Skocz do zawartości

UWAGI DOT. DZIAŁANIA NOWEGO FORUM


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyżyk w prawym górnym rogu posta.

 

(ja mam taki przy każdym poście na forum :twisted: 8)

 

Fajnie, dobrze, że złych dni nie masz bo forum mogło by być jak statek widmo.

 

Czy jak napisze 3000 postów to też pokaże mi się nad avatarem Moderator i będę mógł usuwać posty innych ? Wiem, że moderatorem nie jestem, ale starszym userem też nie, a pokazało mi się, więc może... ?

 

P.S. Sprawdzałem. Czuję się gorszy. nawet własnego posta nie mogę usunąć. Nie ma (nie widzę) tego krzyżyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzyżyk w prawym górnym rogu posta.

 

(ja mam taki przy każdym poście na forum :twisted: 8)

 

Fajnie, dobrze, że złych dni nie masz bo forum mogło by być jak statek widmo.

 

Miewam złe dni. Np. dziś mam wyjątkowo paskudny nastrój. Zwykle mam paskudny nastój jak sprawdza się któres z rozwinięć skrótu FORD -> Fix or Repair Daily albo Fucked On the Race Day

 

 

Czy jak napisze 3000 postów to też pokaże mi się nad avatarem Moderator i będę mógł usuwać posty innych ? Wiem, że moderatorem nie jestem, ale starszym userem też nie, a pokazało mi się, więc może... ?

 

 

Moderator to funkcja. Aktualnie to mam już nawet uprawnienia junior-admina. Natomiast starszy useer to tytuł związany z ilością napisanych postów czy też stażem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miewam złe dni. Np. dziś mam wyjątkowo paskudny nastrój.

 

Moderator to funkcja..

 

Widzę, że masz zły nastrój, bo ja żartowałem. Wiem, że MODERATOR to funkcja, a Starszy User nic nieznaczący bzdet.

 

P.S. Jedyne krzyżyki jakie widzę służą do ignoracji... w prawym górnym rogu mam tylko edytuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zamiast wątków miało być postów. Wyrozumiałości! Sprawiam wrażenie aż tak głuiego?

 

WiS, jak by była blokada, anty głupotom to wiesz jakie sztywne by się to forum zrobiło ? Pomijając, że niektóre osoby prawie nic by nie mogły napisać, bo komputer nie rozróżnił by czy to było na poważnie czy żart.

 

Witek, dla jasności: mój post o "blokadzie na głupoty" nie był, Boże Broń, pomyślany jako reakcja na twój wniosek - jak tak go odebrałeś, przepraszam - a jako, hmmmm, "ogólny" :mrgreen: .

No i zauważ, że tam jest emotikonek z mrugającym oczkiem... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tekst który przytoczyłeś w cytacie też nie był na cmentarnie poważnie

No taką miałem nadzieję... Ale jak fronty atmosferyczne przez kraj maszerują, to wolę dmuchać na zimne - mam dość wrogów w realu, żebym sobie lekkomyslnie na Forum nowych jeszcze dorabiał... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo się komuś wykasować własny post ?

 

mam dość wrogów w realu, :
Napisał bym coś śmiesznego, ale nic na poziomie nie przychodzi mi do głowy. Skąd ich (wrogów) wziąłeś ? Jak Cię dorwą to forum ciut inaczej zacznie funkcjonować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ich (wrogów) wziąłeś ? Jak Cię dorwą to forum ciut inaczej zacznie funkcjonować.

 

Nie brałem, sami przypełzli... jakos tak mimochodem ;-)

 

Masz na myśli takie cuś, że jak mnie dorwą - to na Forum nareszcie zapanuje spokój i powaga...? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... przyznam sie szczerze, ze na kilku forach jestem zarejestrowany, ale nie mam nigdzie statusu usera :mrgreen: wiec zaproponuje cos i powiedz mi czy to widzisz.

 

Daj sobie edycje postu i ponizej okienka gdzie wpisujesz wiadomosc (bedzie wpisana) jest "Usun post".... jest ? :mrgreen:

 

Jezeli nie bedzie to lookne na konfiguracje jak to jest aktualnie ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ale jazda. Ktoś zauważył, że wstawianie nicka do odpowiedzi działa tylko na ostatniej stronie? Na poprzednich kliknięcie w nick'a pokazuje profil

 

 

Podobnie na poprzednich stronach niema szybkiego cytowania. A jeżeli spróbujesz odpowiadać będąc na wcześniejszej strnie niż ostatnia forum zaprotestuje i zapyta się czy jesteś pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ale jazda. Ktoś zauważył, że wstawianie nicka do odpowiedzi działa tylko na ostatniej stronie? Na poprzednich kliknięcie w nick'a pokazuje profil :shock:

 

:twisted: ja! I mam z tym czasem nieco problemu- różne wątki czasem pomykają zbyt szybko, zanim poczytam i chcę odpowiedziec- juz jest koleja strona :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie tak o 6-tej próbuję wejść na forum, bo poczta mówi że nowa odpowiedź w temacie...

Próbuję, i co? Ano, serwer obciążony ponad miarę, i nie da rady (patrz obrazek).

Jakoś nie chciało mi się wierzyć, pokombinowałem tędy i owędy, wlazłem od kuchni - i widzę że przegląda forum zarejestrowanych juzerów... sztuk jedna (znaczy ja).

???

 

Poza tym, powiadomienie o nowych postach w "śledzonych" wątkach jest mocno "w kratkę". Bywało i tak, że cicho sza przez kilka dni, ja w końcu wchodzę na wątek i widzę że nowych postów od ostatniej wizyty jest ze dwadzieścia. Ale o żadnym nie zostałem powiadomiony - a jak sę po odwiedzeniu Forum cofnę do skrzynki, to nagle okazuje się że mam mnóstwo powiadomień o odpowiedziach w śledzonych tematach. ??

 

A też usuwanie postów nie działa... Ani "dajrekt" jak było kiedyś, ani poprzez wchodzenie w "edytuj ten post"...

 

Ej no, coś tu jest normalnie nie tak... :)

 

pzdr.

M.

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że mój problem może być dla kogoś śmieszny, ale mnie to już denerwuje a mianowicie w profilu chcę zmienić swój adres mejlowy i nie mogę. Więc może, ktoś mi powie jak to zrobić by wszystko działało.

A zmiany chcę dokonać, bo to konto co mam mogę tylo w domu używać (na serwerku dostawcy internetu), a nie gdzie chcę np z Wielkiej Brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że mój problem może być dla kogoś śmieszny, ale mnie to już denerwuje a mianowicie w profilu chcę zmienić swój adres mejlowy i nie mogę. Więc może, ktoś mi powie jak to zrobić by wszystko działało.

Dziwne... jeśli otwierasz swój profil gdy jesteś zalogowany (no bo w innym przypadku chyba jest to niewykonalne) to zaraz pod polem "juzer" (pierwsze od góry) jest pole "emalia"... w to się klika (zaznacza) i wpisuje nową... chyba.

A jeśli to nie działa to ja już nie wiem co tu działa... ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że mój problem może być dla kogoś śmieszny, ale mnie to już denerwuje a mianowicie w profilu chcę zmienić swój adres mejlowy i nie mogę. Więc może, ktoś mi powie jak to zrobić by wszystko działało.

Dziwne... jeśli otwierasz swój profil gdy jesteś zalogowany (no bo w innym przypadku chyba jest to niewykonalne) to zaraz pod polem "juzer" (pierwsze od góry) jest pole "emalia"... w to się klika (zaznacza) i wpisuje nową... chyba.

A jeśli to nie działa to ja już nie wiem co tu działa... ;))

 

pzdr,

M.

 

wreszcie się udało. Dzięki, ale najśmieszniejsz jest to, że też tak działałem wcześniej i się nie dało. Dziwne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak mnie najszło pewniego słonecznego dnia... Jeśli ktoś sobie zarobi 3 ostrzeżenia, to nie może pisać postów, to jak może sobie zarobić kolejne 3 ? PW może pisać ? Wiem, wiem w praktyce to i tak się nie sprawdza, bo tu tyrania panuje, mi chodzi o terroryzowanie umysłu (teoretyzowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sobie zarobi 3 ostrzeżenia, to nie może pisać postów, to jak może sobie zarobić kolejne 3 ?

Proste. To Ty nie wiesz, że wMorderatorzy czytają w myslach forumowiczów...? Także... radzę się pilnować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...