Skocz do zawartości

[Wawa] Szukam osoby do zaprojektowania kuchni


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby/firmy która będzie w stanie zaprojektować mi niedużą kuchnię. Zdecydowanie projekt w nowoczesnym stylu (wszelkie style rustykalne, itp. odpadają).

 

Fajnie jakby przy okazji była w stanie ją później wykonać za rozsądne pieniądze (nie jest to warunek konieczny bo w razie czego mam jakieś namiary na podobno solidnego stolarza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę polecić znajomą, która projektuje kuchnie (z okolicy Poznania, dlatego można się z nią dogadać przez tel/e-mail podać wymiary określić wizję itp. i taki projekt może zrealizować i przesłać).

Wykonują też swoje projekty, ale z racji odległości to raczej mało realne.

Jeśli jesteś zainteresowany PW

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temat aktualny to mogę polecić "chopa odemnie ze wsi" :wink:

A tak na poważnie zrobił mi trzy kuchnie, projekt i wykonanie a co do cen to mniej więcej 40% taniej niż wykonawcy z Warszawy i w przeciwieństwie do wielu niby wykonawców, sam produkuje nie zleca :!: tylko z tego co wiem jest zawalony robotą na maxa z uwagi na to iż ma dużo zleceń na terenie Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHY, dzięki ale ciut za daleko :-) jednak wolę kogoś kto pojawi się na miejscu, zobaczy jak wygląda kuchnia no i z kim można się spotkać i chwilę posiedzieć nad projektem. Jakoś nie bardzo czuję żeby dało się to zrobić zdalnie.

 

capricorn, jeśli gość robi na terenie W-wy czyli jak się domyślam spełnia kryteria o których napisałem wyżej to jak najbardziej dawaj namiary.

 

W tej chwili to mam jeszcze trochę czasu więc mogę sobie pozwolić na wzięcie kogoś kto ma nawet odległe terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to mam jeszcze trochę czasu więc mogę sobie pozwolić na wzięcie kogoś kto ma nawet odległe terminy.

 

ja na swoja czekalem 5 miesiecy. takie sa realne terminy na wykonanie kuchni od momentu podpisania umowy do czasu montazu. przy czym jesli sie nie wyrobisz z przygotowaniem pomieszczenia (podloga, sciany) to wtedy oni wyznaczaja termin i moze okazac sie, ze bedziesz czekal miesiac albo dluzej. przynajmniej tak sobie zastrzegaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hogi, dzięki za foty ale ten człowiek jest średnio poważny :sad: . Ponad 3 tygodnie temu wysłałem mu plan + opis co chcemy, dzwoniłem za jakiś czas żeby mieć pewność, że wszystko jest jasne - miał przysłać wstępny projekt i do dzisiaj cisza.

Jak tak ma wyglądać później realizacja to zdecydowanie dziękuję - szukam dalej :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jestes z Wawy, mam prze gościa od kuchni i w sensie projektowania a potem nadzoruje produkcje i montaż, mucha nie siada , doradzi pomoze , załatwi, tylko on jest z N.S chyba że przepłacisz zapłacisz , to pewnie sie da :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, dawaj namiary - czasem stawki daleeeeko od W-wy są na tyle korzystne, że koszty dojazdu spokojnie pokryją ;-)

 

Namiary posłałem na PW , mozesz sie na mnie powołac, ale tani nie jest naprawde, ale gwarantuje ze jest tip top :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, dzięki za foty ale ten człowiek jest średnio poważny :sad: . Ponad 3 tygodnie temu wysłałem mu plan + opis co chcemy, dzwoniłem za jakiś czas żeby mieć pewność, że wszystko jest jasne - miał przysłać wstępny projekt i do dzisiaj cisza.

Jak tak ma wyglądać później realizacja to zdecydowanie dziękuję - szukam dalej :???:

szkoda ja nie miałem żadnych problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...