Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj andrzej:) fajnie, że będziesz. Mam nadzieję, że będziesz się z nami lansował na turystycznej :mrgreen:

Witam :!: Oczywiście, że turystyk (jak uda się dojechać, bo to nie jest pewne do końca :roll: )

 

[ Dodano: Sob Kwi 18, 2009 12:52 am ]

House 55

ul. Warszawska 13 D

11-730 Mikołajki :

1. Primi + pilot + dziecko 8 lat - szosowa wolnossąca nr 20

2. slesz + pilot(ka) - szosowa - nr 27

3. Lechu + pilot - turystyczna 4

 

Na Skarpie

Kajki 96

11-730 Mikołajki :

1. vergette + 1 dorosły + 1 dziecko (7 lat) - trasa turystyczna - nr 15 (prosiłam)

2. Yurek + 3 dorosłych. - trasa turystyczna - nr 8

3. PRIMAR + pilotka - trasa turystyczna - nr 13 ?

4. PJAY + pilot J.Bauer - trasa szosowa - turbo nr 30

5. GÓRAL z Łodzi + Rotej - terenowa nr 20 ?

6.cybel+pilotka+dwa szczypiory-trasa turystyczna nr.5

7. Bzyk + pilot - trasa szosowa - bez turbo nr 14

8.Zelazny + kierowca bombowca + serwisant (11lat) - trasa turystyczna nr. 31

9. Inżynier Mamoń + pilot(ka)

10. Urabus Family Team

11.Szubaru + Szubarowa + 2 dzieci szosowa turbo nr 66

 

Mazur

Pl. Wolności 6

11-730 Mikołajki

1. JuNo + Małżowinka, Świagier 23l. i Junior 9l. - turystyczna number 7

2. gpruszko + pilotka - trasa szosowa - turbo, nr 10

3. Apalowy + Apal - szosowa wolnossąca 21

4. FIREK + pilotka - szosowa turbo 19

5. eddie_gt4 + zonka - terenowa, nr. startowy 16

6. grzegorzp + pilot + dwie osoby - terenowa nr 14

 

 

Sarmacja

Rybical 40

11-520 Ryn :

1. carfit + pilot

2. Alex + pilot

3. rpw + pilotka trasa terenowa

4.vert. stary grat 99 wiec sie juz nie licze na zlocie NOWYCH aut...

 

Zamek Ryn

Plac Wolności 2

11-520 Ryn :

1. Sebastian.R + pilotka

2. plejadek + plejadkowa i dwójka nieletnich, turystyczna -17

3. siekla + kama (terenowa - 77)

4. eMTi + pati (szosowa - turbo), 29

5. AllRad + pilotka / trasa terenowa wolnossące nr 36

6. zamieszanie + zamieszania + totalnie nieletni, terenowa turobolot, nr 60

7. andrzej :) + pilotka, turystyczna nr 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na III etap zostanie uruchomiona kolejna pula miejsc noclegowych...

nie została uruchomiona kolejna pula miejsc, na III etap został tylko kawiorowy zamek po 324pln/dobę :arrow: a właśnie tego się obawiałem w poście, który skomentowałeś

 

[ Dodano: Sob Kwi 18, 2009 10:00 pm ]

to może i mejscófffka się znajdzie

No jakby Ciebie miało nie być - to i ja bym się wypisał ;)

Czyli po staremu - pijem aż oślepniem :mrgreen:

Pazdrawliajem

Jacuś, jest GIT :arrow: bedziem tankować jak zwykle, to znaczy do upadłego - miejscóffka sie wzieła i znalazła :cool: Dzięki za ciepłe słowa i da wstrjeci :wink:

 

[ Dodano: Sob Kwi 18, 2009 10:24 pm ]

Smiech'u, gotowy :?:

pamietaj szosowa turbo ,ja mam 66nr.

melduje suę posłusznie, nr 67 :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Kwi 18, 2009 10:44 pm ]

jeżeli będziesz miał gest z tym pokojem na zamku to pomimo przeciwności losu pojade jako pilot :smile:
nie no, to jezd niepolityczne żeby właściciel WRXa musiał płacić za kawiora z eSTi :twisted:
PS. możemy jechać moim :twisted:
Ty sie dwa razy zastanófff i szybciutko odszczekaj :mrgreen: dopiero słuchałem że Cie Wojtek wywiózł na jakiś wygwizdóff i w efekcie Twoje świeżo wypucowane estei zamieniło się w kupe brudu i błota ... ofcourse z przewagą kupy.

 

Na deser dodam tylko, że przysłowiowa "ryba" bierze ino na lip-spojler :lol:

 

Wojtku, miło Cię znów gościć na Forum :wink:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie została uruchomiona kolejna pula miejsc, na III etap został tylko kawiorowy zamek po 324pln/dobę

 

A ja tez mam w zwiazku z tym pytanie... Jak sie ma zapisywanie na same Plejady z rezerwacja miejsc w tejze "noclegowni" do poszukiwania alternatywnych miejsc np pod palatka na polu u "zaprzyjaznionego" soltysa... no przynajmniej w trakcie Plejad na pewno sie z nim zaprzyjaznie 8.gif:twisted::mrgreen:

 

 

PS. a kwestia noclegu to glowny element przetargowy w negocjacjach z moja pilotka :roll: :???: :mrgreen:

PS.2 jak sie wkleja "obce" emotikony "gify" coby tu dzialaly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOBUZIE jeden, lepiej powiedz czy przywieziesz Absinth'a ... albo weź chociaż Becherovke na popitke :cool:

aaaaa... :shock: tozto Beherovka z 3 lata juz mocy nabiera :mrgreen:

p.s. gdzie śpicie z Agą?

hmm... w łóżku??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na deser dodam tylko, że przysłowiowa "ryba" bierze ino na lip-spojler :lol:

Wojtek na pewno jeszcze nie zdążył założyć po zimie więc masz szanse pożyczyć.

Pamiętaj tylko, że bez kawiorowego podjazdu do garażu trzeba wjeżdżać tyłem żeby nie uszkodzić :twisted:

będzie Pan zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na III etap zostanie uruchomiona kolejna pula miejsc noclegowych...

nie została uruchomiona kolejna pula miejsc, na III etap został tylko kawiorowy zamek po 324pln/dobę :arrow: a właśnie tego się obawiałem w poście, który skomentowałeś

 

Niestety potwierdzam.. :sad: nie zrozumiałem się z babeczką z SIPu.. Tak naprawdę, to jest 162pln/os, bo cena jest za pokój.. Trochę to osładza ten wydatek.. No i basen w lochach wliczony w cenę :D Wygląda przekawiorowo:

 

007.jpg:mrgreen:

 

A ja tez mam w zwiazku z tym pytanie... Jak sie ma zapisywanie na same Plejady z rezerwacja miejsc w tejze "noclegowni" do poszukiwania alternatywnych miejsc np pod palatka na polu u "zaprzyjaznionego" soltysa...

 

No i tu niestety wielka lipa. Nie ma takiej opcji - dowiadywałem się o to telefonicznie. Albo korzysta się z puli miejsc przygotowanych przez SIP, albo nie jedzie się na Plejady.. przynajmniej jako uczestnik. Nie ma możliwości załatwienia sobie miejsca na własną rękę.

 

I to jest trochę bez sensu.. Ludzie, których stać było na nowy samochód z salonu (i wśród których jest chyba procentowo najmniej forumowych fanatyków marki) wzięli miejsca najtańsze, natomiast wszystkim najbardziej zakręconym, jeżdżącym 10-letnimi GTkami zostały najdroższe miejsca i przez to wielu, którzy od kilku miesięcy spać nie mogli po nocach przez ten zlot, musiało obejść się ze smakiem TYLKO dlatego, że ich nie było stać, żeby do ogólnych kosztów doliczać jeszcze 2x-3x więcej za nocleg... :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na deser dodam tylko, że przysłowiowa "ryba" bierze ino na lip-spojler :lol:

Wojtek na pewno jeszcze nie zdążył założyć po zimie więc masz szanse pożyczyć.

dzięki, dzięki - nie czeba, jak już wcześniej Pumex zauważył u mnie jariba jariba bierze bez lip-spojlera (notabene, tekst z ja-ribą jest wiekowy - urodził się na pierwszych Plejadach w Morsku A.D. 2004 :mrgreen: Najstarsi górale na Forum kojarzą osso chodziło z jaribą :cool: )

Pamiętaj tylko, że bez kawiorowego podjazdu do garażu trzeba wjeżdżać tyłem żeby nie uszkodzić :twisted:
to ja już nie wiem jak Wojtek sie po tej budowie porusza z lipem ... słyszałem o jakiś dechach z gwoździamy itepe, w każdym razie na kawiorowy wjazd do garażu to mi z opisu jaki słyszałem nie wyglądało :twisted: ale może niech się Wojtek sam wypowie
będzie Pan zadowolony
naturalnie :mrgreen: i małżonka też będzie zadowolona :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

P.S. i jak, jedziesz z Wojtkiem K. ?

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 11:50 am ]

No i basen w lochach wliczony w cenę :D Wygląda przekawiorowo:

lata praktyki w plejadowym zlotaniu się pokazujo że na Plejadach jednakowoż uprawiane nieco so inne formy pływania :twisted: więc i tak nie bede sprawdzał ilości kawioru pływającego w tych komnatach. Na Plejadach pływa się wyłącznie w doborowym towarzystwie przyjaciół stosując do tego celu różnej maści olejki nawilżające - wymienie tylko te które były dotychczas najczęściej stosowane:

Finlandia, Bools, Smirnoff, Jack Daniels, Chivas prosto z Regału, Johnny Walker, Ballantine's Bacardi, Martini, Absinth, Becherovka, Jägermeister ... że nie wspomne o tych które wiadrami zużywała Forumowa Mamusia :mrgreen:

 

...No i tu niestety wielka lipa. Nie ma takiej opcji - dowiadywałem się o to telefonicznie. Albo korzysta się z puli miejsc przygotowanych przez SIP, albo nie jedzie się na Plejady.. przynajmniej jako uczestnik. Nie ma możliwości załatwienia sobie miejsca na własną rękę.

 

I to jest trochę bez sensu.. Ludzie, których stać było na nowy samochód z salonu (i wśród których jest chyba procentowo najmniej forumowych fanatyków marki) wzięli miejsca najtańsze, natomiast wszystkim najbardziej zakręconym, jeżdżącym 10-letnimi GTkami zostały najdroższe miejsca i przez to wielu, którzy od kilku miesięcy spać nie mogli po nocach przez ten zlot, musiało obejść się ze smakiem TYLKO dlatego, że ich nie było stać, żeby do ogólnych kosztów doliczać jeszcze 2x-3x więcej za nocleg... :( :(

jak na pasztetowego prostaka przystało skomentuje zaistniałą sytuację jednym prostym słowem :arrow: ŻENADA

Golfstrom, czy Ty z synem też musisz wynająć kawior-room w zamku bo nie ma innej opcji żeby się załapać na Plejady, które odbywają się u Ciebie pod domem?

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 11:52 am ]

czy przywieziesz Absinth'a .

Się weźmie ;) A myszowódę niech Pumex1 przyciągnie ;)

Pozdrawiam

to super :cool:

... nie chce być nachalny ale dwa lata temu obiecałeś mi takie fajne kolorowe likiery, na które sie nie załapałem na tych Plejadach, co to były u Ciebie na podwórku :mrgreen:

 

ukłony

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ostatnio co Zlot to gniot. Od początku (jeszcze bez Subaru) jeździłem na Plejady. W zeszłym roku wyjazd pokrzyżował mi korowód z kupowaniem mojego GT :twisted: , ale słyszałem od uczestników, że to już był zlot dla miłośników rzutu oszczepem :shock: . W tym roku ma być jeszcze bardziej rodzinnie!? Zlot Subaru rodzinnie :roll: ? A co to jakiś caravaning jest? No i ten obowiązkowy zamek dla nieklientów SIP... Piękne dzięki.

Patrzę teraz na wiszącą przede mną na krześle koszulkę z 2go Zlotu Plejad i tak sobie myślę, że urok zlotu tych SPORTOWYCH/RAJDOWYCH aut gdzieś prysł. Mimo, że SIP zapoczątkował taką piękną tradycję, to może organizacją tego typu spotkań powinien zająć się ktoś, kto z pasją patrzy na Subaru i pamięta po co je FHI tworzy? Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, żeby SIP nadal organizował swoje rodzinne pikniki - zawsze to jakiś pomysł na promocję i z pewnością podnosi sprzedaż (tylko, że chyba właśnie to jest pasją SIP w ostatnim czasie). Z czasem Zlot Plejad będzie tak uroczy jak dzień, w którym wreszcie w Twojej skrzynce pojawia się nowy katalog IKEA. Cała rodzina usiądzie i obejrzy nowe modele, przeczyta o najnowszych promocjach, a Subaru po świeżym wosku odpocznie w garażu.

Widzę pewną analogię do organizowanych w Poznaniu co roku "Teatrów Ulicznych - Malta", które na początku były prawdziwie uliczne - za każdym niemal rogiem w mieście czaiła się jakaś sztuka. Teraz jest ORDNUNG. Mniejsze grupy nie stać na pojawienie się na "Malcie", część jest pozamykana gdzieś w namiotach i tak naprawdę cały czar Teatrów Ulicznych się ulotnił.

 

Ja w tym roku odpadam. Przedstawione warunki mi nie odpowiadają.

Zdecydowanym na wyjazd życzę miłych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfstrom, czy Ty z synem też musisz wynająć kawior-room w zamku bo nie ma innej opcji żeby się załapać na Plejady, które odbywają się u Ciebie pod domem?

 

No na szczęście nie. Napisałem do p. Marka Włodarczyka, że mieszkam blisko Mikołajek, i p. Paulina odpisała mi, że wpisowe mogę sobie pomniejszyć o koszty zakwaterowania. Ufff! Bo w przeciwnym wypadku byłyby to moje najdroższe Plejady, pomimo tego, że odbywają się na Mazurach. Ale powiem Wam, że Zamek jest naprawdę OK. Nie będziecie żałować. Szczerze mówiąc/pisząc, to myślałem, że główna impreza będzie właśnie na Zamku w Rynie - dziedziniec spokojnie "przyjmuje" 400-500 osobowe imprezy - przy tym pokazy walki, ubiory z epoki, pieczone świnie i takie tam. No ale pewnie koszty są "niewąskie".

Z drugiej strony rzeczywiście trochę dziwne, że na potrzeby Zlotu nie udało się zarezerwować jakiegoś kampingu, np. Wagabungi, czyli czegoś dokładnie w stylu "Puszczy" z IV Zlotu.

Nic tylko już teraz odkładać zaskórniaki na następny Zlot.....

pzdr

 

PS. Aha. Tylko nie bawcie się tymi halabardami i kulami armatnimi, które są przed głównym wejściem do Zamku. Na którymś ze szkoleń dwie takie kule znalazły sie w naszym pokoju. I po cichu, żeby recepcja nie zauważyła odnosiliśmy je na miejsce. Ale że nie zauważyli jak to wnieśliśmy? My zresztą też nie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym pokazy walki, ubiory z epoki, pieczone świnie i takie tam. No ale pewnie koszty są "niewąskie".

...

 

No to już czuje jakie będą konkurencje na szosowej ! No nic łuk z piwnicy wyciągam, konia jeszcze gdzieś wynoram, tylko z kopią będzie gorzej, dwa pospawane wały od Subaraka dadzą radę. Walka na miecze to akurat pestka, nie wiem czy zabierać swój bo pewno odrzucą z uwagi na to że nie ta epoka i zbyt prawdziwy. Masakra tylko gdzie ćwiczyć uwalnianie dziewic z wieży ! No wieże to jeszcze gdzieś znajdę .... ale dziewicę ?!

 

Śmiechu ty tu nie kombinuj ! Nie taki zamek my już zdobywali i w nie takiej fosie się unorali żeby do Ciebie z procentami dobić ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z Mikolajek. Przejechalem wszystkie odcinki specjalne, wygralem! Zajalem I pierwsze miejsce, tak wiec nie macie po co jechac, bo wszystkie nagrody ja juz zgarnalem. Impreze uwaza sie za odwolana.

 

:mrgreen::twisted:

 

No dobra zartowalem. Stalem przed tym hotelem Mazur. Lipa jakas, ale nie chcialo mi sie do srodka zachodzic. Dobrym newsem dla lasek moze byc to ze doslownie obok jest restauracja Wojtka Malajkata, ktory przeciez Forkiem smiga, wiec przy odrobinie szczescia ... :cool:

 

Teraz tak. Skoro cala impra ma byc na Zamku nie widze sensu szukania noclegu nie w Rynie. To jest 18 km od Mikolajek wiec jak dostana sie w to i z powrotem Ci co chleja? Bo ci co pija to wiadomo ze przyjada samochodami :twisted:

 

Smiech'u, moj podjazd do garazu bedzie jak trzeba. W sam raz na 911 :razz: . Deski z gwozdziami juz uprzatniete wiec mozna chodzic. Lip spolier jeszcze nie zamontowany, ale w tym tygodnu bede juz szpanowal. Ale jest problem, bo przy zdejmowaniu na zime moj fachman powiedzial ze poobrywalem zaczepy i nie wie czy to sie da zamontowac na wiosne. Jego problem :twisted:

 

Kurde jechac nie jechac.

 

???

 

Pilota nie ma. Michal K nie umie pilotowac, tym bardziej jezdzic. I co tu robic w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilota nie ma. Michal K nie umie pilotowac, tym bardziej jezdzic.

 

Znalezc pilota...??

hmmm pomyslmy to ma byc pilot czy pilotka... mozna zrobic casting ale czasu malo... poza tym wszyscy ktorzy chca byc na plejadach juz sie zapisali... no, wlasciwie ja jeszcze sie nie zapisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... mozna bylo zmieniac nicki... ale nawet pomimo panujacych TU (na forumie) roznych luznych stosunkow... znaczka z niebieskiego na rozowy przy nicku nie zmienie :twisted:
nie musisz, Wojtek już zmienił na samochodzie znaczek z niebieskiego na różowy.

pod lusterkiem też ma coś różowego. generalnie chłopak się z tym nie kryje :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wybieracie sie zeby zajechac na poludnie czy na wieczor we czwartek. Bede jechal z Lublina - ale chyba Warszawe omine przez Minsk w gore

My zawsze staramy się pojawić około południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...