Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też w sobotę ,a nie dzisiaj,ale lista całkiem pokaźna :D

* wymiana olej plus filtr

* wymiana filtr powietrza

* wymiana uszczelniacza przy zbiorniczku wspomagania (lało jak cholera,mam nadzieję,że to to)

* wymiana świec

* wymiana płynu hamulcowego

* założenie termometru

* podłączenie niedziałającego 3 stopu

Wsio u forumowego przyjaciela Igiego :D dzięki wielkie.p.s. browara zapomniałem przerzucić do forka ,puchy wożą sie u mnie :mrgreen:

 

A dziś zamówiłem na allegro prawdziwe cudeńko,ale cicho sza :D :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak napisałem 4 posty wzwyż,zamówiłem coś fajnego do Imprezki,mianowicie trafiły wczoraj w me ręce foteliki z Forka S Turbo :D i to będzie przekręcane w poniedziałek :D

"kubły" z Forka ,z podłokietnikami,podgrzewaniem to zupełnie inna bajka niż seria w mym swinioku :D generalnie rewolucja pod względem siedzenia :mrgreen::mrgreen:

 

-- N wrz 18, 2011 12:47 am --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w ostatnim tygodniu:

 

* troszke poczyściłem pod maską (wyjąłem zwierzęcą niespodziankę spod obudowy filtra powietrza,kurcze jak w horrorze:tylko szpon wystawał :shock: :shock: )

* wymienił się uszczelniacz na wale (po drodze sprawdził sie rozrządzik itd itp)

* wskoczył nowy (w końcu cały i swiecący) halogen-prezent od mej ukochanej na dzień chłopaka :mrgreen:

* doszło do próby regeneracji silniczka od spryskiwaczy lamp,niby wszystko sie rozruszało ,ale nie psika,znakiem tego sfajczył się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno fotele są z STI 2009 spec C. Nie mają podgrzewania, są airbagi.

W "starym" komplecie u kierowcy ciepełko już nie działało toteż nie bawiłem się w przekładanie mat. Może po zimie zmienię zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...