Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze blade jednak sprzegło padło :x dzis sie zaczeło slizgac na bezynie na gazie jeszcze nie.Odpowietrzyłem je ale nadal ten sam objaw :( nie jade nigdzie za to do srody musze cos z tym zrobic bo jade z campingiem nad morze :evil:

jak nie urok to sraczka :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xt6, mam nadzieję że uda Ci się pozbierać do planowanego wyjazdu... :roll: :wink:

 

Uff Uff wyrobiłem się

Odwiedziłem Wrocław i sprzęgło padło do końca,

na szczęscie znalazłem niezależny serwis Subaru wymiana poszła błyskawicznie chłopaki się uwineli w 4 godziny z wymianą a jeszcze przerwe mieli szok przy okazji zafundowałem Forysiowi extra regulacje zaworów i wszystkie płyny

w sumie nie drogo wyszło szkoda tylko że nie założyłem Polibuszy a mieli do forka...

teraz od razu inna jazda :oKrecik bede orał jak ty :mrgreen: z piskiem na asfalcie rusza :!: (wielomasówką nie radze tak jezdzić)

 

rano ruszam w trase z campingiem do zobaczenia za 2 tygodnie pokombinujcie gdzie tu pojechać żebym podwozie sobie umył :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem nowy tutaj, to zarekomenduję skorzystanie z roadbooków publikowanych w AS 4x4 lub wydanych w postaci Przewodnika 4x4 by AS 4x4 & Skoda (ten przewodnik to kompendium roadbooków z +/- 2 lat wydawania tej gazety). Trasy generalnie nie są trudne (z połowę z nich zjeździłem moim byłym Jeepem Grand Cherokee i tylko ze 2 razy zapiąłem na nich reduktor, a i to bardziej asekuracyjnie, niż z rzeczywistej potrzeby). Oczywiście sporo zależy od aktualnych warunków pogodowych - coś co podczas bezśnieżnej zimy czy suchego lata było "lajcikiem", na wiosnę czy późną jesienią może zamienić się w mały hardcore, ale zakładam, że każdy posiadacz Forestera swoją głowę ma i nie będzie ładował się w bagno po klamki :-). Podstawa - opony. Wystarczą AT, bo i tak będą o niebo lepsze od szosówek, a MT do Forestera to IMHO przesada. Sam zapatruję się Micheliny Latitude Cross (wydają mi się być dobrze dopasowane do charakteru tego auta), opon które miałem na Jeepie niestety do Forka nie założę - brak rozmiaru. Po Jeepie został mi tylko kinetyk i szekle, ale w teren ciągnie, właśnie w wydaniu turystyczno-krajoznawczym, więc na pewno mój przyszły Foryś na takich wypadach zagości.

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża sie kolejny weekend. Jedziemy na jakąś wycieczkę w teren ?

 

 

Pogoda się poprawia, ale błotka jeszcze sporo jest (co sprawdziłem wczoraj :twisted: ), więc chętnie bym się gdzieś wybrał na jakąś przejażdżkę w kilka Foresterów. Jak się jedzie samemu, to przed większymi kałużami jednak zwątpienie przychodzi czasem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu to mi najbardziej pasuje niedziela.

 

 

Jak niedziela, to proponuję umówić się przed południem, żeby na F1 wrócić.

A gdzie :?: nie mam bladego pojęcia... :roll: Koło nas nad Wisłą jest kawałek drogi z błotem, ale to kawałek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...