Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DOstalem numer 5 i 2 plytki. Film - coz, okazalo sie ze jadac z ostatnim numerem kamera juz CIebie nie obejmuje.

 

Za to szubaru - ladnie sie usmiecha na poczatku. Brakuje mi w tym wszystkim jednak jakiejs koncepcji filmu bo ani sie zaczyna ani konczy.

 

Za to pieknie nagrali przejazd po plecaku przez Allrada. Film jest podzielony na kazda trase + jeden wspolny.

 

Uroczyscie tez informuje ze wyscig zbrojen na 2010 rok nastapi w dniu 3-6 czerwca na Ziemi Swietokrzyskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguly tak bylo. ponadto Bartku Was jest tam troche na filmie

 

 

:cool: to tym niecierpliwiej czekam na przesyłkę :idea:

 

Takze sie ciesze ze w Ziemi Swietokrzyskiej - blisko w koncyu bede mial, i tak jakby rodzinnie - na pewno szosowa bedzie miala konkurencje na Torze Kielce

 

A skąd Ty masz takie informacje :?:

Fajnie by w sumie było, bo i niedaleko i tereny ciekawe...

 

 

Tak na marginesie.. jeszcze chyba tak nie było, żeby temat kolejnych Plejad rozpoczynał się w grudniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Ziemi Swietokrzyskiej

tak myślałam :mrgreen:

 

Na Plejady trzeba poczekać, do Gdańska przychodzą na końcu, bo to daleko, a poczta wiadomo jak działa :wink:

 

Zawsze wszyscy uczestnicy Plejad dostają egzemplarz, tylko jedni w grudniu, a inni w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to pieknie nagrali przejazd po plecaku przez Allrada.

 

Cholera, nic się nie da ukryć :(

Byłoby więcej Waszych przejazdów tylko rozjechałem resztę kaset, które były w plecaku :mrgreen:

 

Sorry chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOstalem numer 5 i 2 plytki. Film - coz, okazalo sie ze jadac z ostatnim numerem kamera juz CIebie nie obejmuje.

 

Za to szubaru - ladnie sie usmiecha na poczatku. Brakuje mi w tym wszystkim jednak jakiejs koncepcji filmu bo ani sie zaczyna ani konczy.

 

Za to pieknie nagrali przejazd po plecaku przez Allrada. Film jest podzielony na kazda trase + jeden wspolny.

 

Uroczyscie tez informuje ze wyscig zbrojen na 2010 rok nastapi w dniu 3-6 czerwca na Ziemi Swietokrzyskiej

 

Druga płytka jest dla pilota.

 

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 11:10 am ]

a trzeci na udział w plejadach w 2009

 

 

Czy to znaczy, że zwyczajowo każdy kto był na Plejadach dostaje ten numer z płytką :?:

o to to, tez jestem ciekaw :smile:

 

 

Zgadza się, każdy uczestnik zlotu dostaje 5 numer Plejad z płytą, a nawet w niektórych przypadkach dwoma. Dwie otrzymuja Ci, w przypadku których z nazwiska pilota wynika, że jest on obcą osoba dla kierowcy.

Pozdrawiam Wodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to pieknie nagrali przejazd po plecaku przez Allrada.

 

Cholera, nic się nie da ukryć :(

Byłoby więcej Waszych przejazdów tylko rozjechałem resztę kaset, które były w plecaku :mrgreen:

 

Sorry chłopaki!

 

Ale jak obejzysz film, to zobaczysz kto tak naprawde zawinil - czuj sie rozgrzeszony - wez glosniej i sluchaj slow fotografa ;)

 

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 12:23 pm ]

Druga płytka jest dla pilota. :?:

 

tak tez sie domyslilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak obejzysz film, to zobaczysz kto tak naprawde zawinil - czuj sie rozgrzeszony - wez glosniej i sluchaj slow fotografa ;)

 

Tylko nie mów, że uwiecznili te miłe słowa które skierował na mecie w moim kierunku?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie otrzymuja Ci, w przypadku których z nazwiska pilota wynika, że jest on obcą osoba dla kierowcy.
Chyba jednak nie, moja lepsza połowa ma moje nazwisko, a ja i tak dostałem 2 płyty.

Apal jest nas tam trochę :mrgreen: Jesteśmy widoczni w chwili rejestracji, jest też nalot na sklepik, Twoja przymiarka kurtki oraz ja kupujący kubek termiczny. Jest nagrany montaż płyty do OBK i naklejanie numerów na mojego ssaka, jest mój najwolniejszy zakręt na torze :twisted: oraz Wasz najszybszy. Są również nasze przejazdy po parkingu w Mrongovile :wink:

Niestety nie ma PKS-u :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal jest nas tam trochę Jesteśmy widoczni w chwili rejestracji, jest też nalot na sklepik, Twoja przymiarka kurtki oraz ja kupujący kubek termiczny. Jest nagrany montaż płyty do OBK i naklejanie numerów na mojego ssaka, jest mój najwolniejszy zakręt na torze oraz Wasz najszybszy. Są również nasze przejazdy po parkingu w Mrongovile

Niestety nie ma PKS-u

 

to prawdziwe gwiazdy Plejadowe jesteście :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...