Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla wszystkich spotkanych na lotnisku w Broczynie :D Zabawa była przednia :D Tor śliski, nie obyło sie więc bez bączków, wypadów na zieloną trawkę i zielonej mety lotnej :wink: Straty: hamulec w Lancii i koło w subaraku Aso. Chłopaki z Automobilu Pilskiego profesjonalnie się przygotowali: fotograf, grillek, krzesełka, kawka :)

Baaardzo miła niedziela :D

Nie pozostaje mi nic jak również pozdrowić i podziękować cz_mambie za możliwość polatania jej ślicznotką;p

Co do awarii u Aso podobno opona do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Zabawa była przednia Tor śliski, nie obyło sie więc bez bączków, wypadów na zieloną trawkę i zielonej mety lotnej

 

hehe znaczy że było szybko :twisted:

 

Daj linka jak bedą zdjęcia, myslałem że ten trening w przyszłym tygodniu jest...

 

 

Oj, szybko, szybko :-) i ślisko :twisted: Na zdjęcia czekamy od kolegi Wasyla - obiecał podesłać za dwa dni ;-)

 

-- Pn lis 08, 2010 3:09 pm --

 

podziękować cz_mambie za możliwość polatania jej ślicznotką;p

 

 

i jak, i jak? 8)

 

 

 

Ruda bokami latała :-) I to nie tylko na lotnisku :mrgreen:

Ruszyłyśmy dzięki Forkowi, bo Ślicznotka kaprys miała i postanowiła nie jechać - przed samym wyjazdem siadł akumulator i uciekło powietrze przez krzywą felgę ;-) Ale przekonałyśmy ją, że warto jechać :wink: Później sprawowała sie bez zarzutu i wszystkie zakręty jej :twisted: Złośliwie tylko strzelała bączki na słupkach :mrgreen:

 

Jak będę miała info o kolejnym treningu, to dam znać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba, planuj trening w Bieszczadach u Cioci Jagody na Sylwestra :lol: Co Ty na to? 8)

 

 

Ja jestem jak najbardziej za ciocią Jagodą! Ania też... Wyślę info o cenach, bo juz mam. Rezerwujemy? poupalamy z Maciejem, ale chyba forkami na Otryt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Jagodą - JEDZIEMY! NIE MA ODWROTU! JADĘ BUGIEM :twisted: REZERWUJEMY CHATĘ BOJKOWSKĄ 8)

 

 

Hurrra! :D Ja postawię na forka - Ślicznotka mogłaby nie dać rady w bieszczadzkich klimatach zimą :wink: Zwłaszcza przy podjeździe do Bojkowskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Jagodą - JEDZIEMY! NIE MA ODWROTU! JADĘ BUGIEM :twisted: REZERWUJEMY CHATĘ BOJKOWSKĄ 8)

 

 

Hurrra! :D Ja postawię na forka - Ślicznotka mogłaby nie dać rady w bieszczadzkich klimatach zimą :wink: Zwłaszcza przy podjeździe do Bojkowskiej :mrgreen:

 

Potrenuje sobie na parkingu przed szkołą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, trąbiłem na Ciebie dzisiaj na Al.Solidarności ale coś zamyślony byłeś 8)

 

Dzisiaj bujałem się Forkiem, więc jeśli widziałeś buga to Izka jeśli Forka około 13.30 to ja. W każdym bądź razie przepraszamy za gapiostwo i pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam wszystkich tych dzisiejszych zidiociałych kierowców którzy jeżdżą na halogenach :evil:

 

To nie ich wina. Halogeny zapalają się same jak się skręci kierownicą :wink: . To jest bardzo piękny obrazek jak jakiś dupowóz skręcając na cudnie oświetlonej ulicy np. Bałtyckiej doświetla sobie zakręt np. w lewo. Gratuluję projektantom - wymyślili kolejny sposób na sygnalizowanie skrętu :lol::lol: Współczuje tym kierowcom bo wyglądają niepoważanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, nie mam nic przeciwko doświetlaniu zakrętów. Taki system bywa.

 

Chodzi o niezrównoważonych i samolubnych kierowców którzy uważają, ze są fajni bo mają włączone halogeny, bo:

-jest ciemno

-bo je ma

-przecież słabo świecą, nie widzi różnicy

-bo kupił nowego fiata i włączając "przeciwmgielne" z przodu, automatycznie zapalają się z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o doświetlanie zakrętów. Za każdym razem jak widzę kolegę kierowcę z jednym "oczkiem" to mam ochotę mu powiedzieć, że mu się żaróweczka w jednym halogenie przepaliła :lol: Naprawdę uważacie, że w mieście to się przydaje? Czy w ogóle jest to przydatne? Zgodzę się co do "skrętnych" reflektorów, ale mrugające halogeny-niehalogeny to raczej półśrodek i kolejna bzdurka jak elektryczny ręczny. Poza tym one też mogą oślepiać, podobnie jak halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o doświetlanie zakrętów. Za każdym razem jak widzę kolegę kierowcę z jednym "oczkiem" to mam ochotę mu powiedzieć, że mu się żaróweczka w jednym halogenie przepaliła :lol: Naprawdę uważacie, że w mieście to się przydaje? Czy w ogóle jest to przydatne? Zgodzę się co do "skrętnych" reflektorów, ale mrugające halogeny-niehalogeny to raczej półśrodek i kolejna bzdurka jak elektryczny ręczny. Poza tym one też mogą oślepiać, podobnie jak halogeny.

 

 

Heheheh - przypomniała mi się sytuacja jak ze 3 lata temu, gliniarze myśleli, że dopadli łosia jakiegoś, i chcieli mi wlepić mandat za jazdę na halogenach (w dzień :mrgreen:) i dodatkowo żądali wymiany przepalonej żarówki - ale mieli zajefajne miny gdy im pokazałem, że auto ma system doświetlania zakrętów :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam wszystkich tych dzisiejszych zidiociałych kierowców którzy jeżdżą na halogenach :evil:

 

-- 10 lis 2010, o 22:47 --

 

gimof' date=' sorki, ale przed chwila wrocilem z kiekrza, sprobuj przejechac kolo jeziora bez halogenow :( jechalem 5km/h[/quote']

 

 

to racja burzum, tez tak mialam dzisiaj....

 

 

btw, gdzie w moim modelu zapalaja sie przeciwmgielne tylne ?? bo z przodem nie dzialaja.... (albo zaroweczka jest off) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Mnie doświetlanie zakrętów, czy to z reflektora, czy z halogena nie porusza. Oczywiście nie przydaje się na każdym zakręcie, ale przydaje się codziennie! Szczególnie na ciemnych, małych krzyżówkach z dziurawym poboczem. A takich wyrypów w Poznaniu jest mnóstwo! MNÓSTWO! To jest to czego nienawidzę najbardziej - wyrypy. Ponad to nigdy żaden taki halogen mnie nie oślepił :shock:

Rozumiem jednak, że to może niektórych irytować. Mojego kolegę irytuje np., że kierowcy stojący przed nim na światłach trzymają girę na hamulcu, co powoduje, że 3 światło stop daje mu po oczach, a ono w niektórych autach jest rzeczywiście oczoje.ne.

 

No! A w moim nowym fiacie przeciwmgielne przednie i tylne zapala się osobno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to nigdy nie oslepiało i teraz to juz "jeden halogen" jest normalnym widokiem ale na poczatku tez mnie to delikatnie jakos irytowało, sam niewiem dlaczego. O ile w fiatach zaraz po zakrecie to swiatło gaśnie to chyba w mercach swieci się jeszcze kilka sekund i to tak na poczatku jakos dziwnie wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...