Skocz do zawartości

Kody kolorów


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję jakieś kody kolorów czy coś w tym stylu, zeby ewentualnie lakiernik coś z tym mógł zrobić (jeśli to się tak dobiera) dla kolorów:

-niebieski WR (STi) rocznik bierzacy,

-czarny perłowy (STi) rocznik bierzący

-Obsidian Black Pearl (legacy, br.)

 

Da się coś wymyslić? :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie "bierzący", nie "bierzący" - mówi się "biorący" :!: :wink:

Jakich zawodów to określenie dotyczy nie będę mówił.... i tak wszyscy wiemy.

 

A kody kolorów:

Niebieski 02C

Czarny 32J (Impreza i Legacy)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze cos sie zmienilo, ale proponuje lakiernikowi (czy temu "biorącemu" czy "bierzącemu" :wink: ) dodac jeszcze do tego 02C pelne oznaczenie koloru czyli: 02C WR BLUE.

To WR BLUE podobno jest w katalogach roznych firm produkujacych lakiery :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Dyrekcji i Flipperni, już zaczynałem wątpić. :wink: Lakiernik powinien z tego skromnego kodu "cos" wyciągnąć? 8)

 

Czy imprezowy kolor czarny jest jednakowy na wszytskich rynkach? W załączniq foto szfeckie :P

 

Aha i jeśli jeszcze można, to poproszę o biel STi... :) Bo chyba jest wyjątkowa, nie taka zwyczajna. A może Dyrekcja posiada info odn. UK'owatego Wr1? (ten jasny blue 8) ) Za te info będę wdzięczny postokroć. :D Maluje jednoslad i mozliwe że będzie celebra Subaru. :lol:

 

Oczywiście chodzi o "biorący"... :wink:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czarny (STi) z czerwonymi dodatkami (Blitzen :P lub inny kolor), a jak sie uda to kameleon jak na intercarsowej Suprze. Rozważam również niebiesiutki WR. :twisted: Ciężki wybór. :roll:

Kameleon do Supry kosztowal majatek. Wiem, ze tu go mniej troche potrzeba ale szkoda kasy IMO. Lepiej pomaluj na kolor WR1, a reszte odloz do swinki skarbonki na poczet przyszlego zakupu Subaru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malujesz na czarno?!!!

 

Prawdopodobnie czarny (STi) z czerwonymi dodatkami (Blitzen :P lub inny kolor), a jak sie uda to kameleon jak na intercarsowej Suprze. Rozważam również niebiesiutki WR. :twisted: Ciężki wybór. :roll:

Mój oryginalny czarny WRX nie jest całkiem czarny. Pod pewnym kontem widać ciemny granat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon do Supry kosztowal majatek. Wiem, ze tu go mniej troche potrzeba ale szkoda kasy IMO. Lepiej pomaluj na kolor WR1, a reszte odloz do swinki skarbonki na poczet przyszlego zakupu Subaru. :)

O ile mnie pamięć nie myli to jakieś 16000zł, malowane przez PPG Polska. Ja mam to powiedzmy, ze za darmo (lakiernik winny przysługe mojemu ojcu czy coś :P ) więc hulaj dusza. ;-) Z tego co się dowiadywałem np. taki kameleon potrzebny na taki sprzęt (mniej-wiecej) to 700zł (sam lakier). Nie wiem, nie wiem. :P

 

Czarny STi chciałbym zobaczyć na zywo, ale nie ma jak. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze cos sie zmienilo, ale proponuje lakiernikowi (czy temu "biorącemu" czy "bierzącemu" :wink: ) dodac jeszcze do tego 02C pelne oznaczenie koloru czyli: 02C WR BLUE.

To WR BLUE podobno jest w katalogach roznych firm produkujacych lakiery :?

 

A nie BLUE WR MIRA? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie BLUE WR MIRA?

 

A nie BLUE WR MICA? :wink:

 

No wlasnie i tutaj pojawiaja sie schodki. Ja pisze z autopsji - malowalismy z przyjacielem Corsie na 02C WR BLUE.... a roznice pomiedzy niebieskim kolorem w roznych rocznikach STi wyzualnie moze nieznaczne, ale wystepuja na papierze.

 

Moze Padre nam wytlumaczy wersje oficjalna ? Ja sluszalem juz o conajmniej 4 kolorach niebieskich Imprezy STi. Przypuszczam, ze podobnie sprawa sie ma z innymi kolorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jakieś smignie, ale to albo za szybko, albo w nocy. :wink: Generalnie nie spotkałem wersji "stojącej". :wink:

Kurcze... Mówisz-masz! Tego samego dnia, za jakąś godzinę idąc do szkoły metr przede mną przetoczyło się czarne Sti nowe, a potem brrrrr... pobulgotało dalej! Muzyka dla uszu! Poezja! Ale było troche brudne wiec nie widziąłem koloru. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coprawda jam (jeszcze :P ) nie Dyrektor ale znalazlem takie info nt. tego lakieru że zwie się on Aqua Blue Metalic

)

 

.... ja jak sie "dowiadywałem" o co chodzi w WR1 to pisali Ice Blue Metallic 8) .....

 

pozdr.mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Co kraj, to obyczaj - w różnych państwach nazywają kolory po swojemu.

Sztab kreatywnych ludzi nad tym pracuje :wink:

Bo jak nazwą "Ice blue" np. w Kenii, to skąd potencjalny nabywca ma wiedzieć, o co wogóle chodzi ?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...