Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

 

no i podziękowania dla adamusmaxa za długo wyczekiawny prawy na wolnych przejazdach :mrgreen: następny razem się odwdzięcze na prawym w CC :cool:

 

jestem pod wrażeniem Białugi :wink:

dzieki za dobre slowo dobry czlowieku :mrgreen:

 

 

obawiam sie ze jakbym wsiadl w CC to rownie dobrze moglbys je lancuchem na mecie przykuc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

 

a to ty wariacie :shock: wszystko jasne, co by sie działo jakbyś jechał swoim ex-wozem? wole nie wiedzieć... :shock: ale musze pogratulować świetnej jazdy w takim razie. Na prawde EVO dochodziło Cię tylko wtedy kiedy jechałeś długimi poslizgami, o czymś to świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

 

a to ty wariacie :shock: wszystko jasne, co by sie działo jakbyś jechał swoim ex-wozem? wole nie wiedzieć... :shock: ale musze pogratulować świetnej jazdy w takim razie. Na prawde EVO dochodziło Cię tylko wtedy kiedy jechałeś długimi poslizgami, o czymś to świadczy...

 

Gdybym jechał swoim ex-wozem to bym ich pewnie dublował :mrgreen: :wink:

Szkoda męczyć czyjegoś auta dlatego podróżowaliśmy sobie turystycznie zwiedzając pobocza od czasu do czasu.

Pozazdrościć Wam takiego toru,bo jest mega zawodowy gdyby nie te dziury w asfalcie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

 

:grin: :grin: :grin: Waszka gdybym ja wiedział ze to Ty to bym bratu nie pozwolił Cie wyprzedzić...ja nie wyprzedzam kolegów z toru Kielce, później nie zaproszą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla wszystkich kierowników i kibiców i organizatorów !

Super impreza, super OS, super kierowcy , super auta.

 

Szkoda , że juz po ....

Szkoda , ze tylko 3OS.

 

Proponuje na następny raz przejaz OS1 i OS2 w dwie strony.

OS3 powinnismy jechać obligatoryjnie na początku , po przejechaniu ostatniego zawodnika tor powinien być otwarty dla przejazdów "wolnych"

 

Pomysł zabraniający jazdy na oponach sportowych dla wyrównania szans jest moim skromnym zdaniem bez sensu. Używane opony sportowe sa tanie dostępne i zapewniają większe bezpieczeństwo jazdy.

Dzisiaj przez ten zapis jechalismy z Matim na łysych, starych, niebezpiecznych oponach z bablami po bokach

 

Temat już przerabiany ale mety OS z hamowaniem między cholernymi pachołkami to jakaś paranoja. Nienawidze tego :mrgreen:

 

Osoby odpowiedzialne za start też powinny być torchę bardziej rozgarnięte.

Gość który nas puszczał na jednej z prób mówi do nas startujemy na 3 :!: ....po czym zaczyna odliczanie 3,2,1 .... :twisted:

 

Na koniec podziekowania dla Matiego mojego pilota za pomoc w przygotowaniach i dzielne pilotowanie w trakcie.

Znowu trochę Cie postraszyłem ale dzielnie tylko jęknąłeś :twisted:

 

Xbike, Bryku, Tomaszki, Szymański dzięki za piekne widowisko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

 

:grin: :grin: :grin: Waszka gdybym ja wiedział ze to Ty to bym bratu nie pozwolił Cie wyprzedzić...ja nie wyprzedzam kolegów z toru Kielce, później nie zaproszą :grin:

 

Ivan i Ty też tam byłeś i nie na pudle :shock: niee noo zapomniałem że Ty masz EVO , a EVO to syf :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Jadę sobie spokojnie Castrolowozem GT tłumacząc pasażerce ( Castrol'a dziewczynie ) to i siamto a tu patrząc nagle w lusterko widzę ,

że za moimi plecami latają dwie Evy od bandy do bandy :mrgreen: Ja sobie luźno a Ci z tyłu spinka na maxa :grin: Kurnia gdybym wiedział,że oni mnie gonią to bym im uciekł :twisted: :wink:

 

:grin: :grin: :grin: Waszka gdybym ja wiedział ze to Ty to bym bratu nie pozwolił Cie wyprzedzić...ja nie wyprzedzam kolegów z toru Kielce, później nie zaproszą :grin:

 

Hehehe ja tam miałem cały czas banana na twarzy i mam go do teraz,mimo tego,że przejechałem tylko 5 kółek ale za to w jakim towarzystwie :grin: :grin: :grin:

 

Gracuś z Matim kolor waszych Compo rozłożył mnie na łopatki :shock: Wypas na maxa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że będą fotki z wyjścia na prostą startową to są:

 

http://picasaweb.google.com/photos.by.qTi/

 

Wrzucone jak było bez większego przebierania.. wywalone są tylko te z momentami... :twisted:

Ogólnie fotki są słabe.. ale jak ktoś chce jakieś w większej rozdzielczości to PW lub emalja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że będą fotki z wyjścia na prostą startową to są:

 

http://picasaweb.google.com/photos.by.qTi/

 

Wrzucone jak było bez większego przebierania.. wywalone są tylko te z momentami... :twisted:

Ogólnie fotki są słabe.. ale jak ktoś chce jakieś w większej rozdzielczości to PW lub emalja ;)

 

Się nie otwierają :evil:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na następny raz przejaz OS1 i OS2 w dwie strony.

 

a to musze ci powiedzieć calkiem zacny pomysl :shock: , obecne próby wszyscy znają na pamięć.

Na następnej Cynie proponuje pierwszą rundę tradycyjną a drugą w przeciwnym ierunku, będzie WYPAS :!: :!: :!:

 

OS3 powinnismy jechać obligatoryjnie na początku , po przejechaniu ostatniego zawodnika tor powinien być otwarty dla przejazdów "wolnych"

 

i znów punkt dla ciebie, bardzo dobra koncepcja. Coś musiałeś dzisiaj wszamac nietypowego bo całkiem nieźle kombinujesz :wink:

 

bebenku nie kryguj sie .pieknie jechales.pytanie tylko skad ty tak ogarniasz........? czy ty masz poslanie od boga jak blues brothers ?

 

Bolek ty powiedz lepiej ile masz już powyżej tych 0,7 Jacka sprzed kilku godz :?: :lol:

Dla podpowiedzi, świnka jest na prawo od napisu/znaczka Subaru

 

prognozy na dziś były takie że byłaby szansa się poprawić, na szczescie było sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No je też już dotarłem do domu, 430km szkoda, że nie troszkę bliżej :mrgreen: , tak chociaż z 200km.. :mrgreen: , ale warto było. Znowu świetnie się bawiłem, auto prawie bez ryski wróciło do domu :mrgreen: Było super :mrgreen::mrgreen:

Dzięki dla mojego pilota - niumen było extra, rezerwuję Cię na każdą kolejną cynę i nie tylko :cool: Co prawda zamiast przytulić pucharek przytuliliśmy beczkę i 5s kary, ale za to nie było problemu z odczytaniem Twojego nazwiska :twisted::mrgreen: :wink:

Przyłączam się do gratulacji dla zwycięzców - miło Was oglądać :cool: :cool: :cool:

Wielkie podziękowania dla organizatorów, liczymy na ciąg dalszy :cool:

Pozdro i do zobaczenia na następnej cynie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomysł zabraniający jazdy na oponach sportowych dla wyrównania szans jest moim skromnym zdaniem bez sensu. Używane opony sportowe sa tanie dostępne i zapewniają większe bezpieczeństwo jazdy.

Dzisiaj przez ten zapis jechalismy z Matim na łysych, starych, niebezpiecznych oponach z bablami po bokach

 

 

to ja chcialbym Was oprotestowac bo jechaliscie niesprawnym technicznie autem - jeszcze tylko musze oprotestowac Bryka (cos na niego znajde :mrgreen: ) i pare innych zalog i bedzie pudlo :lol::mrgreen:

 

jestem super zadowolony z auta i jazdy tym bardziej ze wklepalem Jabarowi ze heeeej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...