Skocz do zawartości

tor w kielcach


countdown

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na piekna zimowa aure proponuje aby wynajac tor w kielcach na pol albo i caly dzien i oswoic sie z jazda po sliskim. Cena za caly dzien to 2000 pln wiec im wiecej osob sie do tego zapali tym taniej bedzie to kosztowalo. Wpisujcie jezeli chcecie i jakie dni wam pasuja. W poniedzialek rano bede tam dzwonil aby sprawdzic ostatecznie mozliwe terminy i warunki na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak w weekend to moge jechać....

w weekend sznas na wynajecie toru pewnie nie bedzie wiec zostanie jakis dzien w tygodniu. Jutro po rozmowie z operatorem w kielcach podam mozliwe terminy

Jezeli ktos chce na kolcu przyjechac to rewelacyjnie. Mysle ze kazdy chetnie popatrzy na profi zabawe na sniegu.

Kobiety mile widziane!

Mysle ze wszyscu potraktuja to jako nauke i dobra zabawe (oczywiscie czasy sobie tez pomierzymy) i bedzie latwiej pozniej po normalnych drogach zawsze pieknie odsniezonych w zimie sie poruszac.

Pozdrawiam wszystkich i ide do lasu na jawowce kolcy szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kobiety też mogą czy wyrzucacie je za burtę, bo jeśli mogą to ja chętnie ( zwłaszcza po dzisiejszej wycieczce na śniegu ) :)

 

Po sniegu jest fajnie - ja wczoraj trenowałem, kobiety są zawsze miło widziane, nawet milej niż faceci bo milej na nie patrzeć :-) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam powiem ż z chęcią wpadne sie pobawić na śłiskim..... a co do śniegu to w kraku jest go pełno...

 

 

 

Co do kobiet to oby jak najwięcej bo moze być zimno.......

 

 

 

Co do Michałka to czemu nic nie mówiłeś żę będziesz upalał swojego Solberga w czasie Tuningu na TVN TURBO???????

 

 

I z tego co mi sie wydaje Bart tez by sie pisał!!!!!!

 

 

POZDRAWIAM!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem cena jest 100pln/os ale jak się znajdzie ok 20 osób :lol: -więc nie mam żadnej "dobrej ceny" tylko jest standardowa. Ale chetnych jest troche widze :P .

 

p.s. kolega wlasnie dzwonil i mowil ze marnie z terminami - mam nadzieje ze Countdown coś znajdziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem rozmowe z Panem Pawłem kierownikiem toru i:

-tor pierwszy raz tej zimy jest bialy

-możemy zająć go w srodę

-wynajecie na godzinę to 400 pln lecz mamy 25% rabatu wiec 300pln (oczywiscie jak wszedzie ceny podawane netto)

 

Wieczorem muszę zadzwonic i potwierdzic rezerwacje wiec prosze o wpisywanie sie. Umówmy sie ze jezeli ktos wyrazi akces to zapłaci chocby zmienil plany i nie przyjechal, bo telefon na tor bedzie zobowiazujacy i zaplacic trzeba. Myslę ze 5 godzin to wystarczajacy czas na jazde i proponuje zaczac o 10.00

 

Jezeli macie jakies kontrpropozycje to prosze bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...