Skocz do zawartości

Zapisy na ALT Tor Poznań 2009 otwarte


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raczej będą musieli odgrodzić , ale wtedy będzie jedna nitka wyjazdowa i niezły kocioł z giełdy...

przychodźcie nie bójcie się:)

nie boimy się, ale póki co dość skutecznie próbują zniechęcić, a cena dla widza też trochę według mnie przesadzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wysłaliście na biuro[małpa]sss.org.pl wasze namiary bo kurcze ja dopiero teraz do internetu dopadłem. Możecie spoko się wbijać, 3 osoby za Free na jedno auto. Poczekać przy bramie i luzik ktoś na pewno zabierze. Choć też mi się wydaje że SSS.org robi to bo ktoś wymagał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

 

ALT 2009.03.22

 

Było mega ślisko, padająca mżawka mieszała się z całym naniesiony syfem na torze. Ogólnie bardzo kulturalnie i mimo wszystko bezpiecznie. Pozdrowienia dla Az-a miło było go pogonić w tym W4Turbo na ostatnich kołkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę miło było i bezpiecznie jechane przez zawodników

silnik na dotarciu raczej cały ufffff, używane slicki bez sensu za twarde ... lodowisko sam zaskoczony czasem jestem , ale wydaje mi się że były szybsze na 30 kółek 12 pomiarów zarejestrowanych to też minus i czemu nie było wysprzątane błoto?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę miło było i bezpiecznie jechane przez zawodników

silnik na dotarciu raczej cały ufffff, używane slicki bez sensu za twarde ... lodowisko sam zaskoczony czasem jestem , ale wydaje mi się że były szybsze na 30 kółek 12 pomiarów zarejestrowanych to też minus i czemu nie było wysprzątane błoto?:)

 

Widzieliśmy to od początku, ale myśleliśmy że kostkę specjalnie zostawiłeś w Depo... żeby konkurencje zmylić :P Pięknie brzmi Twój Czarny Korsarz na długiej prostej! Coś jak silnik od śmigłowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...