Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że inteligentny projektant poradziłby sobie ze stworzeniem idealnego Hot Hatch’a, ale co ja się będę komuś wpierniczał w jego robotę :roll:

 

hh1i.jpg

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Muszę zainstalować jakiś prosty program do obróbki, bo już mnie wkurza ten paint :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że inteligentny projektant poradziłby sobie ze stworzeniem idealnego Hot Hatch’a, ale co ja się będę komuś wpierniczał w jego robotę :roll:

 

Obrazek

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Muszę zainstalować jakiś prosty program do obróbki, bo już mnie wkurza ten paint :lol:

 

kiedy zaczynasz cięcie / spawanie :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ja se opiniotworcze forum

 

Przeczytanie jednej strony tamtego wątku spowodowało u mnie syndrom agonalny: w jednej sekundzie przed oczami przeleciały mi wszystkie kopcące napięte TDI, które przez ostatnie 3.5 roku spotkałem na drodze :mrgreen:. :.

 

mialem dokladnie to samo.... strasznie spieci uzytkownicy tych dyszli...

i skad ta nienawisc do subaru? :twisted: tylko by wrx-y objezdzali... z pasazerami, z dziewczynami na pokladzie a jeden 'miszcz' to nawet z przyczepka...

jest na sali psycholog? jak taki kompleks sie nazywa? :razz:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ja se opiniotworcze forum

 

Przeczytanie jednej strony tamtego wątku spowodowało u mnie syndrom agonalny: w jednej sekundzie przed oczami przeleciały mi wszystkie kopcące napięte TDI, które przez ostatnie 3.5 roku spotkałem na drodze :mrgreen:. :.

 

mialem dokladnie to samo.... strasznie spieci uzytkownicy tych dyszli...

i skad ta nienawisc do subaru? :twisted: tylko by wrx-y objezdzali... z pasazerami, z dziewczynami na pokladzie a jeden 'miszcz' to nawet z przyczepka...

jest na sali psycholog? jak taki kompleks sie nazywa? :razz:

:mrgreen:

 

Kompleks małego... małego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mówił coś o WRXie akurat ?

WRX dobry jest po bułki i tyle, na pewno nie do ścigania...

Przynajmniej nie w seryjnej specyfikacji.

 

Z hot hatchami? A jest jakis robiacy setke w 6 sekund i trzymajacy sie za WRXem na mokrym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hot hatchami? A jest jakis robiacy setke w 6 sekund i trzymajacy sie za WRXem na mokrym?

 

A taki, który zjada WRXa też się nadaje?

Jak najbardziej :)

Może sobie nawet go zjadać, obojętnie co robić, tak czy inaczej nigdy bym nie kupił nic spod znaku Fordów, Opli, VW i innych przeciętnych jak na mój gust marek.

Za podobne pieniądze mogę mieć Subaru, które daje zupełnie inny feeling z jazdy, pozwala poczuć zupełnie inny klimat, niż przednionapędowe kompakty z podkręconymi silniczkami, które dodatkowo cenią się stanowczo za drogo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to nie zapominaj, że S3 da się o wiele bardziej doposażyć, niż WRXa ;)

Wtedy cena S3 rośnie jeszcze bardziej.

 

Wiem - aż skorzystałem z konfiguratora na audi.pl i po doposażeniu S3 względem wersji standardowej w lakier metalic, radio ze zmieniarką i mp3, podgrzewane lusterka i przednie siedzenia (czyli te elementy które są standardem w WRX.265) Audi nadal jest tańsze od bazowego WRX.265 o jakieś 2 tys PLN.

 

A, że da się doposażyć jeszcze bardziej to inna brocha. WRX się praktycznie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie szczescie, ze brak Wam w Stanach 18,6% akcyzy.

 

a odnosnie tego, co ktos pisal wyzej: zaden z samochodow omawianych w tym temacie nie nadaje sie do scigania. Sa to zwykle samochody seryjne w najmnocniejszej specyfikacji. Jesli ktos chce sie scigac, to powinien je odpowiednio poprzerabiac, czyt. zbudowac na ich bazie samochod wyscigowy, bo w takiej specyfikacji w jakiej wyjezdzaja z salonu sa.

 

Wracajac do kwestii Focusa RS, sprobuje umowic sie na jazde probna, bo jestem ciekaw tego auta. Nie wierzę we wlasciwosci trakcyjne zblizone do AWD - jak to sie mowi: "nie bądź pan głąb, praw fizyki pan nie zmienisz". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...