Skocz do zawartości

Jadę nielegala, a posty nieprzeczytane


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Puk, puk - czy da się coś zrobić, żeby dział jadę nielegala też był widoczny w postach nieprzeczytanych?

 

 

I czy za każdym razem trzeba wpisywać to idiotyczne "tak"? Nie można jakoś zapamiętać, że chcę tam wchodzić i czytać o tym złym?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, to oddzielne forum podpięte graficznie pod forum główne (tzw. hasłowane) więc rządzi się jakby swoimi prawami. To oznacza, że nie ma możliwości zliczania postów a "ciasteczka" są zablokowane do zapamiętania. Podobno są metody obejścia tego ale ja ich nie znam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, prawie;) Manager haseł zapamiętał co wpisałeś ostatnio ale strona nie pozwala zapamiętanie ustawień personalnych na dłużej niż 15 minut (chyba 15...nie jestem pewien)

Pozdrawiam

Do 15 minut (chyba, nie sprawdzałem) nie wyskakuje mi w ogóle to okienko. Jeśli wyskakuje to jest tak jak opisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
I czy za każdym razem trzeba wpisywać to idiotyczne "tak"? Nie można jakoś zapamiętać, że chcę tam wchodzić i czytać o tym złym?

 

Niestety nie da się. Niezależnie od przyczyn technicznych (nie znam sie na tym) pozostaja przyczyny prawne. Ten "disclaimer" jest niezbedny, albowiem na Forum pojawiają się ciągle nowe informacje.

I jezeli w " Jadę nielegala" pojawi się n.p. nowa instrukcja, jak zamontować w bagażniku STI-a bombę w celu przeprowadzenia błyskawicznego ataku samobójczego na kancelarię Prezydenta, to bez w/w sakramentalnego "tak" przy każdym wejściu - zamkną nam Forum.

I nie tylko.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawi się n.p. nowa instrukcja, jak zamontować w bagażniku STI-a bombę w celu przeprowadzenia błyskawicznego ataku samobójczego na kancelarię Prezydenta,

:shock: Oooo, super! Rewelacyjny pomysł! Kiedy taka instrukcja się pojawi? I czy można ją zastosować do jakiegoś rzęcha z byle bagażnikiem, bo szkoda ... STI :wink: :?: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Celowy chwyt

Jasne. Dość ankiet - trzeba w końcu działać :razz:

Oooo, super! Rewelacyjny pomysł! Kiedy taka instrukcja się pojawi? I czy można ją zastosować do jakiegoś rzęcha z byle bagażnikiem, bo szkoda ... STI

Najlepsze do tego celu są Skody (od 100 MB - dla młodszych czytelników: MB to nie Megabajty, lecz Małe Braki) do momentu zastosowania silników z przodu. Nadaje się też Tatra, ale podobnie jak np. NSU prinz, czy też VW 411/412 rzadka. Garbus, a tym bardziej 126 P lub klasyczny Prosiak mają za małe bagażniki (bomba nie wejdzie). Dość. Reszta w/g Calendas Grecas na Nielegalu.

A jakby taką instrukcję umieścić w Off Topic, to nam forum nie zamkną

Nie. Mody natychmiast przeniosą na Nielegala a na autora naślą CBA, CBŚ, CNN, CKD, ITP :evil:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mody natychmiast przeniosą na Nielegala a na autora naślą CBA, CBŚ, CNN, CKD, ITP

 

Przepraszam, nie miałam na celu zdenerwowania Dyrekcji :oops: .

W "jadę nielegala" też są moderatorzy i powinni takie rzeczy usuwać bezwzględnie. To miałam na myśli.

 

Wpisywanie za każdym razem hasła i klikanie myszką, bo zatwierdzanie klawiszem Enter nie działa, jest uciążliwe po prostu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Przepraszam, nie miałam na celu zdenerwowania Dyrekcji .

:shock: Zdenerwować ? Oh, nie, przecież Pani wpis był z usmieszkiem, który jak najbardziej zauważyłem :wink:

Wpisywanie za każdym razem hasła i klikanie myszką, bo zatwierdzanie klawiszem Enter nie działa, jest uciążliwe po prostu.

Pójście na (nie popierany !) kompromis nie bylo dla mnie łatwe - długo szukaliśmy rozwiązania akceptowalnego dla wszystkich.

Więc dlaczego miałoby nie być uciążliwe dla użytkowników :?:

Disclaimer działa prawnie tylko wtedy, gdy jest stały.

Nie chcę i nie mogę zrzucić takiej odpowiedzialności na Moderatorów, którzy i tak wykonują czysto społecznie na rzecz wszystkich Forumowiczów ogromną pracę - za co jestem im b. wdzięczny.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze do tego celu są Skody (od 100 MB - dla młodszych czytelników: MB to nie Megabajty, lecz Małe Braki) do momentu zastosowania silników z przodu. Nadaje się też Tatra, ale podobnie jak np. NSU prinz, czy też VW 411/412 rzadka
brakuje w tym zestawieniu takiego tuza motoryzacji jak kopia jednego z powyzej wymienionych Zaporozca 968M :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...