Skocz do zawartości

Historia pewnego zauroczenia


Misiek_Jr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) zostalem bowiem obdarowany 17calowym enkejami z STI (06'US) (...)

aaa, ofc wszystkie beda przelakierowane na mhh.. czarno? chyba ze jakies inne pomysly :wink:

szczerze powiedziawszy, slabo widze te fele (wielo-szprychy) na SVX'ie, ale to kwestia gustu... :roll:

tylko NIE MALUJ ich na czarno, bo imho fele "utona" w nadkolach... ew. same ramiona w ciemniejszym kolorze, a rant jakis swiatlejszy (jak na fotach, ktore zamiesciles)

 

 

p.s. jak mawia moj znajomy: "nie ma felg, nie ma auta" :idea::mrgreen:

w przypadku takiego wozu jak SVX ja bym dal cos bardziej "ekstrawaganckiego" niz wielo-szprychy od STI :neutral:

 

pomyslalbym o czyms takim :razz: :cool:

 

486ca01ac40e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie felgi wczoraj na Golfolocie V i...nie wyglądają aż tak wiejsko jakby się można było spodziewać.

powiem, ze na zywo takie fele, szczegolnie na czarnym SVX'ie (na bialym pewnie byloby tak samo), wygladaja PRZEKOZACKO :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko NIE MALUJ ich na czarno, bo imho fele "utona" w nadkolach... ew. same ramiona w ciemniejszym kolorze, a rant jakis swiatlejszy (jak na fotach, ktore zamiesciles)

 

W pełni się zgadzam.

 

Ja bym do tego wozu zostawił po prostu srebrne, albo dał białe 8).

 

w przypadku takiego wozu jak SVX ja bym dal cos bardziej "ekstrawaganckiego" niz wielo-szprychy od STI :neutral:

 

pomyslalbym o czyms takim :razz: :cool:

 

A tu się kompletnie nie zgadzam - SVX i te felgi to zupełnie inne epoki stylistyczne i wóz wyglądałby, jak byś do kredensu w stylu Ludwik XVI wstaił kremowe drzwiczki z MDF-u :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A tu się kompletnie nie zgadzam - SVX i te felgi to zupełnie inne epoki stylistyczne (...)

design SVX'a, trzeba przyznac, jest ponadczasowy - przerasta swoja epoche (wczesne 90-te) o dobre 20-lecie :lol:

wiec nadal twierdze, ze takie fele wygladaja superowo na tym aucie (zamieszczona fota tego w pelni nie oddaje)

 

btw, przeciez nie upieram sie, ze koniecznie maja byc te konkretne DOTZ'y, chodzi o sam pomysl, ze w takim wozie jak SVX fele nie musza byc jakies ordynarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalbym o czyms takim :razz: :cool:

widzialem juz je na zywo na jakims innym niemieckim pojezdzie, i powiem szczerze, ze w ogole mi sie nie podobaja, ale jak sam powiedziales:

ale to kwestia gustu

po za tym nie chce zbyt rzucajacych sie w oczy felg zeby auto nie przykuowalo jeszcze wiekszej uwagi malostkowej i zazdrosnej gawiedzi, ktora ot tak by dac mi nauczke, wybije ktoras z szyb, o co ciagle sie zreszta boje gdziekolwiek go parkuje :???:

co do malowania to ja mysle zeby szprychy i wnetrze walnac na czarny błysk - tak sam jak jest gora auta, natomiast rant wlasnie na polerke, ew. jasny srebrny.

bierz Pan Dotza! :mrgreen:

co do Dotzów to kilku znajomych mi odradzało bo podobno dosyc miekkie są, a drogi w K-ce, a zwlaszcza w centrum, do gładkich nie naleza...

p.s. ma ktos moze dekielki do tych enkejow? :grin:

 

aaa, jeszcze z rzeczy zrobionych, to zamontowane audio, wywalone orginalne radio ze zmieniarka, wsadzony sony, + komplet glosnikow na przod, takze wreszcie gra muzyka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[ Wysłany: Sro Maj 20, 2009 6:42 pm ]

Than_Junior 5x114,3 ale mysle, ze 17 sa dla mnie lepszym wyjsciem ekonomicznym jesli chodzi o opony :wink: takze z gory dzieki wielkie, ale pozostane przy 17 :wink: jak wygram w totka to sie odezwe :mrgreen:

 

[ Dodano: dziś 11:26 ]

Aktualizcja!! :mrgreen:

Odebralem felgi z lakierowania i ponizej efekty - zdjecia na razie takie nijakie zrobione na szybko zeby sie moc pochwalic (ach ta ludzka proznosc :razz: ).

Osobiscie jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

crim0117.th.jpg crim0115.th.jpg

 

p.s. ciagle nie mam dekielkow, zatem zapraszam tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#855636

 

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 7:33 pm ]

zrobilem wiecej, ale tylko jedno wyszlo :wink:

svxenkei01.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Than_Junior, Mikad, merci beaucoup :mrgreen:

PRIMAR teraz na allegro wyskoczyly dwa calkiem nowe ogloszenia - srebny i fioletowy :wink: jakbys mial jakies pytania czy watpliwosci to smialo pytaj, czy tu czy na pw. A zawsze mozemy sie jakos trafic w K-ce jakbys chcial sobie jeszcze podogladac :twisted: z Krakowa masz blisko :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem felgi z lakierowania

 

Bardzo fajnie! (i zmiescza Ci sie teraz wieksze hamulce). Dobrze, ze jest chromowany rant, bo cale czarne by troche ginely w akcji. Jak wiesz, w wypadku SVXa jestem zwolennikiem wygladu ala "jak wyszedl zfabryki", ale te Twoje fele wygladaja zacnie :!: :idea:

 

przepięknego SVX-a T8LKA

 

a podziekowal! :wink: (btw, wykorzystalem bez-szczelnie fotke Twojego autorstwa w podpisie :mrgreen: )

 

coś mi zaczyna chodzić po głowie

 

Bedziemy kibicowac! Kolejny SVX na forum bedzie baaardzo mile widziany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiescza Ci sie teraz wieksze hamulce

wlasnie taki byl zamysl przy szukaniu 17 :wink:

ale to za moment, narazie mam calkiem nowy zestaw hamulcowy z przodu, takze musze go narazie skonczyc :wink: aktualnie szykuje sie do generalki silnika - nowe uszczelki, planowanie głowic, nowe pierścienie, i ew. coś jeszcze jak sie go już otworzy :wink:

T8LEK jakbys chcial to mam orginalne radio i zmieniarke na półce do oddania :wink: zmieniarka co prawda czyta tylko orginalne płyty i to pod warunkiem, że droga jest bez dziur :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK jakbys chcial to mam orginalne radio i zmieniarke na półce do oddania :wink: zmieniarka co prawda czyta tylko orginalne płyty i to pod warunkiem, że droga jest bez dziur :mrgreen:

 

Dzieki :wink: ale to dokladnie tak jak u mnie :razz: Radyjo Panasonic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK dokładnie taki sam super sprzet leży u mnie na półce :mrgreen: a póki byl jeszcze w aucie byl jeszcze bardziej bajerancki bo antena jest gdzies zerwana więc mialem do wyboru albo płyty (czasami :razz: ), albo kasety (żadnych nie znalazłem) albo rmf bo ma najsilniejszy sygnał i go na kablu łapalem :mrgreen::mrgreen: od czasu zrobienia 1 etapu audio jest o niebo lepiej :mrgreen: radio sony cd/mp3 i nowe głosniki plus mata wygluszajaca na drzwiach :wink: btw na starych glosnikach zycie znalazlem :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, wykorzystalem bez-szczelnie fotke Twojego autorstwa w podpisie

Bardzo mi miło. Wyślij maila na PW, to wyślę Ci to zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

PRIMAR teraz na allegro wyskoczyly dwa calkiem nowe ogloszenia - srebny i fioletowy jakbys mial jakies pytania czy watpliwosci to smialo pytaj, czy tu czy na pw. A zawsze mozemy sie jakos trafic w K-ce jakbys chcial sobie jeszcze podogladac z Krakowa masz blisko
Bedziemy kibicowac! Kolejny SVX na forum bedzie baaardzo mile widziany!

Misiek_Jr, T8LEK dzięki. Na razie to tylko ślad pomysłu konkurujący z Mazdą MX-5 (wiem - zupełnie inna bajka, ale nie można mieć wszystkiego :mrgreen:). Najpierw muszę sam się do pomysłu przekonać, a potem Koleżankę Małżonkę (baaardzo trudne :cry: ). Dłuuuga droga, a efekt niepewny. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurujący z Mazdą MX-5

 

Silna konkurencja! Tez goraco polecam. Nie ma coprawda za bardzo na co popatrzec, ale "fun factor" zza kierownicy wiekszy :wink: PRIMARze, jakbys chcial takie cudenko w pasztetowych pieniazkach, to sluze uprzejmie :cool: tylko kierownica troche nie po tej stronie - jezeli to nie problem, zapraszam na PW.

 

Wyślij maila na PW

 

poszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...