Skocz do zawartości

Rally Lublin, 26 kwietnia, INFO dla startujących.


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wszystkim za fajny dzień na torze!!!! pozdrawiam oczywiście Lidera Klasyfikacji Generalnej , dzieki wielkie za prawy ( pierwszy raz jechałem z Tobą pieronie czasówke, i poprostu kopara na ziemie :shock: ), pozdrawiam Baksika i Diane , Kovala ,Bebna(milo bylo poznac) Marqa,JanuszaL i cala ekipe.

Ja niestety kolejny dzień bez wyników :smile: , ale w takim gronie przegrac to jak wygrać :mrgreen: mega kac to nienajlepszy pomysł w takim dniu :mrgreen: no i widze ze bez slicka to juz niemam czego szukac :shock: a i zawias by sie jakis przydal :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bebna(milo bylo poznac)

 

odpozdrawiam, również miło poznać kolejnego forumowicz w realu :mrgreen:

 

no i widze ze bez slicka to juz niemam czego szukac

 

wyscig zbrojeń spowodował ze serią to mozna niestety tylko dla funu pojechać, o wynik bardzo trudno

 

 

Dzięki dla orzi za przejażdżkę swoim nowym czerwonym potworem. Diabeł nie samochód :lol: , ale był przynajmniej czas żeby pogadać podczas czasówki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla calej startujacej ekipy, niestety mimo usilnych prob nie udalo sie dogonic Steca i Fitnesa Civiciem, moze to przez opony??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Gdzie te czasy?Mareq, lepiej wklej je szybko bo jak nie to napisze cos o organizacji imprezy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja 1.57 amatorskim autem na starym jak świat i wysokim slicku....

 

Eeee baletnica :razz: Mówisz o swoim lekkim EVO IX 360KM na slicku ? :shock: Toż to pełna amatorszczyzna :lol:

To moja GT bidula jako zabytek powinna startować :mrgreen:

Nie marudź,bo dobrze było.Dawaj filmy i foty z imprezy.

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 10:59 am ]

Pierony jedne !!!! Wszystkich pozdrawiam....dzięki za dobre słowo,ale slick miałem naprawde hu..słaby ,ale dzielnie Nas "pieronów" ( i TJS-gruppe) reprezentowałem..moja córeczka też pojezdziła za sterem(narazie poza torem :mrgreen::mrgreen: )była zajarzyście zadowolona,dzięki cioci Dianie,i wszystkim wujkom Baksikowi i Bartkowi ( spisaliście się :mrgreen: )..no i poznała wujka Adama T.-miszcza nad MISZCZE...było fajnie.....N-ki są w zasięgu !!!

Robie zawias i założe "w miare"slick od pana Steca (spoko ludzie) na Tychy i .....jade rozpoznać teren :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla forumowych zawodników, Maćka, Kovala, Jabara, Fitnessa i Piotrka Mariciniaka(wydech w Evo masz przeokrutny:) ).

Nagrywalem z komórki wiec jakość kiepska.

 

Koval

Fitness

Maciek

Stec

 

 

 

no przede wszystkim dzieki dla Adam. 'a ze mnie obudzil z rana i zabral do lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim.... Marisz Stec podobno zrobił 1.56 ale z szykaną chyba,a ja 1.57 amatorskim autem na starym jak świat i wysokim slicku....Ogólnie cieliśmy się na setne....ja amatorskim autem...wszyscy byliśmy szybcy dziś

 

FITNES, a jednak Umiesz i Lubisz jeździć :mrgreen:

gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnych filmow driftujacego civica? :mrgreen:

Jabar powiedz co to za sztuczka z civiciem ze strasznie dymił tylko w dwóch zakretach (jakby juz sie motor mial skonczyc :shock:) a potem przestawał :shock: i tak chyba na 3 okrazeniach....

 

 

przy ostrym winklu olej sie przelewal :twisted: i dymiło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ten tor jest naprawdę świetny.Czy ktoś wie kiedy następna impreza ?
Spodobał mi sie ten tor kiedys tam wpadnę poganiac
tor bardzo fajny i widac, ze bardzo techniczny, musze sie na niego wybrac !

Cieszę się, że tor się podoba. Tylko właśnie teraz toczy się walka o jego przetrwanie w tym miejscu. Rozumiem, że w razie czego można liczyć na Wasze podpisy w sprawie obrony toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar powiedz co to za sztuczka z civiciem ze strasznie dymił tylko w dwóch zakretach (jakby juz sie motor mial skonczyc ) a potem przestawał i tak chyba na 3 okrazeniach....
probujemy go wykonczyc i nic :) na dodatek dojechal do warszawy i juz nie kopcil.

 

Zadnych filmow z wscieklym 1.3 ? :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 1:39 pm ]

Baksik, kto to montowal? musial palic jakies dolujace ziolo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony również wielkie dzieki za fajną impreze oraganizatorowi i współuczestnikom , miło było pojeździć w takim gronie. Jazda z Fitnesem na prawym to wielka frajda, a i z Bartezem na torze to nielada gratka, dzięki Wam obu. Dużo frajdy było również wracać do Rzeszowa w duecie z Bartezem, miałem tą przyjemność, jadąc z tyłu posłuchać 2 subaru , jak dawały chórem na dwa głosy ( miły dzwięk, lespzy od radia).

 

Cieszę się, że tor się podoba. Tylko właśnie teraz toczy się walka o jego przetrwanie w tym miejscu. Rozumiem, że w razie czego można liczyć na Wasze podpisy w sprawie obrony toru.

Tor super, trzeba go bronić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem stwarzają okoliczni mieszkańcy, problemy robi PZM. Ale i tak sie nie dajemy, ostatnio odnowili nawierzchnie ( mieliscie juz okazje przetestowac). Nie wiem na kiedy sie cos zapowiada nowego na torze, ale jak cos sie bedzie dzialo to od razu daje cynk na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przepraszam wszystkich na poczatku!!! AK dał du... po całosci , dostali kupe kasy za cos z czego sie nie wywaiazli nawet w połowie. Do nich nalezało zadabac o rywaliczaje na torze , a skonczyało sie na tym ze wszystkim musiałęm zajac sie sam i porostu nie nadażałem ,gdybym wiedział ze bedzie taka sytuacja wziaołbym sobie kogos do pomocy , ale AK zapewniał mnie ze bedzie wszystko na tip top.

 

2. Ten tip top polegał na 15 minutowych przerwach i opóznieniu. Wiec w pewnym momencie postanowiłem wziasc sprawy w swoje rece i chyba jakos zaczeło to isc.

 

3.Mam nadzieje ze próba sie wam podobała ,troche nad nią posiedziałem , Fitnes podpowiedział i wyszło co wyszło.

 

4. Fitnes jestes the best!!! Dzieki za uzyczenie auta i czasu w sobote. Bede o tym pamietał!!!

 

5. Byłem dzis w PZM i wyprosiłęm zgodę na to bym mogł sam bez zadnego AK organiowac eventy na tym torze.

 

6. Nastepna impreza juz wkrótce , termin to tylko wyłącznie piatki lub soboty. Wpisowe 150 zł , pomiar niestety stoperem narazie. Min 20 załug.

Bedzie jezdzona ta sama próba tylko koniec bedzie troszke wczesniej ,bez ostatniego zakrętu.

 

Zadnych sponsorów, żadnych kibiców .

 

Pozdrawiam wszystkich , miło było poznac dotąd mi nieznajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...