Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

195/65/15

Też mi się wydaje, że to był fabryczny rozmiar.

 

 

Tam mam 14 cali i 175 na jakimś balonie, także wiesz 

Pamiętaj, że dziadki to auta 20-kilku letnie i wtedy panowały zupełnie inne standardy rozmiarów opon. 16" to chyba było duże koło :D 


 

 

To może tak - przy szer.205 i 16 calach, jaki powinien być profil? 

55

 

http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/195/65r15/ 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślicie, że wejdą mi na dziadka bez problemu z oponami 205/50 lub jeżeli będzie miejsce to 205/55?

http://allegro.pl/fe...6088719851.html

Wejdą. Miałem dokładnie taki zestaw w swoim. Z racji stromego podjazdu do garażu, zmieniłem opony na 205/55, bo szorowałem wydechem o próg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie doliczyłem 10:) ale to zakładając że na końcu stoi bordowy sedan ledwie widoczny a przy nim kombi z podwyższonym dachem.

"mój" link juz nieaktywny, ale tam był biały turbo sedan z przebiegiem 84k km

 

edit: i w cenie 6,5k franków

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale chyba tylko jeden jechał z średnim rezultatem?

 

10 miejsce w grupie z autami typu evo 370KM, czy impreza Sebastiana Kwietnia i 37 na 150 aut w generalce uważam, za przyzwoite, nie średnie, ale to subiektywna opinia.  ;)  Nie zapominaj, że Classicauto idzie do przodu ;)

 

 

 

A gdzie foty? ;)

 

12901480_465089360351587_140845054268173

 

 

12719593_465323566994833_648048782981020

 

12909602_465323156994874_882313546181547

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na czasy a nie zajęte miejsce (...)

No tak, w końcu te rzeczy nie mają nic wspólnego. ;) Patrząc na wyniki z poprzednich sezonów niekoniecznie trzeba wygrywać - czasem wystarczy pojechać nieźle za to wszystkie imprezy sezonu i pudło na koniec sezonu wpada. :)

 

 

Edytowane przez Crazy_Ivan
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patrzę na czasy a nie zajęte miejsce (...)

No tak, w końcu te rzeczy nie mają nic wspólnego. ;)

 

Niewiele. Możesz na zawodach kręcić najlepsze czasy a na końcu przegrać z kimś współczynnikiem. Dlatego czas, jak to mówi Wróbel, zawsze prawdę ci powie :)

 

Patrząc na wyniki z poprzednich sezonów niekoniecznie trzeba wygrywać - czasem wystarczy pojechać nieźle za to wszystkie imprezy sezonu i pudło na koniec sezonu wpada. :)

Jesli to aluzja do moich występów, to piszesz po prostu nieprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele. Możesz na zawodach kręcić najlepsze czasy a na końcu przegrać z kimś współczynnikiem. Dlatego czas, jak to mówi Wróbel, zawsze prawdę ci powie :)

 

Pod warunkiem, że auta są identyczne. A stąd się te współczynniki biorą, żeby rekompensować różnice.

 

 

 

Jesli to aluzja do moich występów, to piszesz po prostu nieprawdę.

 

Napisałem to jako uwagę ogólną akurat, a interpretować każdy może sam. ;)  Chociaż przyznaję, że zaciekawiłeś mnie i aż sprawdziłem - moim zdaniem 5, 6, 1 i 3 miejsca na poszczególnych imprezach, żeby wyjąć grupę w klasyfikacji rocznej dowodzą tego co wcześniej pisałem. Regularność jest podstawą.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - tabele wyników są inne przy różnych imprezach, a ja jak pisałem spojrzałem na szybko.

 

Nie zmienia to faktu, że do pierwszego miejsca w klasyfikacji rocznej wystarczyło Ci jedno zwycięstwo. Moim zdaniem to absolutnie zgodne z tym co pisałem - najważniejsza jest regularność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...