol: :wink: MTS nie zasłużył na taką "przysługę" z mojej strony: "Co, auto z MTS się rozsypało. Oj, schodzą na psy!" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem bateryje u pilota...no i klops...pilot nie działa...instrukcji brak...a to co wyczytałem na forum...jest chyba zbyt mądre na moje zdolności manualne...

Czy jest gdzieś możliwość wkodowana tego pilota na nowo...kto tam się może na tym zna...pomóżcie proszę...

 

p.s. serwis odpada...moja opona tam nie postanie ( chodzi o Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...