Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Ivan i Ty też tam byłeś i nie na pudle :shock: niee noo zapomniałem że Ty masz EVO , a EVO to syf :twisted::mrgreen:

 

to wasza impreza, podziwiałem tylko...poza tym wjechałem raz czy dwa i już waszce roboty narobiłem i nie będzie mógl trenować evo tylko pisał będzie tutaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem super zadowolony z auta i jazdy tym bardziej ze wklepalem Jabarowi

pomijajac auto ktore jeszcze lepiej niz czyste prezentuje sie "opiaskowane"

to na 1OS dostales baty od Jaguara co wy robiliscie kolko na odcinku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem super zadowolony z auta i jazdy tym bardziej ze wklepalem Jabarowi

pomijajac auto ktore jeszcze lepiej niz czyste prezentuje sie "opiaskowane"

to na 1OS dostales baty od Jaguara co wy robiliscie kolko na odcinku :mrgreen:

 

spierdzielilem - poza tym jag jechal jak jeszcze szuter byl na odcinku - ja jechalem jako przedostatni chyba i opony wogole juz nie trzymaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla p. Andrzeja i Kadrowej za (kolejną) udaną imprezę :cool:

 

Wrażenia jak zawsze super. Żaba w końcu nie stwarzała problemów to i wynik nie najgorszy... chociaż 1,5 sekundy straty do drugiego miejsca w klasie trochę mnie hmmm... zmotywował do poprawienia ręcznego żeby następnym razem porządnie pojechać beczkę 270 stopni na której przegrałem dwie pozycje :twisted:

Bryku natomiast poza zasięgiem. Nie wiem jakim cudem takie czasy robił :shock:

Ale jak na seryjną Babcię z 94 roku z doładowaniem 0,8 bara to chyba i tak nie ma wstydu :razz:

 

Co do samego przebiegu imprezy nie mam zastrzeżeń poza nawierzchnią na próbie za trybuną. Fakt, jechałem jako jedna z ostatnich załóg więc to tłumaczy stan nawierzchni. Cieszę się, że nie mam auta za 150 tysi bo tę próbę bym sobie chyba podarował :???: .

Poza tym wszystko super. Atmosfera git, kupa uśmiechniętych i wyjeżdżonych forumowiczów, ubłocone Subaraki, no czego chcieć więcej? :twisted: Może jedynie tego żeby Cyna była 4 razy w roku :cool:

 

Pozdrowienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dzięki organizatorom za super imprezę! I pozdrowienia dla wszystkich poznanych, a także tych, których jakoś nie miałem okazji poznać :-)

 

W końcu udało mi się zaliczyć debiut na Cynie (ze dwa razy już próbowałem, lecz ani razu się nie pojawiłem - raz siła wyższa, raz przez własną głupotę :oops: ) i jestem przeszczęśliwy :mrgreen:

 

Zasłużyłem nawet na podpis pod postami ;-) (choć gdyby nie beczka, to Primi - zmasakrowalibyście nas w wynikach)

 

Plan minimum zrealizowany - DNL, główny konkurent - objechany :grin: (Niunia wiedziała co ma dyktować, żeby jeszcze do domu wrócić :twisted:)

 

Najbardziej oczywiście jestem zadowolony z czasu na wyrypie na Sz-2. I tu ukłony w stronę Emilki - podyktowane perfekcyjnie!

 

Podsumowując - debiut uważam za udany, mimo "wygłupów na szosie" na torze i położonej Sz-1 (nie do końca wiem gdzie aż tyle, choć gdybym poprawnie przepiął z jedynki na dwójkę... :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem jako przedostatni chyba i opony wogole juz nie trzymaly

 

ja Giełdę jechałem z 5 aut przed tobą i jeszcze było ok :cool: bo całkiem sensowny czas udało sie zrobić mimo dwóch sporych błędów :twisted:

 

zimowka jechales ja letnia guma - raju swiadkiem ze na prostej od startu i potem po nawrocie auto wogle nie szlo w linii - jechalo wszedzie tylko nie prosto i nie hamowalo :evil:

 

bez sensu wogole to pojechalem :oops:

 

na zapoznaniu auto fajnie szlo na probie kupa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż 1,5 sekundy straty do drugiego miejsca

 

Walka na cynie staje sie coraz bardziej zacięta :shock: . W generalce 1 od 2 dzieliło 0,7 sek potem 3 sek dalej 4 auta mieszczące sie w niespełna sekundzie :shock: :shock: :shock:

 

Ale to bardzo dobrze ze tak jest, przynajmniej rywalizacja dostarcza sporych emocji, dużo wiekszych niż gdyby była dominacja pojedyńczej załogi

 

[ Dodano: Nie Cze 21, 2009 10:55 am ]

zimowka jechales ja letnia guma

 

a to sie nie dziwie ze ci opona nie trzymała, tam ewidentnie trzeba było założyc zimę, co zresztą podpowiadałem przed Cyną :cool:

 

[ Dodano: Nie Cze 21, 2009 10:56 am ]

na zapoznaniu auto fajnie szlo na probie kupa

 

u mnie było odwrotnie, na zapoznaniu zdjąłem oponę i była kicha a czasówka poszła sympatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego przebiegu imprezy nie mam zastrzeżeń poza nawierzchnią na próbie za trybuną. Fakt, jechałem jako jedna z ostatnich załóg więc to tłumaczy stan nawierzchni.

Jechaliśmy to kilka załóg po Was i mimo wszystko mam wrażenie, że na torze bardziej mi autko dostało - na Sz-2 największy wyryp był jednak na wolnych fragmentach, a nie na hamowaniach z najszybszych odcinków. Takie moje wrażenie. Samochód może twierdzi inaczej :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowka jechales ja letnia guma

 

a to sie nie dziwie ze ci opona nie trzymała, tam ewidentnie trzeba było założyc zimę, co zresztą podpowiadałem przed Cyną :cool:

 

[ Dodano: Nie Cze 21, 2009 10:56 am ]

na zapoznaniu auto fajnie szlo na probie kupa

 

u mnie było odwrotnie, na zapoznaniu zdjąłem oponę i była kicha a czasówka poszła sympatycznie

 

nie mialem zimowek 17" :( na zapoznaniu auto sie fajnie zachowywalo, nie sadzilem ze ten tluczen tak ucieknie z trasy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza Cyna.... :grin:

 

Na wstępie chciałem podziekować i pogratulować Panu Andrzejowi, Kadrowej, panu Kubie i wszystkim innym, którzy przyłożyli ręke do Cyny, za zorganizowanie zajefajnej imprezy! Również wszystkim współuczestnikom sportowej rywalizacji!

Super organizacja, zdrowe zasady (brak szykan wobec uczestników, takich jak PKC czy BT) potwierdzają profesjonalność, doświadczenie i zaangażowanie w/w :lol:

Uwalanie kogoś za brak legalizacji gaśnicy czy brak klaksonu, znane z innych tego typu imprez nie ma tu miejsca, i to jest bardzo halo.

Być może jest to po części spowodowane wiarą (o naiwny, naiwny....) w doskonały stan aut i świadomości uczestników.... :roll:, ale moje ogólne wrażenia z imprezy są rewelacyjne! Najeździłem się do woli, mimo prykajacego GTka (czas chyba na nowe świece i filtry, bo to wymienia się w Gt chyba co 100tys km...już trochę przegiąłem :lol: ) ...no i możliwość osobistego spotkania i poznania ludzi, znanych do tej pory wirtualnie.... wydawało by się - antypatyczny, zarozumiały złośliwiec okazuje się sympatycznym, miłym chłopakiem, a zawodowy nieubłagany kiler moderatorów uśmiechniętym Muszkieterem... :lol: a Mod w stanie spoczynku - bezkompromisowym demolatorem ogumienia... :smile:

Muszę stwierdzić, że Forum po pierwszej mojej Cynie zrobiło się jakoś jeszcze sympatyczniejsze, to chyba jak wiele innych rzeczy - przychodzi z czasem...Być może moje wejście kilka miesięcy temu było trochę zbyt dynamiczne.... :???: ale jakoś się chyba już zaaklimatyzowałem...

 

A teraz uwaga: jeszcze raz szczególne podziękowania dla pana Andrzeja za ideę i zrobienie tego nowego toru ziemnego, od tej pory mógłbym tam mieszkać.... :lol: jest genialny, i dziękuję za propozycję przetestowania go, bo jako jeden z niewielu miałem auto przypominające kozę (wysokie zawieszenie) i odpowiednie ogumienie na ten tor....zrobiłem z 10 kółek, zaczęło już pachnieć dachowaniem to odpuściłem....niestety miałem po tym po dobre kilka kilogrammów błotnych odważników w każdym kole, i biorąc pod uwagę kolejkę przy myjce....zdecydowałem się odpuścić wolne przejazdy po torze.... :sad: Na przyszłą Cynę jestem na 100%, ale chyba STI na slickach..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużyłem nawet na podpis pod postami ;-) (choć gdyby nie beczka, to Primi - zmasakrowalibyście nas w wynikach)
Na podpis zasłużyłeś :mrgreen: Wynik poszedł w świat i tyle :mrgreen: ,a o tych co potrącają beczki itp. nikt nie pamięta bo to ich wina :roll: , powoli zaczynam się przyzwyczajać :mrgreen: Fajnie, że byłeś, jechałeś i to się liczy. Im więcej załóg tym większa zabawa :cool:

 

Osobiście z czasów jestem zadowolony, chociaż tor mogłem pojechać szybciej, ale na zapoznaniu mnie obróciło i jechałem trochę wolniej. Jednak różnica w oponach do tych na których jechałem poprzednią cynę ogromna, ale ja jeszcze nie dojrzałem do wymiany opon pomiędzy próbami :twisted::mrgreen: :wink: Bzyk poza zasięgiem, ciekawe jakie czasy by wykręcił wolnossącą imprezą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za super mile spedzony dzien wyjezdzilem sie jak trzeba :mrgreen: Castrolowoz smiga az milo :cool: szkoda tylko ze jeszcze ja za nim nie nadazam ale kiedys sie naucze. Miejsce w pierwszej 10 cieszy bardzo. i Dzieki za duza ilosc zdjec mego durszlaka :grin: Kiedy nastepna cyna??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak krótko, bo filtruję nalewkę... :razz:

 

Dzięki wszystkim, było bardzo fajnie. :mrgreen:

Fotki pokazuję tu: http://picasaweb.google.com/hotdog.moga ... directlink

 

 

Niestety padł mi akumulator w aparacie. :evil:

 

Lipa. Jak zawsze milion zdjęć, a jedyne, na których ja jestem to badziewne ujęcia jak jestem na prostej i jadę... prosto :P

easy, zabieram się za zgranie i montaż Waszych przejazdów :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy napisał/a:

Proponuje na następny raz przejaz OS1 i OS2 w dwie strony.

 

 

a to musze ci powiedzieć calkiem zacny pomysl , obecne próby wszyscy znają na pamięć.

Na następnej Cynie proponuje pierwszą rundę tradycyjną a drugą w przeciwnym ierunku, będzie WYPAS

 

Gracowy napisał/a:

OS3 powinnismy jechać obligatoryjnie na początku , po przejechaniu ostatniego zawodnika tor powinien być otwarty dla przejazdów "wolnych"

 

 

i znów punkt dla ciebie, bardzo dobra koncepcja. Coś musiałeś dzisiaj wszamac nietypowego bo całkiem nieźle kombinujesz

 

:mrgreen:

Mam tylko nadzieję, że organizator nasze prośby weźmie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol napisał/a:

(Niunia wiedziała co ma dyktować, żeby jeszcze do domu wrócić :twisted: )

ciiicho ;)

no i wyszło szydło z wora ;)

Chyba czas kupić jakieś opony, bo wczoraj troche za bardzo bokami latałem ;)

 

Pani Kadrowo, Panie Andrzeju, Panie Kubo dziękujemy za kolejną (dla mnie drugą) świetną imprezkę. Kuba.Goller dzięki za załatwienie pogody :mrgreen:

Jak napisał Emotorsport, dobrze, że Cyna nie była uatrakcyjniona jakimiś PKCami i innymi sprawkami, które miałyby uczynić ją bardziej 'profesjonalną'. Może do następnej Cyny uda się jeszcze zlikwidować mety stop (po co męczyć hamulce) i wprowadzić w życie pomysł Gracowego z kolejnością prób. Moja szanowna pilotka, z uwagi na odległe miejsce zamieszkania, musiała szybko uciekać, więc z jazd wolnych nie skorzystała. A podobno chciała :)

Nowy odcinek jest wypasiony. Jak tylko znajdę jakiś programik do kompresowania filmów, wrzucę na YT nagranie.

 

Kiedy nastepna cyna??? :lol:

Castrol, wpadaj do Torunia 11.07...kiełbaski też mają być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...