Skocz do zawartości

Jak powinniśmy sie zachować podczas II wojny forumowej


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kruk, jak rozumiem nie podoba Ci sie moja obecność tu i to, że zostałem administratorem tego Forum. Oczywiście każdy ma prawo do własnych poglądów i ich wyrażania. To, że dotychczas żaden z Twoich postów nie doczekał się mojej reakcji wynika nie z niechęci do Ciebie tylko z formy i sformułowań jakich używasz.

Teraz jednak jestem zmuszony prosić Cię o dwie rzeczy:

1. Proszę o edycję podpisu i usunięcie z niego słowa wulgarnego

2. Proszę o edycję postu -> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=793098#793098 i usunięcie z niego co najmniej nieeleganckich wycieczek osobistych pod adresem innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tydzień samokontroli.

Trolle i prawa Murphy'ego czuwają - nie przejdzie.

 

2. Hubert i jego rola na Forum.

Zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie kodem, zarządzanie uprawnieniami. Koniec zadań administratora.

 

3. OT - zostawić czy nie, ukryć, a może zostawić jak jest?.

Oczywiście zostawić OT, może być ukryty.

 

4. Podział na modele w technicznym: zostawić jak jest, złączyć i dodawać nagłówki?

Powrócić do starej wersji. Na przyszłość filtrowanie według "tagów" nadawanych przez autora wątku i moderatorów (nazwy modeli, turbo, N/A, itp.) i jakieś "tag cloud" po wejściu w dz. techniczny.

 

5. Propozycje wyboru Moderatorów - głosowanie Forumowiczów.

Głosowanie nad zmianami regulaminu! (ew. ograniczenia dla "młodych")

 

Podpisuję się pod propozycjami BartekT, szczególnie nad powrotem do starszej wersji działu technicznego. Obecna może i jest klarowna ale zabija dyskusję, ogranicza pomoc osób, które np wczesniej jeździły danym modelem i mają jakieś doświadczenia, a teraz nie chce im się już zaglądać do wątku.

 

Awantura po "nocnej zmianie" zdaje sie powoli wyciszać, dając miejsca "rzeczowej" dyskusji. Co sugeruje, że linia naszej Partii, przepraszam, Dyrekcji była słuszna. Nad faktem, że nasz nowy admin Hubeeeeeeeeeeeeeert zaczął beeeeeeeeeeeeeznadziejnie większość przechodzi już do porządku. Milutko. Tym, którzy chcą poznać jego niejasną przeszłość, daje się do zrozumienia, że to działania niepożądane i nie na miejscu. :oops: Mamy możliwość poćwiczenia 1 punktu do dyskusji: "autocenzury".

 

Stwierdzenie, Michaela, że demokracji nie będzie bo to forum komercyjne należące do SIP nie jest do końca prawdziwe. Forum tworzą forumowicze, miłośnicy marki Subaru, bez nich Dyrekcja mogłaby sobie co najwyżej puścić posta do Wice-Dyrekcji. Nie przyjmuję do wiadomości formy oraz rozkazującego tonu "manifestu" nowego władcy, z prostej przyczyny nie znajduję się na liście płac SIP(bo w taki sposób to można zwracać się do swoich podwładnych), co więcej jako osoba, która ostatnio nabyła nową Subarynkę, pośrednio pomogłem SIP opłacić osoby znajdujące się na tej liście. Jako sponsor oczekiwałbym trochę więcej szacunku. :wink: Lekceważący wobec forumowiczów sposób wprowadzenia zmian sugeruje, że kryzys w branży dotknął jedyną słuszną markę w naszym kraju :cry: . Zamiast wymieniać admina może należałoby poszukać nowego specjalisty od public relations. Okazywać lekceważenie miłośnikom, propagatorom i chodzącym bilbordom reklamowym marki.....nie ogarniam tego. W tym muisi być jakieś drugie dno, coś przewrotnego. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, ok wyedytuję jak Ty wyedytujesz swój manifest startowy z nieco wulgarnymi propozycjami zmiany zasad na forum, który jak wszyscy wiemy był niewypałem i teraz trzeba wszystko przez Ciebie naprawiać. Jeżeli pomimo deszczu krytyki trzymasz się stanowiska na którym nikt lub prawie nikt Cię nie chce to znaczy że to forum przestało być tym czym było i nim już nie będzie - jak chcesz to wykasuj moje posty (przecież masz władzę), bo ja sam ich nie wykasuję bo nie ma w nich nic bardziej wulgarnego niż to co usłyszałem do tej pory od Ciebie. Masz wachlarz kar dla takich niepokornych jak ja więc użyj ich bo ja przyklaskiwać temu co się tutaj dzieje nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, ok wyedytuję jak Ty wyedytujesz swój manifest startowy z nieco wulgarnymi propozycjami zmiany zasad na forum, który jak wszyscy wiemy był niewypałem i teraz trzeba wszystko przez Ciebie naprawiać. Jeżeli pomimo deszczu krytyki trzymasz się stanowiska na którym nikt lub prawie nikt Cię nie chce to znaczy że to forum przestało być tym czym było i nim już nie będzie - jak chcesz to wykasuj moje posty (przecież masz władzę), bo ja sam ich nie wykasuję bo nie ma w nich nic bardziej wulgarnego niż to co usłyszałem do tej pory od Ciebie. Masz wachlarz kar dla takich niepokornych jak ja więc użyj ich bo ja przyklaskiwać temu co się tutaj dzieje nie zamierzam.

 

Easy, easy. Tutaj proponuję nie stawiać warunków. Stary, sam wiesz, że bluzg nie uchodzi w podpisie. Oczywiście manisfest startowy jest bardzo nietrafiony i też uważam Hubeeeert, że skoro sam przyznałeś, że jest "gniotem", to może dopóki nie mamy ostatecznego kształtu nowych zasad warto go wyedytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, sam wiesz, że bluzg nie uchodzi w podpisie.
Mam go chyba od pół roku i jakoś do tej pory nikomu nie przeszkadzał :roll:

 

Przyznam, że nie czytałem Twojego podpisu do tej pory. No ale bracie, nie ma znaczenia to teraz - słowo się rzekło, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, Michaela, że demokracji nie będzie bo to forum komercyjne należące do SIP nie jest do końca prawdziwe. Forum tworzą forumowicze, miłośnicy marki Subaru, bez nich Dyrekcja mogłaby sobie co najwyżej puścić posta do Wice-Dyrekcji.

 

Tak, jak napisałeś. Oczywiście forum mogłoby funkcjonować jako jakiś site w internecie. Martwe, bez ludzi i atmosfery. To prawda. Prawdą jest też to, że skoro jest się właścicielem Forum i ma się pewną wizję tego miejsca ( a zakładam z dobrej woli, że tak istotnie jest) to chciałoby sią aby ona była realizowana. Cała sztuka polega na tym aby :

a) wizja/misja właściciela Forum była choćby w jakiejś części wspólną z wizją użytkowników ,

B) w rozsądny sposób zapanować (może złe słowo) nad obszarami, gdzie owe wizje się rozchodzą.

 

To jest też dla nas pewien test, ile w nas rozsądku, ile zacietrzewienia i czy w końcu My użytkownicy mamy tak naprawdę jakąś wizję tego Forum.

 

Cała reszta to ambicjonalne wojenki, przepychanki i autoPR :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, sam wiesz, że bluzg nie uchodzi w podpisie.
Mam go chyba od pół roku i jakoś do tej pory nikomu nie przeszkadzał :roll:

 

Hubert wychowalo Cie stado zakonnic ? Czlowieku jak widze Kruk ma zapierdzilista bo strach napisac zajebista :/ Fure i stwierdzenie Matowo-czarno-metalowo-karbonowy sukinsyn, czyli natural born killer jest jak najbardziej TRAFNE!!! A jak Ci zal dupe ściska ze musisz jezdzic rodzinnym suv'em, lub innym gratem to nie jego wina... mozeci mi dac bana nie robi mi to różnicy. Free TIBET !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, sam wiesz, że bluzg nie uchodzi w podpisie.
Mam go chyba od pół roku i jakoś do tej pory nikomu nie przeszkadzał :roll:

 

Hubert wychowalo Cie stado zakonnic ? Czlowieku jak widze Kruk ma zapierdzilista bo strach napisac zajebista :/ Fure i stwierdzenie Matowo-czarno-metalowo-karbonowy sukinsyn, czyli natural born killer jest jak najbardziej TRAFNE!!! A jak Ci zal dupe ściska ze musisz jezdzic rodzinnym suv'em, lub innym gratem to nie jego wina... mozeci mi dac bana nie robi mi to różnicy. Free TIBET !!!

 

Kolego, nie rzucaj się bez powodu, bo widzę, że krzyczysz w każdym wątku. Na tym forum gospodarz wprowadził zasady takie, że NIE bluzgamy i tyle. EOT. Ja też może czasem chciałbym powiedzieć siarczyście "pomidor" ale się powstrzymuję, bo takie zasady tu mamy. Ja rozumiem, że trudno się pogodzić z niektórymi głupimi zapismai w regulaminie, ale z zakazem bluzgów żyjemy już długo, i chyba można nad sobą zapanować... zwłaszcza w formie pisanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, Ty słowa dotrzymałeś ja też - wyedytowane, podpis zmieniony - ok? Przynaję Ci punkt za dyplomację i skłonność do negocjacji - to krok w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zmierza chyba w niewłaściwym kierunku. Podpis Kruka widziałam już dawno, nie przeszkadzał mi, ale kolega Miszkolc idzie po bandzie.

 

Bluzgi są dozwolone tylko w tym wątku:

Zeby rozluznic atmosfere :D

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=27

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zastanówmy z jakich powodów powstał ten wątek? :evil: lece po bandzie bo inczej sie tego nie da skomentowac.

 

Ale jaki jest Twój problem? Lecisz po bandzie, bo nie możesz wrzucić panienki lekkich obyczajów zamiast przecinka? Takie sprawiasz wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis Kruka widziałam już dawno, nie przeszkadzał mi
Ja też nie widziałem w tym podpisie nic niewłaściwego i nikt nigdy mi nie napisał że coś jest nie tak no ale nowej władzy widać przeszkadzało - słowo dałem, słowa dotrzymałem... Warto było przehandlować mój podpis za edycję manifestu Hubeeerta :razz: No i Hubeeert zachował się dojrzale w sprowokowanej przeze mnie sytuacji i chyba o to chodziło, żeby zrobić jakiś krok naprzód - miło że władza pokazała że maluczcy mają jednak coś do powiedzenia. To było demokratyczne (przykład dla Grzegorza, który nie wierzy w moją demokratyczną naturę :wink: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zastanówmy z jakich powodów powstał ten wątek?

 

Na pewno nie po to, żeby sobie pobluzgać.

 

Warto było przehandlować mój podpis za edycję manifestu Hubeeerta

 

Ano warto :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matowo-czarno-metalowo-karbonowy piiiiiiii (cenzura:/), czyli natural born killer

 

Napisz ten wyraz w takim języku żeby nikt nigdy nie zajarzył, że to bluzg :mrgreen:

Piiiiii jednoznacznie sugeruje co tam było, a poza tym to był tylko podpis i nie przywiązuję do niego jakiejś szczególnej uwagi, bo tutaj chodzi tak naprawdę o zasady. Podpis był z "jajem" i wszyscy to rozumieli aż do tej pory - szkoda że tak wyszło ale dzięki temu rysuje się nam kształt i tendencja nowych zasad na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszkolc gdybyśmy z Krukiem potrzebowali rozjemcy to pewnie kogoś by się zatrudniło. Niestety sposób w jaki wyrażasz swoje opinie dyskwalifikowałby Cię na wstępie. Dostałeś juz jedno ostrzeżenie za używanie wyrazów wulgarnych na Forum. Jak widzę, w niczym Ci to nie pomogło w zrozumieniu tego prostego faktu, że

Na tym forum gospodarz wprowadził zasady takie, że NIE bluzgamy i tyle. EOT. Ja też może czasem chciałbym powiedzieć siarczyście "pomidor" ale się powstrzymuję, bo takie zasady tu mamy. Ja rozumiem, że trudno się pogodzić z niektórymi głupimi zapismai w regulaminie, ale z zakazem bluzgów żyjemy już długo, i chyba można nad sobą zapanować... zwłaszcza w formie pisanej.
w związku z czym za wielokrotne uzycie słów wulgarnych tutaj i mimo faktu, że zwracano Ci na to uwagę nie zrobienie nic żeby je edytować przyznam Ci specjalną nagrodę. Kolejne dwa punkty. Proszę, żebyś na przyszłość powstrzymał wyrażanie swoich emocji za pomocą słów wulgarnych.

 

Piiiiii jednoznacznie sugeruje co tam było, a poza tym to był tylko podpis i nie przywiązuję do niego jakiejś szczególnej uwagi, bo tutaj chodzi tak naprawdę o zasady. Podpis był z "jajem" i wszyscy to rozumieli aż do tej pory - szkoda że tak wyszło ale dzięki temu rysuje się nam kształt i tendencja nowych zasad na forum.
Zgadzam się z tym jak okresliłeś swojego GTeka. Tyle, że inaczej niż w przypadku słów takich jak "zajebisty" lub zwykła "dupa" nie ma jeszcze konsensusu co do tego, że na Forum nie jest to słowo wulgarne. Dziekuję za edycję a co do kształtu - dobrze Wam idzie rysowanie. Byle rozmawiać o kształcie Forum a nie o kształtach przysłowiowej Maryni. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...