Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt, że da się tak jechać.

 

W tym roku wracaliśmy z 2 kolegami z Zakopanego do Trójmiasta i w powrotną drogę mieliśmy czas ok. 7-7,5 h. wliczając w to dwie przerwy po 15-20 min. :)

Za to w pierwszą stronę, w dzień, całą średnią popsuły korki w Łodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak w wakacje wyjeżdżam do Gdańska (z Bielska ok. 630 km) o 2.30-3.00 w nocy to po 6,5-7 godzinach jestem na miejscu, jadę sobie na spokojnie, kulturalnie, ze stałą prędkością jakieś 100-120 km/h na 2-pasmówkach, później wolniej na 1-jezdniówkach, po prostu luz :D dopiero na odcinku autostrady Grudziądz-Gdańsk troszkę szybciej pocinałem (150-160 km/h) stąd ta średnia 100 km/h przez cały kraj :wink: i to wszystko na spokojnie, bez ryzyka mandatów, bez stresu, bez sytuacji niebezpiecznych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tydzien temu dostalem 100 zł + 1 pkt za parkowanie przed kamienicą ( jak zawsze ) tyle ze byla zmiana organizacji ruchu i dostawili zakaz zatrzymywania sie i postoju.

 

nie byłoby w tym nic śmiesznego, ale PAN ze straży miejskiej napisał mi na karteczce

 

Pan/i/: kierowca poj. MITSUBISHI

ul. blala

nr. rej. pojazdu blala

 

no myślałem ze mu dam ten mandat i karzę zapłacić za taką nieumiejętność rozpoznawania aut ... :D

 

ma grillu mam logo sti a na klapie nie mam napisów ale no zeby takie rzeczy to nie myslalem :D

 

masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, a mnie ostatnio jak jechałam Pająkiem* podczas kontroli drogowej nawet silnika nie kazał wyłączać Policjant.

 

*GT z klatką :wink:

 

 

 

Do tej pory fotka z Tarczyna nie doszła, to chyba jednak nie przyjdzie już :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze mandatu nie dostałem, ale sprawa jest pewna - jadę se dziś do Poznania, wylatuję w Jankach (jeżdżę Katowicką do Rawy i Strykowa, nie trasą poznańską), jest godzina 2:30 nad ranem, żywego ducha, odpalam CB i nim to zdążyłem zrobić pach-pach - pierwszy fotoradar na Katowickiej mnie zdjął :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mandatu nie dostałem, ale sprawa jest pewna - jadę se dziś do Poznania, wylatuję w Jankach (jeżdżę Katowicką do Rawy i Strykowa, nie trasą poznańską), jest godzina 2:30 nad ranem, żywego ducha, odpalam CB i nim to zdążyłem zrobić pach-pach - pierwszy fotoradar na Katowickiej mnie zdjął :evil:.

Mogę cię pocieszyć , bo mnie nie doszło z tego foto już pięć miesięcy . Najczęściej to ma on zapełnioną kartę pamięci i tylko straszy fleszem . Wolica ma kukułkę policyjną i za ponad 40 dopiero wysyłają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas jakis temu.

 

Didaskalia:

 

Koniec S7 Za Milomlynem kierunek Ostroda.

 

Uczestnicy:

 

- Ja w aucie bylej przyszlej niedoszlej narzeczenej

- Reno Megan Sport rej. NXX XXXX

 

Najgorsze co moze przydarzyc sie w trasie to miszczowie, ktorzy widzac radar hamuja do 40 km/h bez wzgledu czy na ogr do 70 km/h czy ograniczenia takiego nie bylo, tak dla pewnosci jak mniemam.

Widze, ze zrobil sie zator i mysle, ze jak zwykle spowodowany prez 'the miszcza'. Zatem nie chcac tracic predkosci tne na podwojnej ciaglej i (jak sie okazalo potem) na zakazie wyprzedzania, ktoren to jednakowoz byl mi p[rzesloniety przez Commercial Motor Vehicle.

 

Sprawca calego zamieszania okazala sie meganka. Potem tradycyjnie: dyskoteka, neony i zapraszamy do kina.

 

 

Policmajster - przyczyna kontroli [bla bla bla], za co (cytuje z pamieci, wybaczcie, jesli bedzie przeklamanie) proponuje mandat w wysokosci 200 i iles tam pkt za linie ciagla oraz za znak zakazu wyprzedzania przedzial od 200 do 500 czyli 500 zlociszy.

 

Ja - A ze czemu tak drogo i czy naprawde to konieczne?

 

P - Ten samochod musi zarobic na siebie...3

 

J - Raz juz za nie zaplacilem, dzieki czemu moga Panowie posmigac sobie

 

(...) [gadka-szmatka] - skonczylo sie na 200 PLN.

 

Moral tej historyjki jest taki:

 

Przez rok 10 (czy tez 12 ich tam bylo) dyskotekowych meganek w wojewodztwie warminsko-mazurskim 'zarobilo' ok. 4 000 000 PLN.

 

 

Chociaz tak sobie licze, ze dane te i tak sa pewnie przeklamane, zeby nie draznic kierowcow, gdyz 1095 PLN/auto/dzien to jednak malo jest zwazywszy ile 'klienteli' porusza sie DK7/E77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dostałem mandat za zakaz ruchu i pouczenie, że 7 dni na zapłacenie. Do 10go listopada nie mam środków na koncie, żeby pokryć mandat. Tzn. mam ale muszę mieć na jedzenie, paliwo i inne kwestie tego typu. Co mi zrobią jak nie zapłacę w terminie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie zrobią. Za pół roku może zadzwoni komornik i zapyta czy zapłacisz. Więc kilka dni spóźnienia to nie problem.

 

A ja mam złą passę.... W dwa kolejne dni 400zł/8pkt i odholowanie auta przez straż.... :evil:

A dziś ostatni egzamin przed obroną - ciekawe, czy przerwę ten ciąg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie zrobią. Za pół roku może zadzwoni komornik i zapyta czy zapłacisz. Więc kilka dni spóźnienia to nie problem.

Ekstra, bardzo mi to poprawiło humor i jednocześnie ułatwiło ogarnięcie spraw finansowych. Zapłacić zapłacę, tylko po prostu za parę dni/tygodni. Swoją drogą 7dni to bardzo krótki okres, mogliby dawać chociaż 14. Zawsze to łatwiej szczególnie dla osób, którym się nie przelewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj na Julianowskiej a gdzie?

Koło cmentarza wychowywałem się od dzieciaka :) mieszkam na Książąt Mazowieckich :)

 

I nie jest tak źle z rozkładem lotów :P

Gorzej jest z władzą pod elektrownia w Konstancinie, pierwszy mandat w Forku mi wlepili :) po znajomości 200pln :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie zrobią. Za pół roku może zadzwoni komornik i zapyta czy zapłacisz. Więc kilka dni spóźnienia to nie problem.

Ekstra, bardzo mi to poprawiło humor i jednocześnie ułatwiło ogarnięcie spraw finansowych. Zapłacić zapłacę, tylko po prostu za parę dni/tygodni. Swoją drogą 7dni to bardzo krótki okres, mogliby dawać chociaż 14. Zawsze to łatwiej szczególnie dla osób, którym się nie przelewa.

 

Można jeszcze płacić w ratach... ślij 'co łaska' co jakiś czas i też będzie spokój 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...