Skocz do zawartości

przewody zapłonowe


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys byl o tym watek ale teraz szukajka nie znalazla (nawet maila z info dostalem o marce)

 

Wiec szukam jakis dobrych i w normalnej cenie przewodów zapłonowych do GL, kto co sprawdzal jakie wasze doswiadczenia co najlpiej kupic!!!!

Nie mam zamiaru bawic sie metodą prób i błedów :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że reszta nadaje się na śmietnik. Nie testowałem ich, poprostu pamiętam tamten wątek i problemy z jakim borykali się użytkownicy innych przewodów niż te które wymieniłem. Ja kupiłem Magnecore dwa lata temu i jestem zadowolony. Miałem pewien problem z silnikiem i kolega mi sugerował że to wina tych KV85 więc kupiłem OEM żeby to wyeliminować. Po założeniu OEM nic kompletnie się nie zmieniło więc oddałem je z powrotem. Układ zapłonowy mam perfekcyjnej kondycji, świece wypalone jak trzeba. Wracając do jakości OEM to były jakby przykrótkie (nie dało się założyć na wszystkie fabryczne uchwyty podtrzymujące kable) Poza tym wyglądały jak półprodukt :/ Były z pewnego źródła (ASO Subaru w UK) i w opakowaniach subaru z numerami części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OEM jeździł w Twoim aucie prawdopodobnie od nowości i dopiero teraz padł więc chyba bym zaufał subaru i kupiłbym fabryczne. Kupiłem Magnecora bo mieszkam w UK (tu to produkują więc niema problemów z dostępnością) a poza tym jestem pedantem i jak kupuje części to staram się żeby były najwyższej możliwej jakości czasem nie patrząc na cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S-Turbo mam zapakowane JanMor i też nie ma powodów do narzekań. Już 2 lata jeżdżą bezusterkowo. Cena dość niska, bo coś koło 150-200zł

 

Ja tez mam jakies takie wynalazki z intercarsu niebieskie. byc moze to byly janmor...i juz 3 lata je mam i daja spoko rade (choc malo jezdze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem janmory i wytrzymały 1,5 roku. Miedzu "fajką" a głowicą dostawała się pomalutku woda i po pewnym czasie zaczęły się problemy. Zmieniłem na fabryczne... zobaczymy czy warte 95 PLN za sztukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a gdzie kupić te magnecor ? może denso?

kupował ktoś w necie może?

 

moje oryginały tak działają że mi przerywa na wolnych obrotach, kupiłem BERU jakiś zamiennik podobno bdb i sytuacja sie nie zmieniła..

 

[ Dodano: Sob Maj 16, 2009 11:27 pm ]

czy ktoś miał doświadczenie, co warte są kable SENTECH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...