Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o Horizonie, Ty o Kameleonie. Pewnie przypadek, ale fajnie wyszło. Jak nie wiesz o co chodzi, to wyjaśnię jak się spotkamy :)

 

Czy ten zestaw, który wymienia Waraxe dotyczy tajemniczego kierowcy Seata? Jeżeli tak to przepraszam, że naciskałem 8)

 

Początkowo mogłem się domyślać o co chodzi, ale widzę, że może być tutaj ukryty głębszy podtekst... :P Musimy wyjaśnić to na "mini-sławinkowskim-spocie". Jak będę jechał rano w tamte okolice któregoś dnia to dam znać, co byśmy się spotkali przy "drożdżówkowym" sklepie :mrgreen:

 

 

...będę wypatrywał przed 20. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wybiera się ktoś w najbliższych dniach do/w warszawy??

 

Niewykluczone, że ja, tak do 23 maja mogę tam się wybierać. Ale wszystko jak zwykle zależy od klienta, więc czy i kiedy byłby ten wyjazd to na razie ciężko stwierdzić. Jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU, to Twoja Fiesta stała na parkingu Politechniki? Jeżeli tak to pozdrawiam ;)

Nie pamiętam żebym tam parkował ale ja mam bardzo dziurawą pamięć więc nie wykluczam. Jeśli na tylnej szybie był żółty napis sprzedam i telefon był podany to wtedy to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że ja, tak do 23 maja mogę tam się wybierać. Ale wszystko jak zwykle zależy od klienta, więc czy i kiedy byłby ten wyjazd to na razie ciężko stwierdzić. Jak coś to PW.

e to późno, myślałem o tym weakendzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowień ciąg dalszy dla Waraxe, który... został zatrzymany do kontroli na drodze w Motyczu :twisted: Kontrola przebiegła pomyślnie... :mrgreen: Co więcej, odbyła się punktualnie co do minuty :!: :wink:

 

 

 

 

 

Nie pamiętam żebym tam parkował ale ja mam bardzo dziurawą pamięć więc nie wykluczam. Jeśli na tylnej szybie był żółty napis sprzedam i telefon był podany to wtedy to ja.

 

Hm... :roll: Chyba nie było żadnych napisów... Ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo zarobiony coś jestem, bo dopiero zajrzałem ...

 

1. Dako61

2. pmlody sztuk 2 - też tylko 22

3. Waraxe - tylko 22 maja, bo 21 mam ślub.

4. naLeśnik

5. gforce Legacy lub bardziej nexia..

6. plejadek

7. Wiśnia Dżoany

8. Q

9. otori ( spróbuję dotrzeć )

10. Bartosz

11. Q-Junior

12 bodzio

13.siekla + Kama

14.monia_tt

15. JNS (2+2)

16. TOMA52

 

Zgłoszenie wysłałem.

 

Czy znany jest już plan (Darku?) - kiedy i gdzie (Olimp, tor)?

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wypadam z listy.

1. Dako61

2. pmlody sztuk 2 - też tylko 22

3. Waraxe - tylko 22 maja, bo 21 mam ślub.

4. naLeśnik

5. gforce Legacy lub bardziej nexia..

6. plejadek

7. Wiśnia Dżoany

8. Q

9.

10. Bartosz

11. Q-Junior

12 bodzio

13.siekla + Kama

14.monia_tt

15. JNS (2+2)

16. TOMA52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właśnie wróciłem z zebrania organizacyjnego.

Naprościej rzecz ujmując zbieramy się w sobotę naplacu zamkowym i ruszamy w miare powoli i przez całe miasto do Olimpu.

Zgłoszenia na miejscu w sobotę rano bo nie wyrabiają sie z mailami . Tam dostaniemy przepustki wjazdowe na Olimp a potem pełna improwizacja :D

W niedziele 8 rano tor kartingowy iiiiiiiiii....specjalny ukłon w stronę Plejadka , Naleśnika i gforce -sprint.

Jeśli coś więcej chcecie wiedzieć czekam na pytania.

 

-- Pt maja 13, 2011 9:01 pm --

 

TOMA 52 fajnie ,że Jesteś

 

-- Pt maja 13, 2011 9:09 pm --

 

Siekla i Kama będzie bardzo miło widzieć tak zaje...o Forka i jego właściciela

Sobota 8 rano plac zamkowy ,czekamy

 

-- Pt maja 13, 2011 9:11 pm --

 

Q-Junior prowadzisz kolumne Subaraków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na czternastym piętrze rektoratu UMCS odbyła się tajna narada (ja tam byłem i DAKO61 też a co) w temacie Moto Weekendu dla Kuby.

Z najważniejszych info:

- w sobotę 21 maja będzie zbiórka raniutko ok 8:30 na Placu Zamkowym ponieważ potem będzie przejazd przez Lublin do Olimpu gdzie wszyscy uczestnicy muszą być na godz 10 bodajże. Na parkingu podziemnym w tej części pod Leroyem będziemy wystawiali nasze fury, razem z innymi "klubami" (m.in. zabytki FSO, amerykańskie oldtimery, exotic carsy itd.). Cegiełki po 10 PLN, rozprowadzane na imprezie, będą upoważniały do uczestnictwa w eventach (m.in. gokarty). Na parkingu przy starym Olimpie będzie pokaz driftu, będą też inne atrakcje i konkursy (m .in. najładniejsze auto imprezy - może jakaś Impreza :mrgreen: ) ale dokładny program ma być gotowy we wtorek.

- w niedzielę 22 maja też niestety rano pobudka gdyż pierwszym punktem impry będzie Rally Sprint na Torze Lublin na Zemborzyckiej gdzie wpisowe 50PLN będzie przekazane dla Kuby, start Sprintu o godz 10 ale lepiej wpaść wcześniej i sie zapoznać z itinererem :P:mrgreen: Policja ma być ale nie będą robić pomiarów dB wydechów :) Będą pokazy pierwszej pomocy i różne takie...

Będzie zorganizowany parking przed Torem więc ci co nie będą się udzielać sportowo będą mieli gdzie porzucić auto :) Na terenie Toru będą oczywiście inne imprezy towarzyszące mające na celu zebranie funduszy na przeszczep - wiadomo. Będzie co robić i co oglądać.

 

Dla głodomorów będzie catering a dla tych o słabych nerwach będą Toi Toie :mrgreen:

 

 

A zresztą co sie bede produkował, tu są wszystkie ważniejsze info, reszta to niespodzianki :P

http://www.motoweekenddlakuby.umcs.pl/Program.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...