Skocz do zawartości

Policja z Jaguarem?


Paweł77

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale nie u nas.

Wszystko na to wskazuje, że policjanci na Wyspach będą jeździćJaguarem XF Diesel S

 

Nasi mogą sobie pomarzyć, aby rząd zaopatrzył ich w takie cacka, lepiej niech siedzą na tyłku i bawią się w papierkologię, ewentualnie, chcąc pojeździć mogą dopłacić z własnej kasy do wachy [ pomysł Pitery??]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. We Włoszech Polizia śmiga Gallardo.

 

no to prawda :roll: , nawet mieliśmy kiedyś z nimi do czynienia na trasie Bolonia-Padwa . Spoko goście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas dorwa Fabia... to sie nazywa zwrot z inwestycji :evil:

Aczkolwiek, kolega sie pochwalil, ze ostatmnio pod Radomskiem wyskoczyl do niego policjant z krzakow, ale ze mial circa 190 km/h to... uznal to za mirage.. czekamy na ew. final :mrgreen:

Do mnie wiele lat temu wyskoczyl misiak w Lublinie, okolo 2 w nocy. Akurat spieszylem do umierajacej i mialem ponad 200... nawet lizaka nie podniosl... w nocy to podobno sa problemy z ocena odleglosci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, myślę, że byle kto takich wozów tam nie prowadzi.. :cool:

 

Panowie w wozach z kamerami sa regularnie szkoleni, np. przez SJS , napewno wiem o komendzie głównej z Radomia, Kielc , i Krakowa, nawet z jednymi miałem okazje sie bliżej poznac :twisted: szkoda tylko że na trasie Radom - Białobrzegi :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...