Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda mi to na H&S 2,5 cala, ale brak jakichkolwiek oznaczeń na rurze lub flanszach.

Bardzo ładna nierdzewka, trzeba było skrócić o 5 cm.

Na końcu mam również H&S.

 

Słychać go, jak wjeżdżam w osiedlową bramę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini serwis w 4t - zmiana gumek w zawiasie na powerflexa i takie tam inne za 3k

 

Dokładnie to samo miałem u siebie zaraz po zakupie :mrgreen:

 

Z kolei rachunek za wczorajszą szybką wizytę na gwintowanie szpilki, nową nakrętkę na koło i testowanie skrzyni biegów: 15 zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie wymienione tarcze i klocuszki :mrgreen: i teraz trza bedzie delikatnie jezdzic :(

 

Pogmeralem troche pod maska i znalazlem co jest powodem swądu palącego się oleju . Okazało się, że poprzednik wlewając płyn do wspomagania pompy troszku usyfił okolicę wlewu :(

 

Więc już mam zajęcie na jutrzejszy dzien :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zakopałem auto po podłogę

następnie przez półtorej godziny wykopywałem razem z dziewczyną skrobaczkami do szyb,

tylko po to by zapaść się za kawałek jeszcze głębiej.

 

img1203jh.jpg

 

 

Ostatecznie przyjechał znajomy znajomego i przeciągnął nas jakby nigdy nic po tym piachu pajerką :shock:

Zrobił jeszcze kółko dookoła forka,poczułem się jak niedojda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zakopałem auto po podłogę

następnie przez półtorej godziny wykopywałem razem z dziewczyną skrobaczkami do szyb,

tylko po to by zapaść się za kawałek jeszcze głębiej.

 

[ http://img832.imageshack.us/img832/9290/img1203jh.jpg ]

 

 

Ostatecznie przyjechał znajomy znajomego i przeciągnął nas jakby nigdy nic po tym piachu pajerką :shock:

Zrobił jeszcze kółko dookoła forka,poczułem się jak niedojda :roll:

 

W taki wciągający grunt nie jeździ się bez towarzystwa w drugim samochodzie, a przynajmniej łopaty i dwóch desek :mrgreen:

Patrz i się ucz jak się jeździ po piasku.

W rolach głównych joanna7f i dzioba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się z Wami kiedyś na off road spot,jak będziecie chcieli żółtodzioba to się będę szkolił :mrgreen:

Nie planowaliśmy piaskownicy,szukaliśmy dobrego dojścia nad Wisłą na zdjęcia,już mieliśmy zawracać i tak wyszło :roll:

 

Ps.To Pajero zrobiło na mnie wrażenie,ani zająknięcia przeszedł jak burza a przy tym dostojnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w firmie zajmującej sie gratami do subarka dwa niby zdrowe amorki uzywki,po tym jak u mnie sie jeden zlał,niestety ładne amorki po 1000km sie wylał więc zapadła jedyna słuszna decyzja:trzeba kupic nowe i juz i zakupiłem kayaby,auto wczoraj trafiło na stół operacyjny do Igiego taty-Sławka i diagnoza oraz związane z tym postepowanie lecznicze wygląda tak:

 

* nowe amory kayaba przód

* nowe klocki przód

* nowe klocki tył

* przetoczone tarcze przód/tył

* zakucie węża od wspomagania-pocił sie ,a to subaru więc ma byc sucho i juz :!:

 

Auto sie oddało z kompletnie wylanymi amorami,i działającym,ale już wiekowym heblem ,a teraz nówki amorki i nowy hebel-normalnie nie mogę sie doczekac odbioru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do listy powyżej dodam jeszcze wymiane pompy wspomagania oraz osłony półosi z przodu po lewej,czyli troszkę gratów się wrzuciło,autko hula aż miło i teraz czas na jakieś picowanie wizualne trzeba by było porządnie wyczochrać na zewnątrz i w srodeczku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowana lotka i pomalowane lusterka w kolorze. Forek prezentuję się dużo lepiej

 

Pics or it didn't happen :wink:

 

Dobra dobra tylko ciężko się zebrać do zdjęć :P

 

A co do mycia auta to polecam mikrofibry, u siebie przecieram po umyciu i i zacieków nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...