Skocz do zawartości

Kobieta mimo wszystko ważniejsza niż samochód :)


graża

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pan Kos ładnie to ujął,ale to zajęcie pozalekcyjne :wink:

a ucze sie....włazić w dupe profesorom...mieszać farbki i rozróżniać sjene paloną od sjeny naturalnej....i że niby bede specem od reklamy wizualnej, ale dopiero za rok....ogólnie jedna wielka ściema, czyli liceum plastyczne w poznaniu :wink:

a żem sie rozpisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kos (:mrgreen:) zawsze wszystko ładnie ujmuje, choć obecnie napotyka problemy związane z ujęciem pewniej pani entomolog ;)

 

na Sienach to ja się też znam! raz mnie taka jedna niebieska wyprzedziła (pewnie myślała, że jest Subaru Imprezą) za czasów Justy, ale skapitulowała po kilku chwilach :twisted:

 

Pan Kos :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: pozdrawia! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to, dziecko M.

o nie, tego sie nie wybacza

 

Oooops.... Cholera, ale się urządziłem.... :))

A już przez chwilę się bezpieczniej poczułem.... ;))

 

:)

M.

Chyba na czas pobytu Graży w Poznaniu trza się będzie gdzieś ewakuować... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sjene paloną ...

czy to się robi tak, że bierze się nowego Fiata Sienę z salonu podjeżdża się na jakiś placyk na odludziu, polewa łatwopalną cieczą i taaadaaa mamy sienę paloną :?: :roll:

a Moniqa wcale na żywo nie jest taka groźna jakby się po forum można było spodziewać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na czas pobytu Graży w Poznaniu trza się będzie gdzieś ewakuować... :))

mój drogi wiesz co to znaczy jeżyce? 8) to mój teren :wink:

 

Wiem..... Bermuda Triangle :((

Rozumiem, zaraz biorę szczoteczkę do zębów, gacie na zmianę i wyjeżdżam....

 

Dobranoc forumowicze! Żegnaj Pyrlandio! Do zobaczenia za kilka lat, jak Graża już sobie pojedzie... ;))

 

 

M.

A tak niewinnie się dzisiejszy dzionek zapowiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za facet,tak poprostu odchodzi i tyle, trza powalczyć,postraszyć skokiem z mostu, a nie, co ja mam cie uczyć!!!!a gdzie kwiaty?a listy z przeprosinami?głuche telefony itp.?no gdzie

 

:)

 

He he... No właśnie, trza nieprzyjaciela zaskoczyć nagłym manewrem, tak by zgubił wątek i sam (nieświadomie) podpowiedział rozwiązanie....

 

Otóż:

- skok z mostu stanowczo odpada: woda za zimna o tej porze roku - zamiast tego wybrałem inny wariant "na desperata" ;))

- kwiaty? jak najbardziej.... jakie, kiedy, gdzie (proponuję u mnie ;)) , jakie wino lubisz..... eeee... znaczy.... A jesteś pewna że twój facet tego nie czyta? :))

- głuche telefony? daj mi swój numer, to będę dzwonił :) ....a właściwie to może od razu przejdziemy do punktu drugiego? ;)))

- listy? a nie można by tak.... osobiście sobie wyjaśnić to nieporozumienie? ;)) listy potem ktoś znajdzie i dopiero wtedy będzie wesoło... ("nic tak nie plami kobiety jak atrament"... ;))

 

Pozdrawiam,

M.

 

pees: Właściwie to "DOBRANOC" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jakie, kiedy, gdzie (proponuję u mnie ;)) , jakie wino lubisz..... eeee... znaczy.... A jesteś pewna że twój facet tego nie czyta? :)

 

CZYTA !!!

 

Aha.

 

No to ja idę poszukać jakiegoś mostu... :)

 

"Good bye, cruel world... "

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sjene paloną ..

czy to się robi tak

tak właśnie widze ze pojętny chłopiec z ciebie a co powiesz o żółcieni kadmowej :wink: ?

 

Żółcień kadmowa: pigment, krystaliczna odmiana alfa-siarczku kadmu (CdS). W wysokiej temperaturze zmienia barwę na czerwoną (reakcja odwracalna). Toksyczna - kadm należy to tej samej grupy metali co ołów, ale jego toksyczność jest większa. Uzyskiwana sztucznie na drodze "mokrej" (wytrącania z roztworów soli).

Bardzo dobrze kryje, stosowana do wyrobu farb olejnych, jako środek barwiący w przemyśle szklarskim i ceramicznym.

 

To ja teraz proszę cos na temat tzw. żółci indyjskiej... :))

 

 

p/o Charlie'go (chwilowo nieobecny, i dlatego zastępowany przez Marudę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...