Skocz do zawartości

Porównanie WRX-a z T5


Młodziak

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to od jakiegos czasu Kia wspolpracuje z Hyundaiem. Nowe modele aut Kia powstaja na bazie obecnych modeli Hyundaia. Przykladowo Sorento ~ Santa Fe, Sportage ~ Tuscon, Cerato ~ Elantra itd. Dziwi mnie ze w PL Kia sie ceni wyzej niz Hyu..., kiedy w US jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OGS, WRC fan: "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek...", proszę bardzo, ale niekoniecznie naraz, wash and go, czyli Miriam, bo toto zrzędzić moze jak baba, a zupę przypala jak facet... :wink:

Forysiowi wybaczam suvowatość, bo:

1. jest Subaru;

2. przynajmniej szosowy jest całkiem-całkiem ;)

 

A Cayenne... :wink: :lol:

Ja tam wolę klasyczną 911! :twisted:

 

Kuba: nie wiedziałem, że Elantra to Cerato... Pożyjemy, zobaczymy, jaka będzie trwałość obu i jaka jakość serwisu w polskich warunkach eksploatacji, jednak "trochę" różnych od amerykańskich. Bo o ile H. nie wypadają na razie źle, to K. dość kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś stronkę na której jakiś nieszczęsny właściciel Kia opisał historię swojej walki z tą firmą. Dramat tragedia horror groteska. Jeśli to co napisał jest prawdą -a przedstawione było wiarygodnie łącznie ze scanami pism, ekspertyz itd. - to ludzie daleko od Kia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokladnie sie stalo?

Nie pamiętam dokładnie bo czytałem już dość dawno, adresu też nie mam.

Ale facet kupił nowe autko i po kilku miesiącach popsuł się silnik i chyba jeszcze coś. Kia nie chciało mu tego naprawić; przyjeżdżali nawet specjaliści z Korei. W każdym razie facet wniósł sprawę do sądu. Jak się skończyło nie pamiętam. Ale jego opisy traktowania go przez ASO Kii były szokujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. Sorento bym nie pogardzil :wink:

 

A ja wiem. Jakby mi darmo (albo nawet pół-darmo) dawali Sorento, to bym oczywiście wziął... po czym szybciutko sprzedał (Than, masz prawo pierwokupu, jakby co! :wink: ze zniżką, of course) - i nabył coś lepiej dopasowanego do gustów i figury... :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą psującą się Kią to chodziło o Carnivala, facet się publikował w internecie, jeździł oklejonym samochodem "reklamując" solidność marki, musiał się chłop delikatnie wq.... i się mu nie dziwię. Carnival w Autobildzie został uznany najbardziej awaryjnym autem na rynku niemieckim chyba w roku 2003 lub 4 - to też jest pewne osiągnięcie. Gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą psującą się Kią to chodziło o Carnivala, facet się publikował w internecie, jeździł oklejonym samochodem "reklamując" solidność marki, musiał się chłop delikatnie wq.... i się mu nie dziwię. Carnival w Autobildzie został uznany najbardziej awaryjnym autem na rynku niemieckim chyba w roku 2003 lub 4 - to też jest pewne osiągnięcie. Gratulacje :D

 

Hehe. Przypominają mi sie jeszcze 2 podobne "akcje": primo - oklejony pug 307 kombi z podobnym przesłaniem; secudno - facet w Poznaniu delikatnie mówiąc zdenerwował się na PZU, kupił dostawczaka, cały samochód okleił komentarzami, co o tejże instytucji myśli i prakował nagminnie pod główną siedzibą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem prawie wszystkimi modelami Alfy i jednym modelem który zasłuzył na pochwałe to jest 164 Q4 oraz Alfa 75 z silnikiem od 164(swap) 232 KM jezdziłem nią ok 2.tygodni i byłem pod wrażeniem tylny napęd a dzwięk sielnika powyżej 5.tyś obr niczym ferrari 348 którym także miałem okazje się przejechac nowsze modele juz tego nie mają silniki jakies powygłuszane brak rasowości w porówaniu do tych starszych choć pod względem awaryjności faktycznie trzeba bardzo dbać by jezdzić to tyle odemnie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...