Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za spotkanie. Znowu dało radę. Jakoś widać ze jest problem z wrx'ami - są chyba zbyt dobre skoro druga imprezę na ich temat debatujemy ;)))

 

Przypominam sie z propozycja knajpianą - można zrobić rallykino - sam na stole kłade dokument Colin McRae - Rally Legend.

 

Przy okazji - Wesołych Swiat wszystkim.

 

 

To chyba dobrze, że mnie nie było. Miałbym doła na święta pewnie :lol:

 

Wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia DLA WSZYSTKICH forumowiczów i ich rodzin, życzą Ania i Grzesiek :mrgreen::mrgreen:

 

Ps. jakieś ślizganko w Subarowym gronie by się przydało, a nie tylko kiełbaski i kiełbaski, jakby się komuś chciało to w okolicach Myślenic na wykostkowanym parkingu jednej stacji benzynowej bez problemu można się poślizgać, nawet opony są do porozkładania, a właściciel bardzo dogadany, kiedyś niebieskich dwa radiowozy przyjechały, to kawę zakupili i oglądali wyczyny rajdofcuf :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ps. jakieś ślizganko w Subarowym gronie by się przydało, a nie tylko kiełbaski i kiełbaski, jakby się komuś chciało to w okolicach Myślenic na wykostkowanym parkingu jednej stacji benzynowej bez problemu można się poślizgać, nawet opony są do porozkładania, a właściciel bardzo dogadany, kiedyś niebieskich dwa radiowozy przyjechały, to kawę zakupili i oglądali wyczyny rajdofcuf :wink: :wink:

Ja jak najbardzj sie pisze mam niedaleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...