Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy Wszystkich w sobotę 10.12.2011 na II edycję TrackDay'a w ośrodku sportów motorowych RallyLand w Debrznie.

Przygotowane będa trzy trasy treningowo-szkoleniowe:

1. OS Ucho

Specyfikacja odcinka:

2. SuperStage 1

3. SuperStage 2

 

Na Wasze życzenie ( kierowców którzy nas odwiedzili ), nie zmieniamy tras. Zatem jeździmy te same trasy, które były 26.11 podczas pierwszej edycji.

Poniżej link jak wyglądały trasy oraz klip jednego z uczestników:

Zdjęcia:

http://imageshack.us/g/844/os7e.jpg/

Film:

 

Oprócz tras treningowych zapewniamy:

* Zadaszony hangar wyposażony w sale konferencyjną, WC, internet WiFi

* Jakuba Gerbera jako instruktora ( pilot m.in. Leszka Kuzaja, Roberta Kubicy )

* Mechanika, który służy pomocą podczas eventu.

* Ławy i namiot cateringowy z ciepłą herbatą, odpalonym dużym grillem, gdzie każdy będzie mógł uszykować coś na ciepło.

* Możliwość wynajęcia samochodu rajdowego z instruktorem/pilotem. Lista aut oraz ceny wkrótce.

* Możliwość kupienia CoDrive'u na trasie UCHO samochodem rajdowym z licencjonowanym kierowcą rajdowym. Lista aut oraz ceny wkrótce.

 

Wjazd na obiekt od godziny 9:00. Rozpoczęcie eventu 10:00. Zakończenie 16:00.

Cena 200 pln/auto.

 

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: colin@kuchar.net

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia !

 

Zespół RallyLand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Fokus Pokus :D

 

wie ktos cos na temat roboty wydechu u Kalinskiego? bo jestem wstepnie umowiony na czwartek na zrobienie przelotu 2,75" na dwoch tlumikach do foki i zastanawiam sie jakie opinie ma ta firma i czy moze jest jakas alternatywa dla nich w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden...

 

sorry :)

 

1323179290_by_JanuszTorun.jpg

 

-- 6 gru 2011, o 22:59 --

 

ja zakładałem wydech (turbo-back) u Kalińskiego. nie mam zastrzeżeń. Trzeba było cos tam przedłużyć - przedłużyli. Trzeba było po tygodniu poprawić, bo coś rezonowało - poprawili. Ceny nie pamietam, więc chyba mnie nie zabiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus Pokus :D

 

wie ktos cos na temat roboty wydechu u Kalinskiego? bo jestem wstepnie umowiony na czwartek na zrobienie przelotu 2,75" na dwoch tlumikach do foki i zastanawiam sie jakie opinie ma ta firma i czy moze jest jakas alternatywa dla nich w Poznaniu.

 

 

Robiłem na zamówienie wydech do seja, remonty doraźne starego wydechu w Subarce, montaż nowego z kwasówki a cz_mamba dokonała optymalizacji brzmienia BMki 8)

 

Są oki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus Pokus :D

 

wie ktos cos na temat roboty wydechu u Kalinskiego? bo jestem wstepnie umowiony na czwartek na zrobienie przelotu 2,75" na dwoch tlumikach do foki i zastanawiam sie jakie opinie ma ta firma i czy moze jest jakas alternatywa dla nich w Poznaniu.

 

 

Robiłem na zamówienie wydech do seja, remonty doraźne starego wydechu w Subarce, montaż nowego z kwasówki a cz_mamba dokonała optymalizacji brzmienia BMki 8)

 

Są oki :wink:

Tak, tak, ja też jestem bardzo zadowolona. Panowie podziałali, poprosili mnie, żebym posłuchała, czy podoba mi się brzmienie, a jak stwierdziłam że tonacja mi nie odpowiada, to tak długo grzebali, aż wreszcie mi się spodobało :lol: A na końcu zmierzyli, czy przypadkiem nie przekracza regulaminowej głośności :mrgreen: Aż pan z Cayenne mi pozazdrościł i tez chciał mieć zmierzony dźwięk swojego Proszaka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem końcowy - jestem bardzo zadowolony - dobór dźwięku rządzi... A ceny bardzo spoko....

 

Antoll co tak w kółko jeździłeś dziś po Głuchowskiej volviakiem.. W pracy prądu nie było to przy oknie człowiek siedział i obesrwował :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoll co tak w kółko jeździłeś dziś po Głuchowskiej volviakiem.. W pracy prądu nie było to przy oknie człowiek siedział i obesrwował :) :)

 

Najpierw przyjechałem na autodetailing, potem się okazało, że nie ma prądu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , i mi nie zrobią, więc wziąłem jednego z nich na przejażdżkę, odwiozłem i pojechałem do domu :mrgreen: Poza tym jeszcze widujesz pewnie białą corsę A z tablicą z lewej strony zderzaka, ma włożone 2.0 i jeździ jak burza!

 

Co do Kalińskiego - przedwczoraj podjechałem do niego justynką z wydechem w bagażniku: 10min, 60zł (założenie, zespawanie, zaspawanie 2 małych nieszczelności) i mam teraz nieprzyzwoicie cichy samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety Pokus zostal do jutra bo dzis nie wyrobili sie z robota :)

pozdro dla pomaranczowego GTka, ktory podjechal na jakies dlubanie w wydechu w miedzyczasie - swinki nie mial za to mial klatke :)

 

-- 9 gru 2011, o 22:12 --

 

odebralem auto i jestem zachwycony :) pokus chodzi jak odrzutowiec i strzela. z wydechu jak wrc :D z przykroscia stwierdzam ze dzwiek jest konkurencyjny dla boksera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ST fajnie mruczy. A 18cali nie przeszkadza Ci na dziurawych ulicach Poznania?

kumpel ma Foce ST'08 i faktycznie fajnie gada, nawet na seryjnym wydechu. to zasługa 5cylindrów. auto fajnie się prowadzi, a 18" są do ogarnięcia. to norma w autach tej klasy. w Leonie FR też miałem 225/40/18, kumpel w MeganeSport ma to samo. auto zachowuje się pewnie, ale nie jest za twardo, a na dziurach nawet 13" można pogiąć (nie mam żadnej całej felgi w sejko van)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy nie jezdzilem na tak duzej feldze (18) zawsze max 17 ale o dziwo, nie widze zadnej roznicy, moze dlatego, ze w subaru mialem twardszy zawias. Gorzej bo trzeba uwazac przy wjezdzaniu na krawezniki bo tutaj jak podrape felge to nie wmowie nikomu, ze to subaru i wyglada rasowo :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w focusie 17' i nie było tragedii.. A na krawężniku to trzeba bardzo uważać...

 

-- Wt gru 13, 2011 1:14 pm --

 

I jak sie dzis jezdziło rano po Poznaniu?? Na górczynie gołoledź ujechać nie szło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mam urodziny, niestety nie bede w stanie odebrac prezentów, wiec poprzestanmy na zyczeniach. gdyby ktos sie jednak uparl przy prezencie, to nie musi byc nic wielkiego, wystarczy drogi drobiazg.

 

po Poznaniu dzis jezdzilo sie super, zwlasza obserwujac idiotow w roznych xWD, ktorzy uwazaja, ze 4x4 hamuje 16 razy lepiej.

dojechalem bezpiecznie i sie ciesze, mam nadzieje, ze bezpiecznie tez wroce.

 

pozdrawiam,

 

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sie dzis jezdziło rano po Poznaniu?? Na górczynie gołoledź ujechać nie szło...

 

Na grunwaldzkiej - 40kmh, 4 bieg, ciuut gazu i buksowanie kół. Jak wcisnąłem hamulec 200m od skrzyżowania (wciąż przy 40kmh) to zacząłem się zastanawiać w które z aut na skrzyżowaniu najtaniej uderzyć :shock: TOTALNA MASAKRA! Zwłaszcza, że mam dość zajechane letnie opony, ale nawet na śniegolodzie lepiej mi się na nich jechało niż dzisiaj po "suchych" ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o MTSie mam b. dobrą opinię (tu się nie wyróżniam). A zabezpieczałeś swojego antykorozyjnie? Bo to przy "słonych drogach" mankament...

 

Właśnie jestem na etapie montowania złotych Brembo, następnie zakładam osłonę silnika i będę go zabezpieczał na zimę. Nie wiem tylko czy we wnękach kół nadkola seryjne wystarcza czy jeszcze coś robić?

 

 

Gdzie to robicie? Też by sie mojemu staruszkowi przydało.

 

 

O tych gościach ze Swarzędza nie słyszałem, ale jak zrobisz, daj znać. Myślałem o zrobieniu w MTS.

 

 

I cooo? Jak konserwacja?

A przy okazji pzdr dla czarnego Forka spotkanego ( z łapką ) na Kościelna/Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o MTSie mam b. dobrą opinię (tu się nie wyróżniam). A zabezpieczałeś swojego antykorozyjnie? Bo to przy "słonych drogach" mankament...

 

Właśnie jestem na etapie montowania złotych Brembo, następnie zakładam osłonę silnika i będę go zabezpieczał na zimę. Nie wiem tylko czy we wnękach kół nadkola seryjne wystarcza czy jeszcze coś robić?

 

 

Gdzie to robicie? Też by sie mojemu staruszkowi przydało.

 

 

O tych gościach ze Swarzędza nie słyszałem, ale jak zrobisz, daj znać. Myślałem o zrobieniu w MTS.

 

 

I cooo? Jak konserwacja?

A przy okazji pzdr dla czarnego Forka spotkanego ( z łapką ) na Kościelna/Dąbrowskiego.

 

Jeszcze walczę z hamulcami, mechanik okazało się nie daje rady i coś tam trzeba poprawiać, w czwartek mam odebrać i lecę dalej z pracami. Dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...