Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że tylko jedna z nich jest dobra dla silnika :mrgreen:

no to juz zalezy od silnika , jak sobie dotrzesz wysoobrotowy wyczynowy silnik ta pierwsza , to bedziesz miec g..... a nie silnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po pierwszych 350 km , po mocnym docieraniu :twisted: , ja myśle że już jest dotarty :twisted::mrgreen:

Nie ukrywam że byłem pewien obaw, zmienić RS4 na FRS-a , ale jestem niesamowicie zaskoczony na plus :idea: Prowadzi sie jak gokart, :shock: , silnik ciągnie jak oszalały, cholernie elastyczny, charakterystyka troche zblizona do STI08 , bo ma bardzo szeroki zakres obr. użytecznych, ale zdecydowanie lepiej sie napedza, czuć w miare niską masę i brak strat w napedzie. Czuje że sie z nim mocno zaprzyjaźnie :lol: Odgłosy jakie wydaje wydech, silnik , poezja :shock: , sapie , strzela w wydechu , normalnie szok :shock: Zrobili kawał dobrej roboty :idea:

Ale niestety już dostrzegam pewne wady i to niestety związane z brakiem AWD :| . Na mokrym ( na suchym trochę też ) , przy przyspieszaniu traci trakcje momentalnie na I, II , III biegu , ale przynajmniej tyle że inżynierowie od ASR , pomyśleli i nie odcina od razu przepustnicy i troche sobie pokopie kołami zanim włączy sie elektronika, to wielki plus. W koleinach niestety walka :cry: , auto przy przyspieszaniu goni jak żyd po pustym sklepie :twisted: . W RS4 tego wogóle nie było pomimo opon 255/35R18 w Focusie 235/35R19.

Fotele fantastyczne, prawie jak w AUDI ( a prawie dlatego że w RS4 były samościkające) a tu nie, na wielki plus jest pakiet navi dotykowy, kamera cofania i telefon, całe to ustrojstwo jest genialne, o wiele lepsze jak w RS4 ( oprócz jakości dzwieku)

Generalnie morda mi sie cieszy przeokrótnie , daje naprawde wielką frajde z jazdy, zobaczymy co bedzie późńiej, może sie nie zepsuje tak szybko :twisted: Teraz musze wylać jakiś gówniany olej fordowski po dotarciu :wink: i zalać czymś lepszym , dla lepszego samopoczucia :D

Aha jeszcze kilka słow o zawieszeniu, myślałem że bedzie bardziej twarde , ale tak nie jest, zachowuje doze komfortu , coś jak w STI08 , dobrze wybiera nierówności, choć do stabilności z RS4 dużo mu brakuje. Przy predkości 200-230 , na autostradzie jest charakterystyczne podskakiwanie , czego w RS4 nie było , nawet przy dużo wiekszych predkosciach, ale to zasługa innego rozstawu osi.

O wygladzie nie bede pisał , bo dla mnie jest fenomenalny i dlatego go kupiłem, wyglada ja 3 miliony dolców, i tego sie bede trzymał :twisted:

Jeżdził nim dzisiaj Leszek K. i był również pod mega wrażeniem , szczególnie ukł. kierowniczego , natromiast skrytykował ukl. hamulcowy a przede wszystkim balans w hamowaniu w zakrecie, ale ja tego nie czuje , wiadomo dlaczego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit , no to gratki!

Premo kolce!

 

dzieki :D

 

ale niestety długa droga przede mną , zeby sie nauczyć tym szybko jeździć, a przede wszystkim przełamać strach że to ośka (pare lat 4WD robi swoje) , musze troche po Kielcach pojeździć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit no to gratki w takim razie

 

O wygladzie nie bede pisał , bo dla mnie jest fenomenalny i dlatego go kupiłem, wyglada ja 3 miliony dolców

zdecydowanie , ta foka bije wszystkich naglowe.To takieWRC z przednim napedem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podjadę popatrzeć, albo sam sobie jeszcze jakiś dyfer ukręcę...

Albo znowu skrzynię zepsujesz po drodze :mrgreen:

Byłem dziś, widziałem i potwierdzam że Foka wyglądem zabija. Duże wrażenie zrobiły na mnie fotele, świetnie trzymają ciało ale zapewniają dobry komfort. Ogólnie mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem taką Foke RS w zielono-seledynowy kolorze - okrutnie wieśniacki, bardziej niz STI :mrgreen: Gdyby tak lanos STI wyglądał, to byłby motoryzacyjnym bogiem :mrgreen:

 

Ja też jestem typowym wieśniakiem i wybrałem taki kolor :twisted:

6b74da628edb9a30m.jpg

f1d2b7d843b48507m.jpg

aa88ccc0c524baa8m.jpg

2ef2b1cb8ba486f1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne klocki sa fatalne, zaloz od razu DS2500 - FCP4044H :-)

 

no i zaloz decat - wrazenia dzwiekowe jeszcze lepsze :-)

 

dzieki z pewnoscia klocki wymienie, chociaż już dzis zrobiłem pierwszy mod, wywaliłem chwasta w postaci wkurzającego brzeczka od niezapietych pasów :D

 

Zastanawiam sie jeszcze czy nie okleić dachu na czarno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit foka miażdży :twisted: Jeszcze biała felga by się przydała 8)

 

Powiem Ci ze to niegłupi pomysł, bo mam do kupienia komplet kół, za rozsądne pieniadze ( z mysla o zimie) i kto wie czy ich nie przemaluje na biało i nie założe ich na próbe, moze to fajnie wygladać rzeczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...