Skocz do zawartości

konkurs na najladniejsze forumowe subaru 2008


kashmere

Najladniejsze forumowe Subaru?  

286 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym forum w każdym temacie jest mnóstwo off-topów i jakoś Ci to nie przeszkadza.... Tylko ten jeden....

To zależy jaki to off-topic i czy można coś się z niego dowiedzieć. Z reguły nie zabieram głosu bo od tego są moderatorzy. Ale Wasza rozmowa jest kompletnie poza tematem i możnaby prowadzić ją albo na PW albo w innym temacie. Wystarczy chcieć.

 

I mnie nie rajcuje ten konkurs.... Wiadomo kto wygra..... Wiec nie pisz "każdy"

Nie umiesz się bawić to daj bawić się innym. Ja się bawię świetnie nawet wiedząc, że nie mam szans na duże zainteresowanie moim wozem. :mrgreen: Zgosiłem się głównie dlatego, że były w konkursie same Imprezy o !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

temat był poruszany wielokrotnie, zeszłoroczna edycja konkursu miała wyłonić samochody do kalendarza ale... kalendarz nie powsta

 

Jeśli reanimuje się powstanie kalendarza to podejmę wyzwanie. Tylko trza chyba jakiś plebiscyt zrobić. A patrząc na archiwum fotek jest w czym wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, jezeli sie tego podejmujesz to zamawiam od razu egzemplarz :idea: Co do ilosci aut i ktore to maja byc to mozna wybrac auta z poprzedniej i tej edycji konkursu plus auto na okladke :cool:

 

Z drukiem nie ma problemu. Tak pomyślałem żeby w jedym miesiącu umieścić kilka fotek

np. Jana Dropa. Żeby nie było po jednym zdjęciu ale kilka na dany miesiąc. Podobnie jak jest w kalendarzu WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCWidać jest 14 osób zgłoszonych do ankiety. Dwunastka najlepszych zawiśnie w kalendarzu. Poproszę o przesłanie kilku fotek od każdego z Was abym mógł wybrać najlepsze.

Subaru Krzyśka znajdzie się w kalendarzu ale TYLKO i wyłącznie jeśli się zgodzi Aga. I tu prośba do Przemka o kontakt z Agą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec konkursu!!! Gratulacje dla zwycięzcy oraz pozostałych.

Wiemy kto się pojawi w kalendarzu.

Proszę jedenastu najładniejszych o przesłanie kilku fotek swoich wozów.

Poczekamy na decyzję Agi, ponieważ Subaru Krzyśka znalazło się w czołówce.

Fotki proszę przesłać na mar_kowa@o2.pl

 

PS. Przemek wiemy już coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...