Skocz do zawartości

Kobieta mimo wszystko ważniejsza niż samochód :)


graża

Rekomendowane odpowiedzi

 

(...) cos mi sie wydaje ze zona bedzie ma troche racji...z tym pozyczaniem jej autka (...)

 

bartek.

 

Ona jeździ terenówką (na pełnej ramie, więc badania kontrolne na wstrząs mózgu trzeba co tydzień robić :D ), która też do oszczędnych nie należy. Razem na pewno zasłużymy na jakiś "specjalny pakiet rodzinny" na okolicznych stacjach paliw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w takim razie zapraszam do Krakowa...Małopolska ma tyle śniegu że może podzielić sie z resztą świata :D

Znając moje szczęście, jak do Krakowa przyjadę za tydzień-dwa na przegląd, to śniegu już pewnie nie będzie. I tak się z tym śniegiem będę mijał tej zimy. Jak poprzednie kilka zim jeździłem przednionapędówką, to śniegu było wbród, a teraz ani śladu. :-(

 

W każdym zgodnie z radami będę szukał mokrej kostki. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie będe pisać o moich postępach i zmaganiach, może sie panowie czegoś nauczycie :)

jeśli chodzi o forum to też jestem początkująca, więc nim zostane "starszym userem"wybaczcie ze zamiast odpowiedzi tworze nowy post

 

Sie normalnie mamusia ze szczenscia posikala, ze ma nowy narypek, bo w córkach to mam letki deficyt. Co do uczenia mamusi, to zostaje tyko czytanie, naturalnie przez .....................denka butelek po koniaku (dwascia siedem dioptrii na negatywie). Wybaczaniem se .......pupci nie zawracaj, bo tu sie wszyskie sliniom jak sie plec .......wypukla pojawia. Czym bardzi wypukla, tym wiency sluzu.......... normalnie mozna baczki krecic ........tak slisko sie robi.

Zycze dlugiego ................................................ i owocnego pobytu na forum.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem umówiony na następny piątek, ale jeszcze nie wiem czy się w poniedziałek coś nie zmieni. Mam nadzieję, że nie, bo przegląd chciałbym zrobić w Krakowie, a jeśli piątek nie wypali - będzie trzeba gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś prosze państwa tak samo jak ja narzeka na brak śniegu???jak ja mam teraz bączki kręcić :cry:

 

w takim razie zapraszam do Krakowa...Małopolska ma tyle śniegu że może podzielić sie z resztą świata :D

 

Czy mi się zdaje, czy jednak koleżanka Moniqa ostatnio narzekała na obecność śniegu przed domkiem... :))

 

Pozdr,

M.

 

pees: Pozdrawiam nową.... yyy.... twarz ;) na forum.

pepees: kiedy możemy spodziewać się ujawnienia/ukazania avatarka w całej.... hmmm.... rozciągłości? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Witam - z opóźnieniem - nową Forumowiczkę :)

 

Tytuł postu traktuję jako świadomą prowokację - o tym, ze kobieta jest ważniejsza od (jakiegokolwiek !) samochodu nie trzeba moim zdaniem nikogo przekonywać; juz choćby z tej banalnej przyczyny, że bez kobiet nie było by ... mężczyzn :wink:

 

Pozdrowienia i zyczenia przyjemnego pobytu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z okazji że ktoś mnie tu zauważył mały apelik,tudzież (mam dysgrafie, nie zwracać uwagi na ortografie)proźba.....

otórz 1 marca wasza niedoszła koleżanka szklanka(która sie lubi subarynki)zdaje egzamin-prawo jazdy, więc jeśli ktoś chciałby abym na najbliższym zjeździe(czy czymś podobnym)czerpała taką samą przyjemność w legalnej jeździe jak wy, niech zaciska ile sił w rekach kciuki,

1 marca godzina 9 łączcie sie ze mną w bólu telepatycznie, może pomorze:)

pozdrawiam wszystkich forumiaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) 1 marca wasza niedoszła koleżanka (...)zdaje egzamin-prawo jazdy(...)

pozdrawiam wszystkich forumiaków

Witam i pozdrawiam. Egzamin to nie taka straszna rzecz, nie ma się co stresować na zapas. :)

Przede wszystkim nie dać się podpuszczać na "nerwówki": w ostatniej chwili instruktor mówi ci "proszę skręcić w tą uliczkę" - mnie tak kiedyś upieprzyli jak jeszcze WORD mieścił się przy ul. Przepadek.

Wyjazd na ulicę, można tylko w lewo, zaraz za światłami skrzyżowanie takie że tej uliczki na Św. Wojciech praktycznie nie widać, a ten mi na 5 metrów przed tym: "proszę tu skręcić". Zanim się połapałem "gdzie" to już była... dupa blada ("brak migacza").

 

Powiedzieć takiemu przed wejściem do samochodu (najlepiej w obecności innych) że jak kierowca sam jedzie to wie wcześniej gdzie chce skręcić, i odpowiednio do tego ocenia sytuację na drodze. Nie wolno wykonywać manewrów gwałtownie, bo to zagraża innym uczestnikom ruchu, bla bla bla, więc jemu NIE WOLNO robić takich zrywów postrzelonego jelenia - jak masz skręcać, to niech ci mówi o tym z ODPOWIEDNIM wyprzedzeniem.

 

Jak ci zacznie chrzanić że musisz widzieć wszystko co się dzieje na drodze to możesz delikatnie zwrócić mu uwagę, że jesteś POCZĄTKUJĄCYM kierowcą, a nawet doświadczony kierowca nie jest w stanie jednocześnie patrzeć we wsteczne lusterko, przyglądać się temu pacanowi na sąsiednim pasie i widzieć wszystkie znaki... Zresztą, jak będą chcieli cię ulać to i tak to zrobią - np. facet przydusi na chwilę lekko sprzęgło (żeby cię "zbić z pantałyku"), albo powie że "nie zachowała Pani NALEŻYTEGO odstępu" - a jaki odstęp jest NALEŻYTY?

 

(Co jest dodatkowym argumentem za tym żeby się nie stresować - co ma być to będzie, a nerwy tylko przeszkadzają w skupieniu i opanowaniu.)

Moja teoria spiskowa dziejów jest taka że w Poznaniu nie biorą w łapę (przynajmniej nie aż tak jak robili (??) to w Łodzi) - ale jak 80% kursantów zrobi po dwa-trzy podejścia to wynik ekonomiczny WORD-a jest dobry, i pewnie na tej podstawie (albo ilości godzin egzaminowych) obliczane są wynagrodzenai instruktorów. Może się mylę (wolałbym), ale jako że znam ten kraj (i brałem w egzaminie udział ososbiście - i to nie raz: dwa razy kat. A i trzy razy B) to takie właśnie wnioski mi się nasuwają.

 

Pozdrawiam,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mały Michnik".

co to takiego :shock: :?:

"Mały Michnik" to taki.... mały Michnik :))

 

Jak ci to wytłumaczyć, jak ty nie wiesz skąd się biorą dzieci... :b ;))

(Każdy wie że dzieci znajduje się w kapuście, gdzie podrzuca je bocian - no chyba że to się dzieje w Pyrlandii, tam bociany podrzucają dzieci w kartofliska, bo skąd tu wziąć kapustę... ;))

 

Mały Michnik: przychodzi Rywin do Michnika i mówi: "jest interes do zrobienia"... A Michnik na to: "raz dwa, raz dwa, próba mikrofonu..."

 

:)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mały Michnik" to taki.... mały Michnik :))

 

kurde..czytalam od tylu i sie mnie literki poprzestawiay..to juz wiem :wink:

 

Jak ci to wytłumaczyć, jak ty nie wiesz skąd się biorą dzieci... :b ;))

(Każdy wie że dzieci znajduje się w kapuście, gdzie podrzuca je bocian - no chyba że to się dzieje w Pyrlandii, tam bociany podrzucają dzieci w kartofliska, bo skąd tu wziąć kapustę... ;))

To u was tez sa te leniwe bocany co nie chca za niemca?? znaczy za ocean??

mnie znalezli w plantacji chmielu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARUDA- konkretna odpowiedź, dziękuje

obawiam sie że moge sobie to wziąć bardzo do serca:)ponoć jestem bardzo wyszczekana,a właściwie może jak zaczne warczeć na dzień dobry to i bez łuczków i innych pierdów dostane to prawko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mały Michnik"

 

 

no i tu sie mylisz poznańscy panowie egzaminatorzy wolą cie oglądać cztery razy z rzędu(za każdym razem dwu tygodniowa przerwa) niż odrazu wziąć w łapke,niestety

 

Mnie nie chcieli oglądać więcej niż jeden raz, ale to zrozumiałe. W końcu płeć brzydka to płeć brzydka. Moim zdaniem oblanie egzaminu przez kobiete to jest taki jakby ... komplement ze strony egzaminatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARUDA- konkretna odpowiedź, dziękuje

obawiam sie że moge sobie to wziąć bardzo do serca:)ponoć jestem bardzo wyszczekana,a właściwie może jak zaczne warczeć na dzień dobry to i bez łuczków i innych pierdów dostane to prawko :wink:

 

Może - i z czałego serca ci życzę :))

 

Pozdrawiam,

Maruda

 

Qrde, wyszczekana. Co to jest, że co jakaś kobitka się tu pojawi, to zaraz albo p/o diabła (Moniqa), albo "wyszczekana".... Jezu, normalnie strach się bać spotkać takie "w realu"... ;)) I to jeszcze Graża jest z samego Poznania.... A mi się zawsze wydawało że to spokojne miasto... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola ja jeszcze ani razu nie zdawałam!!!i mam nadzieje na jedno podejście :?

 

Pocieszające jest to, że nie każdy egzaminator musi być dżentelmenem nie mówiąc już o ewentualnej orientacji wykluczającej moją teorię :wink:

Trzymam kciuki, naprawdę.

A gdzie teraz się zdaje? Tam przy Lechickiej blisko Tesco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...