Skocz do zawartości

Automatyczna zmiana biegu w trybie MANUAL w 5EAT


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

:oops: wygląda na to, że zostałem "złapany" na niedoinformowaniu.

Sprawdzę :wink:

Za zaproszenie na kawę dziękuję bardzo serdecznie - niestety rzadko bywam w stolicy :(

Ale może kiedyś będzie okazja ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy zmienia wtedy, jak sie galke da w lewo, czy tez po uprzedniej zmianie "manualnej"? Bo jesli tylko to pierwsze... :twisted::lol: (zartuje :wink:)

 

Były takie czasy, że za głupie żarty można było spędzić 20 lat na Magadanie kopiąc złoto dla szczęścia i pomyślności postępowej części ludzkości... :twisted: Może by warto było przywrócić to, tak wychowawcze dla młodzieży rozwiązanie...? :evil:

 

A co do oprogramowania 5EAT:

W trybie "MANUAL" zmiana biegu z 1 na 2 odbywa się z pewną... nieśmiałością :wink: -skrzynia "przytrzymuje' jedynkę na maksymalnych obrotach przez chwilę. Jeżeli w tym momencie odpuści się nieco gaz - pozostanie na jedynce, jeżeli się nie odpuści - zmieni na dwójkę. Pozostałe biegi zmienia tak samo, jak w trybie "SPORT".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Należy w tym miejscu dodać, że jeżeli któryś z naszych klientów jednak preferuje oprogramowanie innego typu (z wymuszoną zmianą biegu na wyższy w trybie manualnym), to możemy mu naturalnie taką modyfikację bezpłatnie zaoferować).

Właśnie w zeszły poniedziałek byłem w serwisie, prosząc (przy okazji przeglądu 15k) o wymianę oprogramowania. Pani przyjmująca zlecenie zanotowała, komentując "nie wiem o co chodzi, ale zapiszę", kolega który odbierał auto został poinformowany "oprogramowanie zmienione i wytestowane", a skrzynia jak nie zmieniała tak nie zmienia...

Pewnie przyjdzie mi czekać do przeglądu 30k (chyba, że wczesniej coś - odpukać - odpadnie) ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...