Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Porażającą macie regularność przejazdu. W przypadku parowych przejazdów forumowych, wszystkich zostawilibyście w tyle :). Pozdrawiać w trakcie przejazdu Was nie chciałem, co by nawet na te ułamki sekund nie dekoncetrować.

 

-- 18 maja 2011, o 21:58 --

 

Pozdrowienia i podziękowania za miłą rozmowę w Motyczu dla Piotra (Q) i Pawła (Q Junior). Do zobaczenia wkrótce i tym razem zapraszam w moje okolice :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet podwójnie odpozdrawiam

 

Za poranek to ja Cię tylko moge przeprosić, ale naprawdę się śpieszyłem. Wyszło nawet lepiej, dłużej i w bardziej miłych okolicznościach sobie porozmawialiśmy.

 

ps. Awatarek zmieniony, nie poznałem w pierwszej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe:

ps. Awatarek zmieniony, nie poznałem w pierwszej chwili :)

 

Yoda-meloman :P

 

Joanna7f:

Paweł zapraszam :!: :mrgreen:

 

Dzięki za zaproszenie, ale akurat jutro nie będę w okolicach sklepu drożdżówkowego... :(

 

Waraxe:

Ja, jak wiadomo, o 7.30 i w okolicy wiadomego sklepu będę się kręcił :).

 

... to myślę, że minie Cię rano pewien samochód ze "świnkom", ale tym razem to nie będę ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, ale akurat jutro nie będę w okolicach sklepu drożdżówkowego... :(

szkoda... :|

... to myślę, że minie Cię rano pewien samochód ze "świnkom", ale tym razem to nie będę ja :P

to kogo mamy zapraszać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to myślę, że minie Cię rano pewien samochód ze "świnkom", ale tym razem to nie będę ja :P

to kogo mamy zapraszać? :wink:

 

 

 

się wprosiłem :mrgreen: teraz ja :twisted: jak dobrze wszystko sie poukłada, to powinienem tamtędy przejeżdżać o wskazanej porze i jak zobaczę co najmniej dwie drożdżówki :twisted::twisted::mrgreen: to chętnie się zatrzymam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Q-Juniora i dla tajemniczego nieznajomego (garanatowy bugeye) który jechal za moim legacy którego prowadziła moja dziewczyna we wtorek w okolicach godziny 12.30 :). Mówiła, że miała go wpuscic i pomachac ale tego nie zrobila ;p z opowiesci domyslilem sie, ze to bug jakis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ktorej mniej wiecej bedzie trwal przejazd??

na stronce motoweekenddlakuby.umcs.pl wyczytałem takie info:

"PROGRAM IMPREZY "MOTO WEEKEND DLA KUBY":

GALERIA OLIMP 21.05.2011r.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 10:00. "

 

tak więc rozum mi podpowiada, że parada przez Lublin w stronę Olimpu musi się skończyć przed godz 10 :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...