Skocz do zawartości

konkurs na najladniejsze forumowe subaru 2008


kashmere

Najladniejsze forumowe Subaru?  

286 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobimy 13-sty miesiąc

 

jest jeszcze okładka, tudzież strona tytułowa z największą powierzchnia do zadrukowania :wink:

 

Chojny, prosze nie czepiać się mojej skromnej budowy, ja rozumiem że tu pare kilo za dużo tu za mało ale żeby odrazu cała powierzchnia. Tyle to nie zajmuje :razz:

 

[ Dodano: Sro Gru 31, 2008 11:37 am ]

Co do kalendarza, to myślę że kilka samochodów z zeszłorocznej edycji też powinno się załapać np. STi Niunka.

 

Jak Aga mówi, Evokiller też się musi pojawić. Szkoda że wtedy na starcie jak cię złoiłem :lol: nie ma foty :mrgreen:

sek. wcześniej moje opony złapały przyczepność a tak to chyba z 5 staliśmy w miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Oceanem też wygrał niebieski Sports
to jest chyba STi nie Sports, ale fajnie wyglada na tym niskim zawiasie i 18'' BBS'ach :cool:
jest jeszcze okładka, tudzież strona tytułowa z największą powierzchnia do zadrukowania
nie wiem co Aga i bociek_krakow o tym sądzicie, ale mam propozycję, żeby okładkę poświęcić, sorry: zadedykować, Krzyśkowi Blue76.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Aga i bociek_krakow o tym sądzicie, ale mam propozycję, żeby okładkę poświęcić, sorry: zadedykować, Krzyśkowi Blue76.

 

Też o tym pomyślałem. Czekam na fotki od Agi ale jeśli ktoś posiada w swojej kolekcji jakieś zdjęcia Krzyśka proszę przesyłajcie.

Myślę że pozostali się zgodzą.

 

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 3:30 pm ]

Streszczać się z fotkami :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 6:38 pm ]

Wstępny projekt

thanih5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - zająłem 3 miejsce...jestem w szoku. Nie wiedziałem że tak się podoba...dziękuję za głosy i gratuluję zwycięzcy :cool: Właśnie zakładam karbony, może w przyszłym roku będzie się bardziej podobał :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepny projekt bardzo fajny :)

 

Jesli chodzi o tablice to mi to tam obojetne w sumie. Jak beda nicki, to uawzam tylko, ze wazne jest, zeby to bylo starannie zrobione (strasznie sie rzuca czasem w oczy kiepksi fotomontaz tablic w roznych reklamach i artykulach). Choc wierze, ze niepotrzebnie to mowie i bociek da rade ;)

 

Oczywisice juz teraz dziekuje bardzo za starania i checi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...