Skocz do zawartości

ExoticCars.pl Track Day - 18 kwietnia Ułęż


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych wczoraj w Ułężu

Subaru rządzom - EVo sie starało, ale przegrało.

 

Przyznam, że wyjeżdzałem z W-wy z marnym nastawieniem ale bardzo pozytywnie byłem zaskoczony organizacja imprezy.

Ustawienie prób to był chyba przez przypadek kompromis i dla czteronapędowych upalaczy Ułężowych i dla posiadaczy jednoosiowych Corvett, BMW, Chargerów, Porsche.

 

Carfit i Bunch - gratulacje za pudło - chyba pierwszy raz jechaliście tak szybko na prostych? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie nastepnym razem , zachęcić tych wszystkich co przyjechali sie polansować aby spróbowali swych sił i coś pojezdzili, przynajmniej by sie czegoś nauczyli .. pokory ? :roll:

Zwróćcie uwage również niektórym kierowcą , oczywiście przodowali w tym bemki, aby palili sobie gumy, i robili pseudo drifty i popisy, z daleka od parku maszyn i wędrujących tam ludzi. Niestety tak to już jest, że jak czasy są słabe :roll: to leczy sie kompleksy paląc gumy , ścigając sie na prostej, lub pokazująć przed widzami jak oni to wspaniale driftują :evil:

Psuje to troche obraz całej imprezy , bo idea jest dobra, a tak to troche mi przypominało zlot tuningowy , pootwierane maski , i masturbacja kto ma większy ...... spojler :razz: :mrgreen:

Szkoda że nie przyjechał kolega Buni swoją bemką, i nie pokazał im jak sie jezdzi tą marką :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, święte słowa!

 

Gdybym był większy w barach to sam bym tam pożadek zrobił :mrgreen:

 

Następnym razem wyślemy Maćka Subru, wygląda groźnie, :roll: a jak dostanie po ryju to trudno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, dobrze prawisz z tym, żeby pokazać jaja na trasie zamiast popisywać się paleniem gumy, ale musisz zrozumieć że nie każdy ma ochotę się ścigać lub coś komuś czy sobie udowadniać, myślę że większość posiadaczy sportowych aut ma je do lansu a nie ścigania się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że większość posiadaczy sportowych aut ma je do lansu a nie ścigania się :wink:

_________________

 

z moich obserwacji wynika , że najgorsi są niestety z bemki, jakoś byli goscie Porschakami, Hondami, nissanami i innymi, ale oczywiście bemkowcy musieli pokazać klase :evil:. Umiejętności "0" , czasy na końcu tabeli, no to dawaj na ćwiartke, popalić gumę , itd :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze primo-gratulacje dla wygranych :!: Carfit, chłopaku co tu pisac...szacun! auto zbudowałeś zacne!

drugie primo-super spędzona sobota, kilka naprawde fajnych aut..miło że ich właściciele czasem chcą poganiać je po odcinku,

i trzecie primo...ultimo- gratki dla Organizatorow. Patrzac z poziomu kibica naprawde fajna organizacja. Mimo sporej ilości załóg wszystko szło sprawnie i zgodnie z planem a to wcale nie jest łatwe. Uważam że ta edycją zdobyliście grono stałych upalaczy i następnym razem jesli dojdzie do tego profi pomiar czasu i ciekawy układ prób, to wasza impreza na stałe wejdzie do kalendarza żadnych rywalizacji posiadaczy ciekawych aut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie szkoda, ze nie bylo Buni'ego... pokazalby co niektorym ze BMW nie tylko swietnie pali gume :evil:

 

choc przyznam, i ze wstydem ze i ja pare driftow i palenia gumy na koniec imprezy zaliczylem, ale zrobilem to wylacznie dla swojego i znajomych dzieci, ktore byly on-board a ich takie rzeczy kreca... no ale one maja 6-10 lat, no i jakos slabo mi szlo to "palenie gumy" i serce mi krwawilo na mysl jak moje autko "cierpi" :evil:

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 9:45 pm ]

a i z innych grzechow to na koniec zupelnie przypadkiem (wracalem juz na lawete i ustawilem sie w istniejacym rzadku) pojechalem 1/4 mili :mrgreen: z seryjnym Sti chyba dwoma Evo i jakim nowym Chargerem SRT... ale chyba mialem mega falstart bo jakos po starcie ich juz wiecej nie widzialem... :mrgreen: wiec przeprosilem awaryjnymi i pojechalem do dom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masturbacja kto ma większy ...... spojler :razz: :mrgreen:
oj tam oj tam, paru koniobijcow a Ty tu od razu z Masturbacja wyjezdzasz :D:mrgreen:

 

sprawnie szlo ale mozna by zdecydowanie ciekawsze proby ustawic (zwlaszcza 1-sza), obserwujac umiejetnosci sporej czesci uczestnikow to te proste byly bardzo niebezpieczne. Choc i tak chwala im za to ze przyjechali dodac gazu na lotnisku a nie na zapchanych dziurawych drogach.

 

Szkoda ze nie przejechalismy tej trasy Aurisem na czas - ciekawy bylbym ktore miejsce udaloby sie zajac :mrgreen::mrgreen:

 

 

Znowu musieliście te promy kosmiczne w opakowaniu Imprez przywieźć aby pokonać prawie seryjne EVO :cool:
mysle ze musialbys porozmawiac ze zdobywca 3 miejsca o specyfikacji jego GT-ka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pojechalem 1/4 mili :mrgreen: z seryjnym Sti chyba dwoma Evo i jakim nowym Chargerem SRT...

Staneliśmy zobaczyć jak różnica KM wpływa na odcinku 300m.

Challenger 2008 SRT8 -425KM, 2x E8-300,313KM, STI 2007-340KM około, i 500KM niedobry Bunchowóz. :smile:

Pomijając nierówny start to Challenger potrzebował jeszcze z 400m i by pokazał co umie, ale na to co mieliśmy 300-400 nie dał rady. E8 równo, długośc przed nim, STI-340 jakieś 2 długości przed EVO, a Bunch 3 długości przed STI 340. Kwesti opon pod uwage nie brałem, ale poglądowo i na oko było to tak.

 

Jabar no foteli w skórach w tym GT nie widziałem :wink: , ale żeby było jasne, to mi to 5 miejsce nie przeszkadza, znam reali i miejsce w kolejce jak i to że nawet prom kosmiczny, bez porządnego łącznika kierownicy i pedałów nie pojedzie, a nawet trudniej nim jechać niż takim w skórach i z CD. :wink:

Szacunek dla Zwycięzców wyraziłem osobiestym uściśnięciem ich dłoni i taka impreza bez nich byłaby poprostu nudna i mało rozwijająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...