Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustaliłem, że to kawiorowy Peltor z HANSem. Dlatego zostawianie porysowanego jako pożyczaka nie wchodzi w grę, a i ciężko będzie uzbierać pełną kwotę. Dlatego proponuję przejąć obecny kask, wystawić np. na Allegro, czy na forum :mrgreen: i ze zrzutki pokryć różnicę pomiędzy ceną nowego dla Graca, a tym, co wycofamy ze sprzedaży :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty czerwonego Evo

Dobry wariat jesteś ;)

waszka01.jpg

waszka02.jpg

waszka03b.jpg

 

kupię od Ciebie pełnowymiarowe foty

Milion pln netto ;)

Nie ma problemu, podeślę Ci w wolnej chwili.

 

jajacek, czy to z Tobą potem jechałem Al. Krakowską? Na drodze Grójec - W-wa łapałeś się z takim crx-em?

Tak. Dobry ten CR-X :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SPRAWIE KASKU

 

ktos z jezdzacych w kasku GRACOWEGO odlozyl kask na klapę mojego subaraka,kiedy auto przestawialem kask sie zsunął na ziemie.kiedy go podniaslem co prawda nie zauwazylem sladów zniszczen ale podejrzewam ze jednak cos go porysowalo przy upadku.

tak wiec jako osoba współwinna (moglem zwrcócic uwagę ze cos lezy) jestem gotów na pokrycie kosztów za zakup nowego kasu.jako jednak ze jest to kask peltora wiec koszty w wysokosci ok 5 000 pln mnie przerastają,będę wdzieczny o pomoc brać forumową

 

pozdrawiam vert

 

 

Ps.Gracu nic nie mówilem tobie poniewaz nie wiedzialem czyj byl to kask i bylem przekonany ze jest to jakis rump klubowy...

 

 

 

Ps.Gracu nic nie mówilem tobie poniewaz nie wiedzialem czyj byl to kask i bylem przekonany ze jest to jakis rump klubowy...

 

czy to taki : ? http://www.subesports.com/products/cat/ ... rodID/1777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu, głupia sprawa.

Wychodzi na to, że twój kask http://img81.imageshack.us/i/aft1.jpg/ zostawiła na dachu "Zera" dziewczyna, która jechała z Vert’em. Po przygodzie z bandą oboje byli roztrzęsieni i zapomnieli o kasku. Dziewczyna powinna odłożyć kask np. na fotel, ale po wyjściu z samochodu pewnie myślała tylko o WC. Jak Vert ruszył, to parę osób zareagowało i krzyczało, ale było już za późno... kask spadł na beton :???:

 

Jak coś, to wchodzę w składkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, stało się i tego nie zmienimy. Nie chcę nikogo krytykować... ale dla porównania jak podjechał Kuchar z kolesiem który wylicytował codrive, to pomogłem mu się wypiąć, odłączyłem interkom, pomogłem mu zdjąć kask i odłożyłem go na fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mnie wkurwia takie pedalskie zachowanie

 

Jak ktoś Ci da za ten wpis pasek, to rozpętam tu piekło :twisted:.

 

W 100% w pełni się zgadzam nie tylko z treścią, ale i formą.

 

Panowie, chyba jednak lekko przesadziliście. :cool: Wygląda raczej na to, że nie było to niczyje świadome zachowanie, a wyłącznie głupia pomyłka. Po prostu błąd osoby która nie doceniła sytuacji lub też miała zbyt dużo emocji po jeździe z Vertem. :twisted: O co naprawdę nie jest trudno, bo po przejechaniu się na prawym z Bolkiem, sam bym chyba zostawił kask na masce. :mrgreen:

 

tak wiec jako osoba współwinna

 

Vert, nie sądzę żebyś był współwinny. Winna jest osoba, która źle odłożyła kask. O ile tu wogóle można mówić o czyjejś winie.

 

Natomiast jeśli chodzi o zrzutę dla Graca, to oczywiście wchodzę. Myślę, że Forumowo damy jakoś radę zrekompensować choć w części straty.

 

Ps. A tak na marginesie -

jako jednak ze jest to kask peltora wiec koszty w wysokosci ok 5 000 pln
rozumiem, że była to super impreza i wielkie emocje ale Panowie, nie pożyczajcie nikomu kasków za 5k PLN. Otwartość serca i przyjacielskość wobec uczestników Adrenaliny powinna mieć jednak jakieś granice. :wink:

 

Gracu, przykra sprawa ale jestem pewien, że możesz na nas liczyć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer boczny 06

A nie 07, taki z Castrolem?

 

jajacek ooo dzięki wielkie.Dobre piwo stawiam przy najbliższej okazji :smile: :!:

Nie ma za co, przypomnę się z tym piwem :wink:

Obrazek

 

Jacek tak się rozbrykałeś rozsyłasz wszsytkim zdjęcia na prawo i lewo może i ja coś bym dostał wkońcu to ja ciebie ściągnałem na Adrenalinę :mrgreen: .

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer boczny 06

A nie 07, taki z Castrolem?

 

jajacek ooo dzięki wielkie.Dobre piwo stawiam przy najbliższej okazji :smile: :!:

Nie ma za co, przypomnę się z tym piwem :wink:

Obrazek

 

Jacek tak się rozbrykałeś rozsyłasz wszsytkim zdjęcia na prawo i lewo może i ja coś bym dostał wkońcu to ja ciebie ściągnałem na Adrenalinę :mrgreen: .

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Krzysiu,

Twoich zdjęć mam ponad 80 i większość zajebista. Jak dobrze pójdzie, jutro dostaniesz je na płycie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba jednak lekko przesadziliście. :cool: Wygląda raczej na to, że nie było to niczyje świadome zachowanie, a wyłącznie głupia pomyłka. Po prostu błąd osoby która nie doceniła sytuacji lub też miała zbyt dużo emocji po jeździe z Vertem. :twisted:

 

Faktycznie tak się okazało, dlatego zrobiłem [edit] :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiła na dachu "Zera" dziewczyna, która jechała z Vert’em.

 

Ja zawsze powtarzam, że przyczyną wszystkich problemów są kobiety :mrgreen: , poczynając od Ewy z raju czy Heleny Trojańskiej :roll: :mrgreen::lol:........

 

 

 

 

 

.....ale co byśmy bez nich zrobili :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

 

PS. Rozmawiałem z nią później w biurze zawodów - jeszcze przeżywała przejazd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomy luzik na kask i tak jakies naklejki pójdą więc to się da ogarnąc.

Prędzej czy pózniej i tak by się trochę od klatki porysował.

Musze jedynie szybkę sobie nową sprawić i będzie jak nówka :wink:

Dzieki za wszystkie maile dobrych ludzi !

 

 

A wracając do tematu .... wpłaciłem dzisiaj kasę 6.007pln + 200pln w bonach na wakacje zimowe dla dzieciaków.

Był ze mną nadworny fotograf Maciek ,który obiecał ,że jeszcze dzisiaj wrzuci foty na forum.

:wink:

Pani Dyrektor obiecała ,że prześlą na mój i Maćka adres mailowy fotki z zimowiska, którymi się z Wami podzielę.

 

:mrgreen:

GRac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wplacanie kasy na moje konto jest bez sensu.

prędzej na konto graca

bardzo proszę o wypowiedz gracka w kwesti konta i sumy jaka trzeba by uzbierać.

Gracu jaki koszt nowego kasku jest ?(moze masz jakies lepsze dojscia niz podany link)

Czy ten kask obecny wystawiasz na sprzedarz gdzieś? i ile jest wart na dziś powiedzmy z nową szybką ?

 

zanim zaczniemy robić głupie ruchy poprosze o wypowiedz graca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiła na dachu "Zera" dziewczyna, która jechała z Vert’em.

 

Ja zawsze powtarzam, że przyczyną wszystkich problemów są kobiety

...

W tym przypadku :lol: :wink: nie byłbym taki tego pewien. Coś mi się wydaje, że ktoś od niej wziął ten kask i go odłożył na dachu.

Chyba trzeba zadzwonić po Malanowskiego, czy jak mu tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowal bym nie robić juz dymu.przemek czy mozesz zalozyc osobny wątek pt.kask dla graca ?

bylem w amoku kask sie spierdolił,napisalem ze to moja wina i tyle.plis.nie bijmy piany a gracek zostanie wyposazony w nowego peltora

 

gracu uszy do gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...