Skocz do zawartości

SZKOŁA ÓCZY


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pare dni do wyjazdu (na którym sie uczył nie bede) i wracam prosto na egzamin.

Ja po przyjeździe zapomniałbym nawet, że powtarzałem. :mrgreen:

Nauka na ostatnią chwilę rulez. Dopóki nie mam naprawdę ciśnienia to nie umiem zabrać się do roboty. Wena przychodzi zwykle o 0.00 w przeddzień 5go terminu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No tak, co to wogóle są wakacje, no nie? :mrgreen:

no dla mnie to niestety jest to prawdą, bo jak to co robię przez ostatnie 2 miesiące nazywa się wakacjami to ja ich niechce nigdy w życiu
Sie własnie wziąłem za nauke do poprawki z matmy.

Mam pare dni do wyjazdu (na którym sie uczył nie bede) i wracam prosto na egzamin. A że to jest ostateczna druga coś tam coś tam poprawka, więc jak nie zdam to mnie z uczelni wywalą, a drugi raz nie ma szans żebym sie dostał :twisted:

egzamin z matmy to ja na 4,5 zdałem :twisted: Chcesz korepetycje? :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przyjeździe zapomniałbym nawet, że powtarzałem. :mrgreen:
w sumie też racja, nawet nie pamiętałbym jakiego przedmiotu się uczyłem
Nauka na ostatnią chwilę rulez. Dopóki nie mam naprawdę ciśnienia to nie umiem zabrać się do roboty. Wena przychodzi zwykle o 0.00 w przeddzień
to Ty szybko zaczynasz, mi się już zdarzało zaczynać 2 godziny przed egzaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 godziny przed egzaminem to zazwyczaj stwierdzam "a p..... to, pójdę na drugi termin" :mrgreen:
no ja przeważnie też tak kończę :mrgreen: Wkońcu nie można robić z siebie takiego geniusza że w 2 godziny się wszystkiego nauczy, bo zacząłbym się zastanawiać, czemu Ci starzy ludzie mnie uczą, a nie ja ich :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, jak tam nowa szkoła?

Świetnie! Pierwsze pytanie moich nowych kolegów: ile udało ci się powtórzyć w czasie wakacji? Szczerze to na razie marnie to wygląda :neutral: . Ale pocieszam się tym, że jak przyszedłem do gimnazjum to też narzekałem, a było super! Pożyjemy, zobaczymy! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, jak tam nowa szkoła?

Świetnie! Pierwsze pytanie moich nowych kolegów: ile udało ci się powtórzyć w czasie wakacji? Szczerze to na razie marnie to wygląda :neutral: . Ale pocieszam się tym, że jak przyszedłem do gimnazjum to też narzekałem, a było super! Pożyjemy, zobaczymy! :cool:

 

Więc zapowiada Ci się nieźle...wiesz, wspólne powtarzanie chemii przy blasku świec, spacery z dziewczyną i podczas nich, rozmowy o trygonometrii itd. :mrgreen:

 

A tak serio, to życzę Ci, żeby było inaczej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawny uczeń to taki, który nie uczy, a mimo to przebija się dalej :cool:

 

Ja tak mam w sumie - przy książkach nie siedzę praktycznie nigdy, a mam niezłe oceny i opinię pilnego, zdolnego ucznia :wink: Po prostu zostaje mi w głowie, co potrzebne, oprócz tego mam też nieco zainteresowań :wink:

 

 

...no i jestem diabelsko skromny :mrgreen:

 

Zelazny, mam taką nadzieję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad po prostu "nie kujesz" a uczysz się z łatwością :grin: Tak trzymać!

Rozumiem, bo też tak mam - czytam raz i samo się zapamiętuje...

Zdarzało mi się pamiętać rzeczy z wykładów lub uczyć się w drodze na egzamin.

(No a teraz stoję po tej drugiej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad po prostu "nie kujesz" a uczysz się z łatwością :grin: Tak trzymać!

Rozumiem, bo też tak mam - czytam raz i samo się zapamiętuje...

Zdarzało mi się pamiętać rzeczy z wykładów lub uczyć się w drodze na egzamin.

(No a teraz stoję po tej drugiej stronie)

 

Dzięki :cool:

 

Gdzie/co wykładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie uczę i to cud, że zacznę trzeci rok studiów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W liceum nigdy nie robiłem prac domowych i z Polaka na maturalnym mam dwóję. I co z tego, skoro rok później byłem red. naczem. jednego z większych polskich portali o grach? :twisted::mrgreen: :cool:

 

Opinia zdolnego lenia się za mną zawsze ciągnęła, a ja kultywując moje nieróbstwo mówiłem - wam się tylko wydaje, że jestem zdolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie uczę i to cud, że zacznę trzeci rok studiów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W liceum nigdy nie robiłem prac domowych i z Polaka na maturalnym mam dwóję. I co z tego, skoro rok później byłem red. naczem. jednego z większych polskich portali o grach? :twisted::mrgreen: :cool:

 

Opinia zdolnego lenia się za mną zawsze ciągnęła, a ja kultywując moje nieróbstwo mówiłem - wam się tylko wydaje, że jestem zdolny :)

 

He he - no to mam podobnie - zdolny leń :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...