Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

ale przypuszczam ze salonowe w konwoju nie jada

Ajadą jadą

 

-- Cz maja 19, 2011 6:37 pm --

 

ale przypuszczam ze salonowe w konwoju nie jada

Ajadą jadą

 

-- Cz maja 19, 2011 6:39 pm --

 

co to za impreza szykuje się w sobote :?:

Emil 123 poczytaj tu

- w sobotę 21 maja będzie zbiórka raniutko ok 8:30 na Placu Zamkowym ponieważ potem będzie przejazd przez Lublin do Olimpu gdzie wszyscy uczestnicy muszą być na godz 10 bodajże. Na parkingu podziemnym w tej części pod Leroyem będziemy wystawiali nasze fury, razem z innymi "klubami" (m.in. zabytki FSO, amerykańskie oldtimery, exotic carsy itd.). Cegiełki po 10 PLN, rozprowadzane na imprezie, będą upoważniały do uczestnictwa w eventach (m.in. gokarty). Na parkingu przy starym Olimpie będzie pokaz driftu, będą też inne atrakcje i konkursy (m .in. najładniejsze auto imprezy - może jakaś Impreza ) ale dokładny program ma być gotowy we wtorek.

- w niedzielę 22 maja też niestety rano pobudka gdyż pierwszym punktem impry będzie Rally Sprint na Torze Lublin na Zemborzyckiej gdzie wpisowe 50PLN będzie przekazane dla Kuby, start Sprintu o godz 10 ale lepiej wpaść wcześniej i sie zapoznać z itinererem Policja ma być ale nie będą robić pomiarów dB wydechów Będą pokazy pierwszej pomocy i różne takie...

Będzie zorganizowany parking przed Torem więc ci co nie będą się udzielać sportowo będą mieli gdzie porzucić auto Na terenie Toru będą oczywiście inne imprezy towarzyszące mające na celu zebranie funduszy na przeszczep - wiadomo. Będzie co robić i co oglądać.

 

Dla głodomorów będzie catering a dla tych o słabych nerwach będą Toi Toie

 

 

A zresztą co sie bede produkował, tu są wszystkie ważniejsze info, reszta to niespodzianki

http://www.motoweekenddlakuby.umcs.pl/Program.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przypuszczam ze salonowe w konwoju nie jada

jeśli nie dopisze frekwencja forumowiczów to się przydadzą :mrgreen:

 

emil123 szykuje się mega impreza wpadaj w sobotę i w niedzielę do Lublina a nie pożałujesz 8) Pokazy driftu, drift taxi, mini sprint, gokarty, stunt mani i inne przygody a wszystko w szczytnym celu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuję, niech hałasują ile wlezie na złość moim 'wspaniałym" sąsiadom :twisted:

właśnie zauważyłem podczas zawodów driftu, że z wielu okien "waszych" bloków błyskały flesze aparatów, rozumiem że to była robiona dokumentacja do rozpraw sądowych bo nie wierzę, że to byli fascynaci sportów moto :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu ograniczyli się tylko do pomiarów hałasu i robienia zdjęć. Kiedyś był olej na torze, wzywanie policji i niszczenie mienia. Walczą już od 3 lat i zanosi się, że to może być ostatni sezon toru. Wtedy zapraszam wszystkich na zlot parkingowy pod ich oknami. :mrgreen:

dzioba mogłem Cię widzieć dziś po 20 na rondzie Nadbystrzycka/JPII?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile łącznie subaru się pojawi, razem z salonowymi? Będzie ok 20?

nie wiem ile będzie salonowych ale sądzę że razem będzie mniej niż 20 aut.

 

Szykujecie jakąś fajną niespodziankę? :D

 

PS: rispekt JNS za dotychczasowy wkład, naprawdę fajna robota.

 

Ja tam nic nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ;)

Pytam z ciekawości - bo obiecałem dzieciakom dużo burczących subaraków....

Także liczę na forumowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości - bo obiecałem dzieciakom dużo burczących subaraków....

Także liczę na forumowiczów...

jakby na szybko znaleźć sponsora i wymienić w wolnych ssakach tłumiki to byłoby nas dosyć dużo burczących w przeciwnym razie musisz liczyć tylko na Plejadka i siekle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...