Skocz do zawartości

Mini Cyna na nowym torze ziemnym


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KUrcze, 4.07 nie dam rady, zresztą kotlet tez nie wytrzyma takiego upalania co tydzień

 

Si si - pod koniec lipca :)

 

Pod koniec lipca druga minicyna :shock: ...dla tych co nie mogli 4 :mrgreen:

 

AK

 

ps.mamy jeszcze tydzien na ustalenie ostatecznego terminu. :wink: ...ale chyba ten 4 lipca.....

 

e tam, dlaczego dopiero 04.07 ? ja mogę być jutro.... :lol: moje propo: 04.07 , 12.07, 18.07 , 25.07, itd :lol::lol::lol: pozdro dla jednego z moich idoli z czasów, kiedy byłem 30 kilo młodszy... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybuny beda. :idea: ....przyjada na kolach..bo to jakies przyczepy chyba sa. :roll: ..No i z tych "trybun" bedzie sie ogladać :mrgreen: ...Kuba ma taki plan... :razz:

AK

ps.zapisy na trybuny ( dwie zielonkawe i jedna kiedys była niebieska :mrgreen: ) ..sie zrobi...UE... normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka liczba aut bylaby optymalna dla tej imprezy?

Chyba bez znaczenia. :!: ..jak bedzie ten pomiar czasu z wyswietlaniem wynikow na mecie to samo sie wszystko liczy i drukuje...

Ustalcie czy dwa przejazdy , trzy ( z tego dwa najlepsze :?: )

Zaczac mozna spokojnie o 10....przejazd proby a potem kolumna na grilla....jakos tak... :mrgreen: i skończyc max. o 14...

AK

ps. chyba , że jeszcze jakies atrakcje..... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 3 przejazdy - 2 liczone - bedzie git

IMO trochę mało. Pamiętajcie o ludziach z prowincji :wink: którzy jadą kilkaset kilometrów na taką imprezę. Dla trzech kółek trochę się nie opłaca. No chyba, że znowu będą jazdy dowolne to wtedy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 3 przejazdy - 2 liczone - bedzie git

IMO trochę mało. Pamiętajcie o ludziach z prowincji :wink: którzy jadą kilkaset kilometrów na taką imprezę. Dla trzech kółek trochę się nie opłaca. No chyba, że znowu będą jazdy dowolne to wtedy ok.

 

no ja nie widze inaczej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 3 przejazdy - 2 liczone - bedzie git

IMO trochę mało. Pamiętajcie o ludziach z prowincji :wink: którzy jadą kilkaset kilometrów na taką imprezę. Dla trzech kółek trochę się nie opłaca. No chyba, że znowu będą jazdy dowolne to wtedy ok.

 

właśnie....dopiero po 4 kółkach mam mokrego tiszerta, może zrobimy imprezę łączoną - najpierw każdy ciurkiem 4 kółka, a potem wybory Mistera Mokrego Podkoszulka....będę konkurował z Adamusem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli beda jazdy dowolne to popieram pomysl 3 przejazdow z czego 2 najlepsze na czas. sugerowalbym (o ile jest to mozliwe) rowniez zlikwidowanie mety stop

 

albo zrobienie samej mety lotnej :wink:

a po jej przekroczeniu po prostu bedzie sie zjezdzalo z toru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli beda jazdy dowolne to popieram pomysl 3 przejazdow z czego 2 najlepsze na czas. sugerowalbym (o ile jest to mozliwe) rowniez zlikwidowanie mety stop

 

albo zrobienie samej mety lotnej :wink:

a po jej przekroczeniu po prostu bedzie sie zjezdzalo z toru....

 

to wlasnie mialem na mysli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli beda jazdy dowolne to popieram pomysl 3 przejazdow z czego 2 najlepsze na czas. sugerowalbym (o ile jest to mozliwe) rowniez zlikwidowanie mety stop

Meta stop musi byc bo trzeba wpisac czas . ale meta lotna bedzie wczesniej.

Policzymy ile czasu zajmie przejazd tego toru x np. 20 aut x 3..... :wink:

AK

ps.zakladajac , że przyjada panowie z tym samograjem do mierzenia i liczenia.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...