Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panem nie jestem, ale Ci odpowiem  :P 
Jak ja miałam "do czynienia" z tymi bramkami (czyli najczęściej początek lub koniec weekendu) to zazwyczaj był spokojny przejazd, tzn. jak było "zatłoczone" to zawsze znalazła się przynajmniej jedna bramka, gdzie były tylko max 3-4 auta przed sobą, a najczęściej wlatywało się jako drugie auto  ;)

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, zwłaszcza że Polacy tak mają i stoją do tej bramki gdzie największa kolejka. Nie potrafię nigdy tego zrozumieć. Środkowa bramka, stoi 10 samochodów, bramka po lewej czy prawej stoi 5. I wszyscy pchają do środkowej :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Gabin, jadę na zlot - rajd turystyczny Fiata 126. http://126touristrally.com/programpol/ W piątek o 16 zaraz po praktyce z Pszczyny startuję i mam zamiar do Przybysławic (gm. Zielonki) się dostać do godziny 18. :D Trasa gdzieś 90 kilometrów.

 

@@Zelazny, to samo jest przy wszelkiej maści zwężkach. :huh:  Do zwężenia jest kilometr i się ustawiają na prawym pasie i korek jest na kilometr albo i więcej a lewy pas idzie gładko. Przy samym końcu zwężenia poczekasz gdzieś z 3-5 aut co przejadą aż ktoś Ciebie nie puści albo nie wryjesz się po chamsku :P

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Gabin, jadę na zlot - rajd turystyczny Fiata 126. http://126touristrally.com/programpol/ W piątek o 16 zaraz po praktyce z Pszczyny startuję i mam zamiar do Przybysławic (gm. Zielonki) się dostać do godziny 18. :D Trasa gdzieś 90 kilometrów.

Tak blisko mnie, a nawet o tym nie wiedziałam  :P no, ale cóż - po raz kolejny potwierdza się, że w weekend albo nie ma nic, albo jest wszystko na raz i nie wiadomo gdzie iść...  :(

 

 

@@Krzysztof0430, u nas matoły nigdy nie zrozumieją co to jest jazda na suwak. Niestety :rolleyes:

Bywa... Ale szczerze mówiąc jest z tym coraz lepiej  :)  dość często mi się zdarza, że w Krakowie w korkach mnie normalnie wpuszczają... albo po prostu się wskakuje w luki przed tych co jeszcze "śpią" - u nas nie jest jeszcze najgorzej  ;) 

 

Bardziej bym się martwiła o to, że ktoś zajeżdża, ewentualnie chce Ci zajechać, na klakson odbija, a potem mają pretensje, "bo przecież migacz włączyli to mają pierwszeństwo".... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zelazny, o 19 May 2014 - 01:18, powiedział: @Krzysztof0430, u nas matoły nigdy nie zrozumieją co to jest jazda na suwak. Niestety :rolleyes: Bywa... Ale szczerze mówiąc jest z tym coraz lepiej :) dość często mi się zdarza, że w Krakowie w korkach mnie normalnie wpuszczają... albo po prostu się wskakuje w luki przed tych co jeszcze "śpią" - u nas nie jest jeszcze najgorzej ;) Bardziej bym się martwiła o to, że ktoś zajeżdża, ewentualnie chce Ci zajechać, na klakson odbija, a potem mają pretensje, "bo przecież migacz włączyli to mają pierwszeństwo"....

 

Zgadzam się generalnie ostatnio nie jest najgorzej, ale dalej cebularze trafiają się zbyt często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się generalnie ostatnio nie jest najgorzej, ale dalej cebularze trafiają się zbyt często :)

A i owszem... ale może za kilka/kilkanaście lat - tacy ludzie będą stanowić już wyjątki... oby  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam krakusów :)

mam nietypową prośbę, potrzebuję kogoś, kto ma kogoś, ...itd w SANEPIDZIE :P

chodzi mi wyłącznie o zbadanie zdatności wody w studni do picia,  prywatnie i tylko niezbędne badania

oficjalnie to kosztuje chore piniądze i maja milion wymagań co do pobrania próbki itd.

sprawa o tyle pilna, że dziś nabrałem wodę i nie wiem jak długo można ją wozić w aucie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

Niestety rozwaliłem moje Subaru. Poniżej link do mojej prywatnej aukcji na allegro niestety tutaj gdyż nie mam wystarczającej liczby postów. Mam nadzieję że Moderator się na mnie nie obrazi.

 

http://allegro.pl/su...4258915468.html

 

Pozdrawiam

 

Bardzo mi przykro, naprawa nierentowna?

Edytowane przez maniekkrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...