Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A smakują Wam piwka :wink: bezalkoholowe? Skoro głównie smak się liczy to może i znajdzie się się jaki amator takowych kompotów. Jednak zabijają one pewien, hmmm... rytuał, gdy z każdą kolejną opróżnioną butelką rozmowa w doborowym towarzystwie pnie się na wyżyny egzystencjalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka, jeśli już to lech free to chyba nisko alkoholowe, ale to jeśli muszę prowadzić... W sumie smak jest ok... Karmi to nie do picia :/

żywiec... Kiedyś piłem w trasie do obiadu też ok :D

 

ale szczerze to wszystko nie piwo :P

 

ps. Dziś poszło duże Tyskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezalko jest ok,ale tylko czeskie . birelle Primatora wciagam hutrowo jak jestem na nartkach,bo jazda po pijaku jest ok,tylko zwykle potem trseba samochodem do Wro wrócić ;) dziwne jest to, ze nasze nealko smakuje jak woda rozcienczona piwem(leszka zimnego da sie wypic),a czeskie wynalazki są zajebiste.

 

-- 14 gru 2011, 00:58 --

 

Bezalko jest ok,ale tylko czeskie . birelle Primatora wciagam hutrowo jak jestem na nartkach,bo jazda po pijaku jest ok,tylko zwykle potem trseba samochodem do Wro wrócić ;) dziwne jest to, ze nasze nealko smakuje jak woda rozcienczona piwem(leszka zimnego da sie wypic),a czeskie wynalazki są zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezalko jest ok,ale tylko czeskie . birelle Primatora wciagam hutrowo jak jestem na nartkach,bo jazda po pijaku jest ok,tylko zwykle potem trseba samochodem do Wro wrócić ;) dziwne jest to, ze nasze nealko smakuje jak woda rozcienczona piwem(leszka zimnego da sie wypic),a czeskie wynalazki są zajebiste.

 

Popieram kolegę, poza tym są w butelkach 0,5 litra, a nie 0,33 jak u nas.

 

Pijałem kiedyś regularnie do obiadów bezalkoholowego (czy raczej niskoalkoholowego) beczkowego (!) Złotego Bażanta. Zresztą pierwszy raz na Słowacji widziałem beczkowe niealko. Smakowało całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żywiec Bock, tfu jego mać...do mycia kibla się nawet nie nadaje. Zdziwłem się, bo nawet chmiel jest w składzie... a smakuje tak samo jak jasny Zywiec...kwaśna woda z posmakiem zgniłej szmaty.

Ciechan Lagerowy zdecydowanie dobry, chociaż dla mnie zima (jaka by nie była) to czas piwa ciemnego i ciężkiego. stąd testy Bocka. jednak l

Koźlaka z Ambera nic nie przebije...chyba ze dwa Koźlaki...albo pare lat temu Koźlak lany z kija w gdańskim "Źródełku";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywiec Bock, tfu jego mać...do mycia kibla się nawet nie nadaje. Zdziwłem się, bo nawet chmiel jest w składzie... a smakuje tak samo jak jasny Zywiec...kwaśna woda z posmakiem zgniłej szmaty.

 

dobrze wiedzieć bo wczoraj widziałem i myślałem czy brać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noteckie sie niestety skonczylo w momencie jak przeniesli produkcję z Czarnkowa. Dawne ok, ale to takie ciemniejsze ciężkie z cykoria kak dla mnie lepsze.

jestem szczerrze zachwycony Browarem Jablonowo i ich miodowym (gryczanym) piwem...cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodowym (gryczanym) piwem...cudo

 

fakt, jeszcze warnijskie miodowe jest super

a tak poza tym to nie lubię miodowych :P

 

dziś w sklepie widziałem piwo o smaku capuccino :shock: (chyba konstancin :? )nie odważyłem się :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest hicior ... Atak Chmielu z Pinty , rzadko kiedy tam się wzruszam pijąc piwo ale to mnie naprawdę urzekło .

 

chyba ciężko to dostać...ja się przynajmniej nie spotkałem.

 

w Carrefour pojawiła się gablotka z piwami belgijskimi. już tu wcześniej pisałem o tym piwie ale nie przypuszczałem, że jest dostępne w Polsce. Tripel Karmeliet. Piwo na trzech słodach: pszenicznym, jęczmiennym i UWAGA owsianym!

 

butelka wygląda tak:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... g&dur=2073

 

cena 8zł ale naprawdę warto! chyba lepszego piwa nie piłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pije belgijskie piwo "Kvak". Ma 8.4%, a zupełnie tego nie czuć. Tak mocne piwa w Polsce to po prostu spirol z odrobiną ekstraktu, tu - jest świetnie. Piłem już wcześniej Łomżę i Carskoje Igristoje, więc jestem już wesoły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...