Skocz do zawartości

Szukam (małego),taniego dizelka


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

roadstera (wprawdzie coupe) moge dodac, ze plastiki sa lepsze chocby w pierwszym lepszym Toys R Us. Troche zenada

 

Nawet bardzo...

 

Ale wzbuda zainteresowanie na ulicy :).

 

Chyba panów "kochających inaczej"...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart nie ma żadnej strefy zgniotu. W życiu bym takiego maleństwa nie kupiła. :roll:

No tu się z koleżanką nie zgodzę. Smart to taka jeżdżąca klatka bezpieczeństwa. Jest konstrukcyjnie dużo bardziej wytrzymały od klasycznych aut.

Widziałem swego czasu crash test zrobiony przy dużej prędkości (ponad 100 km/h) gdzie auto uderzało pod kątem prawie :wink: prostym w betonową ścianę. Porównywano Corsę B i właśnie smarta. Corsa złożyła się jak pudełko zapałek.

Smart natomiast całkiem nieźle po dzwonie się prezentował. Dało się nawet otworzyć drzwi :idea:

Oczywiście przy takiej predkości przeciążenia działające na pasażerów auta zabiłyby w obu przypadkach. Ze smarta natomiast dużo łatwiej wyjmowałoby się zwłoki :cool: :mrgreen:

 

O znalazłem nawet ten test (nie wiem tylko czy cały bo mam w firmie tak szybki net, że tego nie obejrzę. Smarta w każdym razie widać.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się z koleżanką nie zgodzę. Smart to taka jeżdżąca klatka bezpieczeństwa. Jest konstrukcyjnie dużo bardziej wytrzymały od klasycznych aut.

 

OK. Dla mnie jest za maly, nie czułabym się w nim bezpiecznie.

Wczoraj o tym pomyślałam, jak w Gdyni wzduż krawężnika staly zaparkowane samochody, Smart stał w poprzek :twisted: i to jego jedyna zaleta.

Czyli jest taki długi, jaką ma szerokość przeciętny samochód :wink: . Pedały zaraz za lampami itd.

Moja koleżanka ma takiego (tzn. forfour) i nie narzeka, nawet wózek się mieści, ale woli jeździć MazdąCX7 (tak to się chyba nazywa).

Wiem jak się jeżdzi po Warszawie i bałabym się, że mi ktoś wjedzie w bok albo w tył :wink: . Po Trójmieście się jeździ duuużo wolniej i prawie nikomu się nie spieszy :roll: .

 

Zresztą ja uważam, że OBK nie jest za duży :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do bezpieczeństwa Smarta nie można sie przyczepić. Co prawda, w teście który przytacza pablonas, prowadzący (fifth gear albo TG) stwierdził, że kierowca by nie przeżył ze względu na przeciążenia...

 

Zresztą ja uważam, że OBK nie jest za duży :mrgreen: .

kup sobie hummera :D H1 jeszcze ładne całkiem było... w dizlu nawet jest i 4x4 lepiej niż subarowe sie w terenie sprawuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal, Smart, który tylko ze względów marketingowych nie miał gwiazdy na masce, od początku był konstruowany jako samochód bezpieczny. Jeśli dobrze pamiętam chyba Auto Bild uczestniczył w crash teście Smartów, bodaj nawet czy nie z S-Klasse i całkiem nieźle wypadł. A że stref zgniotu nie widać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się z koleżanką nie zgodzę. Smart to taka jeżdżąca klatka bezpieczeństwa. Jest konstrukcyjnie dużo bardziej wytrzymały od klasycznych aut.

 

OK. Dla mnie jest za maly, nie czułabym się w nim bezpiecznie.

Wczoraj o tym pomyślałam, jak w Gdyni wzduż krawężnika staly zaparkowane samochody, Smart stał w poprzek :twisted: i to jego jedyna zaleta.

Czyli jest taki długi, jaką ma szerokość przeciętny samochód :wink: . Pedały zaraz za lampami itd.

Moja koleżanka ma takiego (tzn. forfour) i nie narzeka, nawet wózek się mieści, ale woli jeździć MazdąCX7 (tak to się chyba nazywa).

Wiem jak się jeżdzi po Warszawie i bałabym się, że mi ktoś wjedzie w bok albo w tył :wink: . Po Trójmieście się jeździ duuużo wolniej i prawie nikomu się nie spieszy :roll: .

 

Zresztą ja uważam, że OBK nie jest za duży :mrgreen: .

 

Ale w środku naprawdę nie czuć że jeździsz takim maleństwem, gdyby tył nie był taki krótki to byś nie prawie nie zauważyła różnicy między smartem a zwykłym sedanem :wink:

Ja ostatnio trochę jeździłem smartem i uważam że do zakorkowanego miasta to w sam raz samochodzik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie hummera

 

crash testy chyba nie przemawiają za tą opcją, poza tym to brzydal :razz:

 

Jeżeli duży facet chce jeździć Smartem ma do tego prawo :wink: , ja się wypowiadam w swoim imieniu.

Nie kupiłabym i już. Podczas hamowania bałabym się, że nogą wypchnę lampę :roll: :wink: :mrgreen: .

 

Filmik wklejony przez pablonasa mnie nie przekonuje :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, w teście który przytacza pablonas, prowadzący (fifth gear albo TG) stwierdził, że kierowca by nie przeżył ze względu na przeciążenia...

Zauważ, że walili w ten mur z takimi prędkościami, że pewnie i w Imprezie ciężko byłoby przeżyć :wink: Jak i w każdym innym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że walili w ten mur z takimi prędkościami, że pewnie i w Imprezie ciężko byłoby przeżyć Jak i w każdym innym aucie.

 

Właśnie dlatego o niczym on nie świadczy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki, a co Wy się tak uwzięliście na biedną Apal :?:

 

Nie wiecie, że jak NIE to NIE :?: :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zresztą akurat jeśli chodzi o Smarta, to Ją popieram :cool: Może i to fajne jest, ale też bym nie kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, że jak NIE to NIE

 

Właśnie, że NIE :razz: :mrgreen: .

 

Próbujemy sprawdzić teorię że kobieta zmienną jest

 

Tego nie trzeba udowadniać :mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...