Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

mayek

zadzwon do KOCARA umw się na termin, Panowie w ilosci 2 wsiądą w auto, podłączą co trzeba i się wybiorą z Tobą na małą wycieczkę w trakcie której powiedzą Tobie co auto boli lub nie. Zapłacisz ok 300PLN i bedzie gitara - kilka lat temu jak sprzedawałem koleżanki forka tak to wyglądało.

Pozro

 

 

Pare miesiecy temu rowniez sprawdzalem wrx'a bug eye'a. W ofercie serwisu jest takie cos jak sprawdzenie samochodu przed kupnem, panowie przykladaja sie do tego bardzo profesjonalnie. Warto te 300 zl odzalowac i miec prawie pewnosc ze sie o prawie wszystkim wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

tez tak chce zrobic, ale chcialem wiedziec czy jakis serwis poza aso jest godny polecenia jakby w pn aso nie mialo czasu

 

a nikt tegoo samochodu nie widzial, nic o nim nie wie? dosc charakterystyczny jest

 

jak juz go sprawdzic to daj znac co wyszlo, bo samochod ladny i az sie zaciekawilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, nie ma śmiacia, parking przy cmentarzu idealnym planem na trening jest... a i na randkę całkiem niezły :mrgreen:

 

Tylko trzeba mieć pozyczone słupki :mrgreen:

 

Ooo... Gdzie byłeś, Lafiryndo!!! :evil: To to się nazywa "znicze jadę zapalić"? :evil:

 

 

:mrgreen:

 

 

Ups :shock:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak juz go sprawdzic to daj znac co wyszlo, bo samochod ladny i az sie zaciekawilem :)

 

juz po ogledzinach caly dzien z glowy 700 km walnelem i... odradzam ten samochod

sprzedawca to kombinator i kretacz, udaje ze o samochodzie nic nie wie bo kupil od znajomego rok temu i nie sprawdzal go

przed wyjazdem pytalem czy zdjecia sa aktualne i czy z samochodem jest wszystko ok bo mam kawalek. zapewnial ze wszystko jest ok

Pojechalem sprawdzic do bardzo fajnych chlopakow w Przeżmierowie (na szczescie ASO bylo dzis zamkniete bo zaoszczedzilem 290 zl :) )

i juz po 10 minutach dowiedzialem sie ze samochod dostal w przedni naroznik i jest fatalnie naprawiony, pekniecia spawow i gnicie blachy to od storny kabiny od strony nadkola pogita blacha i wielkie szpary,cos chyba z podluznica, maechanik powiedzial ze moze zostawiac 4 slady. Samochod dostal tez w tylny naroznik i CALY tylni blotnik w szpachli. I to juz dyskwalifikuje ten samochod.

Turbina nieorginalna zmieniana, katalizator nieorginalny, miska olejowa sciagana (ale nie wiadomo dlaczego), wyciek plynu wspomagania i na wyjsciu z turbiny (ale mechanik mowi ze to sie zdarza) pylta pod silnikiem trzymala sie w wiekszosci na opaskach, z drobnych rzeczy uzytkowych klocki z przodu do roboty, amortyzator tylny padniety calkowice, opony zimowe z tylu rozne

samochod prawie caly malowany i to niezaciekawie, felgi zciarane masakrycznie na zdjeciach (zdjecia w ogloszeniu nieaktualne)

tego dowiedzielismy sie po wstepnych ogledzinach i juz nie bylo sensu podpinac pod komputer

 

samochodu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jakoś nie jestem zaskoczony ;) zawsze powtarzam: dobre auta kosztują. przykro mi, że straciłeś kasę i czas oraz nadzieję, na fajne auto. na przyszłość nie śpiesz się tak, to Ci ktoś z forum podjedzie i obada. w środę bym miał czas i trochę byś zaoszczędził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee chlopaki z serwisu powiedzieli ze za ta kase da sie kupic dobra impreze

 

No, ja chcę sprzedać kombinatora bug,a. 37 700 zł i jest Twój.

 

Dorzuć dyche i masz mojego kombi 06 no i amerykański jest znaczy bezpieczniejszy. I taki fajny czerwony i fakture dostaniesz i na raty nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki za dużo dla mnie

Pomysł sie narodził ze kupię auto na weekendy do zabawy, na codzień mam w miarę fajna sluzbowke ropniaka i zachcialo mi sie połapać benzynka 4x4

Na początku miał być GT za ~ 20 tys zł pózniej kwotę podnioslem do 30 tys ale wiecej już nie chce podnosić poprzeczki

 

-- Śr lis 02, 2011 8:46 pm --

 

Kupuj tylko z forum :lol: Jeździmy bezwypadkami i w ogóle...

 

[ ]

 

W piątek odbieram :mrgreen:

Fajny, czego tam szukałes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayek, wybacz ale nic fajnego nie kupisz do 30 tys nawet na weekendowe przejażdżki, no chyba, że chcesz co weekend mieć na przejażdżki do serwisu :wink: Jeśli już to poluj na jakiegoś wolnegossaka. Dobrze utrzymanych Subaraków nikt nie sprzedaje - zasada nr jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Forkowy? Mały wypad w teren?

 

Jest zorganizowana akcja 8)

 

http://www.choinka4x4.poznan.pl/

 

Cholera, a ja dzisiaj obniżyłem Kombinatora. Hmm, może lepiej bo bym zawstydził Forki :wink:

 

No to się zapisaliśmy. Z braku laku jadę Suzuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Forkowy? Mały wypad w teren?

 

Jest zorganizowana akcja 8)

 

http://www.choinka4x4.poznan.pl/

 

 

No to lista na spocik choinkowy:

 

 

1. Mr. Why - Forek

2. Izotom - lepsza połowa - Forek

3. Izotom - gorsza połowa - Samuraj

4. cz_mamba + fatalna połowa chojny - Forek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Forkowy? Mały wypad w teren?

 

Jest zorganizowana akcja 8)

 

http://www.choinka4x4.poznan.pl/

 

 

No to lista na spocik choinkowy:

 

 

1. Mr. Why - Forek

2. Izotom - lepsza połowa - Forek

3. Izotom - gorsza połowa - Samuraj

4. cz_mamba + fatalna połowa chojny - Forek

 

No, szacun. Może taki spot wyjść że hej, Tey. Zamontować wciągarkę w Jimny'm? Czy to już lekka przesada?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...