Skocz do zawartości

Pytanie o olej Motul


Gienyy

Rekomendowane odpowiedzi

mam troszke smieszne moze pytanie ale nurtuje mnie to :)

czym sie rozni i czy mozna zalewac do Auta :

 

olej 15 w 50 z rysunkiem motoru i z napisam podwojna formula

 

generalnie jest to to samo poza tymi dwoma szczegulami a kolo w sklepie zna sie na tym widocznie marnie bo mowi ze to to samo co do auta a ja mialem wczesnie inny a ten co on mi sprzedal mam do motoru wiec pytam bo zgłupiałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladasz temat zaraz nad topiciem o motulu, nie mozna zadac tam pytania poza tym to juz jest chyba milionowy temat o motulu, napisz post z jakas lepsza skladnia, bo trzeba go przeczytac 3 razy zeby domyslic sie o co chodzi i dobrze byloby zebys zobrazowal go jakims konkretnym zdjeciem

 

polecam zadac swoje pytanie tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w motocyklu przewaznie olej silnikowy smaruje jednoczesnie skrzynie biegów i mokre sprzęgło /z wyjątkami typu HarleyDavidson, Ducati etc./. Uzycie oleju typowo samochodowego lub dodanie specyfików zmniejszających tarcie spowoduje np ślizganie sprzęgła. Czym dokładnie rózni sie 300V moto i auto nie wiem - to że są inne jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do motoru mam 10 w 40 . i nie wiem czy zalac tym subarke

 

Moja jest zalana 10W40.. a ja czasem WóDą 40 :mrgreen:

 

hehe;)

 

problem , a raczej pytanie jest takie :) czy olejem ktory teoretycznie przeznaczony jest do motoru (mokre sprzeglo podwujna formuła) mozna zalac Subarke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...